Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעלי ריצה מעניינות אותי

Potato

פוסטים מומלצים

1.משתדל לצאת פעמיים שלוש בשבוע,אבל גם אני לא רץ אז עושה הליכה 

2.תשתיות פח,מדרכות שבורות אבל לא שטח(הלוואי שטח).

3.לא ידוע לי על הבעיות האלה.

מידה 46 בערך,לגבי רוחב לא הכרתי שקיים,גם מעולם לא נשאלתי על כך בחנות נעליים.

שכחתי להוסיף,

אני לא חושב ש100 שקל לפה לשם משמעותיים,אבל אם יש נעל משמעותית יותר טובה ב600 ולא ב500 אז אקנה אותה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למול האמירה שלך שאתה לא יודע על הבעיות הנ"ל, אתה צריך נעל נייטרלית (לא כזו שמפצה או מתקנת על קריסה) ושמותאמת לריצה "רגילה" - אספלט.

במרוצת השנים רצתי המון עם סאקוני, היו לי נוחות מאוד. ניסיתי נייק ואסיקס ופשוט היו לי כאבי גב אחרי זה, היום אני רץ עם אדידס אולטרה בוסט. 

ממליץ ל לבדוק את המותג ברוקס ויש עוד מותג חדש שנקרא hoka - לא ניסיתי.
בכל אופן זה עניין מאוד אינדיבידואלי ואני ממליץ לך לא לקנות בלי למדוד ובלי לרוץ עליה כמה מאות מטרים על ההליכון בחנות (אם נותנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגמא לקניה מארה"ב (לאחר שתוודא בדיוק את המידה ותמדוד בארץ):

ASICS GEL-Nimbus® 22 | Zappos.com

מידה 12 ארה"ב, 100 דולר, משלוח חינם בתוך ארה"ב. אתה נרשם מראש בדילטס ומקבל כתובת אמריקאית, לשם אתה שןלח את הנעליים, והם תמורה 20 דולר שולחים לארץ. עד 75$ למחיר הנעליים אין מסים, מעבר לזה יש מע"מ. דילטס יתנו לך את המחיר הסופי המדויק. מעריך שהכל יחד יצא 400-450 שח

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר טוב שרץ כבר כמה שנים עם HOKA. לא שמעתי עליהם בחיים עד שהוא הסב את תשומת ליבי.

בעצתו קניתי לפני מעל שנה את אחד הדגמים שלהם (אפילו לא מהסידרה האחרונה, אלא סדרה שכבר יצאה קודם לכן) בגזרה רחבה (כי זה מה שהרגל שלי צריכה) - והאמת ? הצלחה.
נכון שאני לא רץ איתם, אבל הם סופר נוחות ומחזיקות מעמד יפה (הם לא עמידות למים). מישהו אמר לפניי בשירשור "כמו ללכת על ענן" - אז זו בערך ההרגשה גם באלו.
אסיקס, אדידס, ריבוק וכד' הם כאלה שמתאימים לבעלי גזרה צרה של כף הרגל, ולא לכל אחד נוח איתם. בשנים האחרונות חלקם יצאו עם גזרות אקסטרה-וויד אבל מדדתי ופחות אהבתי.
ניו באלאנס (וכד') הם נעליים שבאופן טבעי הגזרה שלהם מעט רחבה - וגם יש להם מידות שהן אקסטרה וויד (ולטעמי הם אחלה נעליים, לי הן מאוד נוחות).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רץ בשמונה השנים האחרונות עם נעלי Brooks. מאד מרוצה. 
מחזק. אחרי שנים רבות עם נייק עברתי לאחרונה ל Brooks Ghost.
הופתעתי לטובה. מאוד נהנה לרוץ איתן.
הן קלות, תומכות והכי חשוב בעלות שיכוך מצוין בזמן ריצה על משטחים קשים.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על האתר: https://www.bike24.com/

מחירים יותר זולים מאשר בארץ וגם אפשר לשלם עם פייפאל.
יש מבחר גדול של נעלי ריצה...

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד איתם שמונה שנים, השנה בגלל היענות מטורפת של ישראלים לקניות בנובמבר הם נחנקו מרוב עבודה. גם אני נדפקתי מזה אבל זה לא סיבה מספיק טובה בשביל לוותר על השירות שהם נותנים בימים רגילים של השנה. הקורונה שינתה את חוקי המשחק כמעט בכל תחום, ועדיין לשלם 20 דולר על משלוח זוג נעליים מארה"ב לישראל זה נשמע לי סביר בהחלט.

יש עוד חברות שנותנות שירות דומה, מה לעשות שחברות אמריקאיות לא תמיד רוצות לשלוח ישירות לישראל

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר, מקובל. אז הידיעה נכונה ורלוונטית- ומן הראוי שפות"ש יידע שבחירה באפיק זה כרוכה בסיכון מסויים ו\או עיכובים.

כמו שציינתי לעיל, אינני מכיר את דילטס ועל כן אין לי חוות דעת עליהם. תודות על הפירוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצתי שנים עם האסיקס ולאחרונה (3 שנים) אני עם סאקוני רץ עם GUID ISO 2 וכרגע קניתי את דגם ה"שטח" שלהם שמיועד גם לשבילים כבישים שבורים.

אני מחליף כל 5 חודשים זוג ונעלים זה עניין של התאמה, הברוקס נניח ממש לא נוחות לי, ההוקה גרמו לי לפציעה,

והמיזונו התפתתי בגלל מחיר יחסית זול (אמאזון) אבל לטעמי לא מוצלחות.

בקיצור תתחיל לנסות עד שתמצא את ההתאמה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחכמי הפורום, מה דעתכם על אדידס אולטרבוסט? יש באתר של אדידס ב600-800, או בטרמינל איקס ב600 (ויש אפשרות להשיג כל מיני הנחות לשם).

לבת הזוג שלי יש אותם מעל שנה, משתמשת בהם גם להליכות וגם לדיילי, וטוענת שהם מחזיקות מעמד ממש טוב.

אני אישית בחיים לא קניתי נעליים מעל 300 ש"ח (חוץ מהטבה שקיבלתי בצבא, נעלי סאקוני בחינם במקום ב700 שח), ואני לא זוכר נעליים שאחרי שנה עדיין יכולתי ללכת עליהן בלי שיכאבו לי הרגליים.

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעליים צריך למדוד ולראות שהן נוחות על הרגל. מה שנוח לאשתך, לא בהכרח יהיה טוב לך.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, iEminem כתב:

לחכמי הפורום, מה דעתכם על אדידס אולטרבוסט? יש באתר של אדידס ב600-800, או בטרמינל איקס ב600 (ויש אפשרות להשיג כל מיני הנחות לשם).

לבת הזוג שלי יש אותם מעל שנה, משתמשת בהם גם להליכות וגם לדיילי, וטוענת שהם מחזיקות מעמד ממש טוב.

אני אישית בחיים לא קניתי נעליים מעל 300 ש"ח (חוץ מהטבה שקיבלתי בצבא, נעלי סאקוני בחינם במקום ב700 שח), ואני לא זוכר נעליים שאחרי שנה עדיין יכולתי ללכת עליהן בלי שיכאבו לי הרגליים.

אני רץ עם הנעליים הנ"ל כבר שנה. אכן נעל לא זולה בכלל אבל נוחה מאוד.

תמדוד ותבדוק בעצמך. מבנה כף הרגל אצל כל אחד הוא שונה וכך גם נוחות הנעל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...