Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחשב נייד Dell inspiron 2 in 1 13.3 7368, מסך מגע, מתקפל לטאבלט

Pika007
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 1189 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למכירה השותף הנאמן שלי, Dell inspiron 7368, נמכר עקב מעבר לנייד מפלצתי.

סדרה 7000 (גוף אלומיניום מלא, איכות בניה בשמים), גודל מסך 13.3, ציר 180 מעלות שיכול לעשות יוגה לשלל אוריינטציות כפי שרואים בתמונות- משמש כטאבלט, מסך מגע שתומך כמובן במולטי טאץ'.

מפרט:

Intel Core i7 6500u

8GB DDR4 2133mhz (ניתן להרחיב!)

256GB M2 SSD

Intel graphics HD520

מסך 1920X1080 פאנל IPS

מקלדת מוארת (2 דרגות)

משקל 1.6 ק"ג.

המצב של המחשב הוא כפי שאתם רואים בתמונות, נראה חדש. אני שומר על הציוד שלי בפדנטיות יתרה, עובר ניקוי באלכוהול והעפת אבק תקופתית. מערכת הקירור במצב חדש והמאוורר לא טורח להידלק כאשר טמפרטורת הסביבה לא גבוהה ועושים מטלות פשוטות, הכל קריר וחרישי.

הכל עובד פרפקט, אפס בעיות. יודגם לכל המעוניין.

מצב הסוללה בסדר, לא חדש כמו פעם. בגלישה/וורד וכדומה המחשב יחזיק עד כ 4 שעות (בהתאם לעומס) במקום עד 6.5-7 כשהסוללה חדשה. אזמין ואתקין עבור המעוניינים סוללה חדשה בתוספת תשלום.

מחיר מבוקש: 1750 ש"ח, לא גמיש. 

יצירת קשר בה"פ או למייל שלי- הכינוי שלי שטרודל ג'ימייל נקודה קום

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

עריכה אחרונה על ידי Pika007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • תוכן חדש...