Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לגו- יש לכם במחסן?

yarongti
שימו לב! השרשור הזה בן 1243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

מניח שרבים מבינכם שיחקו עם לגו, חלקכם העבירו חלקכם השאירו אותו במרתף, 

אם יש לכם ערכות ישנות סגורות, אשמח לקנות אותן.

מוזמנים לשלוח מספר ערכה לפרטי,

תודה😃

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם מתוך סקרנות, למה?

ערכות סגורות?

נראה לי שאתה מחפש משהו שלא קיים.

למה ל&#_#&@+ שמישהו יקנה ערכה ולא יפתח אותה, חוץ מסדרות מוגבלות לאספנים שהחלו ליצור רק בעשור האחרון?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה מבריקלינק יד2 או מהקבוצות בפייסבוק.

ככה אני עושה וחוסך המון.

• אהבתי 1

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היתה לי קופסא לגו סגורה שהשארתי במרתף היה לפה קישור מאייבי bids starting at 250000$

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש בכלל ערכות עם 3 מספרים... תחילת שנות ה-80׳.

אבל הן משרתות את המטרה המקורית שלהן - הילדים (הנכדים...) משחקים בהן.

ההפיכה של לגו לאספנות זה לגמרי מעבר ל-dark side.

• רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו שיש כאלה שקונים אוטו חדש בניילונים ושוכחים אותו בגראז' ל30 שנה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@hans3 ספרות יכול להיות אפילו משנות ה-50-60. שלחת אותי לגוגל, מצאתי ערכה 307, סוכנות פולקסוואגן, שיש לי. כמובן מפוזרת בתוך ארגז הלגו הכללי שלי. כנראה שיש לי עוד כמה ערכות במצב הזה.

אם להאמין לאתר הזה כדאי להתחיל לחפש את החלקים.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל למה אתה חושף את הסיבה לשמה הוא מחפש לגו באריזה "סגורה" בלבד. סליחה מראש על הציניות אבל זה מתבקש. זה כמו שמישהו יפתח שרשור שכותרתו "חוברות קומיקס סופרמן משנות ה60 סגורות באריזה, יש לכם?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא את הקישור שלי. מתברר שערכות עתיקות במצב mint שוות הון. אז אם יש למישהו ערכה כזו כדאי שלפני שהוא מוסר אותן יבדוק את ערכן בשוק.

דרך אגב, בדקתי באיביי את אותה ערכה שהזכרתי קודם, דורשים "רק" 500 ש"ח, אבל איני יודע מה מצב הערכה, ואולי היא שווה פחות כי היא בגרסה פינית.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמת חלקכם קצת מוציאים את החשק לכתוב פה,

בדכ אני בצד הקורא, לעיתים רחוקות כותב...

המבחר :

"נראה לי שאתה מחפש משהו שלא קיים." קיים, אתה פשוט לא מהתחום הזה אז לא מכיר וחבל כי אפשר להתעניין ולשאול.

ם היתה לי קופסא לגו סגורה שהשארתי במרתף היה לפה קישור מאייבי bids starting at 250000$" אז לא כל ערכה שווה הרבה ויש ערכות גם סגורות מלפני 20 שנים ששוות 50 שח

"ההפיכה של לגו לאספנות זה לגמרי מעבר ל-dark side." בחירה שלך, אפשר לכבד בחירות של אחרים

"אבל למה אתה חושף את הסיבה לשמה הוא מחפש לגו באריזה "סגורה" בלבד. סליחה מראש על הציניות אבל זה מתבקש. זה כמו שמישהו יפתח שרשור שכותרתו "חוברות קומיקס סופרמן משנות ה60 סגורות באריזה, יש לכם?""  לא מסתיר כלום. שקיפות... 

והזוכה בפרס הילד הכי חכם בכיתה: "כנראה היה ערב שידורים מיוחד של Pawn Stars, יעבור :)"

מקווה שטפטף פה לקצת אנשים, לא עולה כסף להיות נחמדים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה עשויה לגרור תגובות שלא כל אחד אוהב, במיוחד כשהמלל נופל על אוזן חדה. יש לציין, בצניעות, שאני עוד נחמד- צירפתי הסבר לתגובה הצינית.

זכית לתגובת ה"ילד הכי חכם בכיתה" כי אם באמת היית מהתחום לא היית מחפש את המציאות הנ"ל בפורום שכזה, אז נותר להסיק שמישהו ראה Pawn stars.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להיות נחמד זה סבבה והכל, אבל זה קצת נאיבי לשאול בפורום, כל פורום, אם יש "במקרה" למישהו שקית במצב mint מלפני 30 שנה...

וכן, התשובה המתבקשת היא "אם הייתה לי שקית כזאת, הייתי מוכר אותה לכל המרבה במחיר, בדיוק כמו שאתה רוצה לעשות".

• רעיון טוב! 1

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממרומי גילך הייתי מצפה שאם אתה לא יודע אז לפעמים כדאי לא להניח. אבל איך אומרים: "זה שלך" :)

בכל מקרה אם לא עולה כסף שווה לזרוק חכות אתה לעולם לא יודע מאיפה הליד שלך יגיע. 

אבל בטח אתה יודע את כל זה כי יש לך "אוזן חדה. יש לציין, בצניעות, שאני עוד נחמד". בקיצור מוזמן להציק בשרשור אחר.

ותודה למי שכן פנה בפרטי.

לפני 12 דקות, שביט כתב:

להיות נחמד זה סבבה והכל, אבל זה קצת נאיבי לשאול בפורום, כל פורום, אם יש "במקרה" למישהו שקית במצב mint מלפני 30 שנה...

וכן, התשובה המתבקשת היא "אם הייתה לי שקית כזאת, הייתי מוכר אותה לכל המרבה במחיר, בדיוק כמו שאתה רוצה לעשות".

עוד חכמולוג,

א נ ש י ם    מ ו כ ר י ם    ד ב ר י ם    י ש נ י ם ! ! ! לא הצעתי לקנות את זה מהם במחיר ריטייל! 

מה קורה איתכם אנשים, וואו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...