Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאמר: מיני מבחן: פיגו 208 בנזין.

yulianx
שימו לב! השרשור הזה בן 1262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התמונות עושות עוול. הרכב נראה הרבה יותר טוב במציאות, בעיקר בחול ואדום.

כמו-כן, האינטריור נראה ומרגיש איכותי ומוקפד. אהבתי את כפתורי ה"פסנתר" ששולטים על מגוון פעולות.

נ.ב: כנראה שלובינסקי מאמינים ב-208, מכיוון שהגיעו לפני מס' ימים המון 208 (חשמליות + "רגילות") שמחכות למוביליות שיקחו אותן.

עריכה אחרונה על ידי Mr_Shankly

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הישנה נמכרת ב"מבצע" ב-90 (80 באפס ק"מ). אפשר להניח שאם היו מביאים גרסאות זולות יותר של החדשה ומתמחרים (נניח) בהחל מ-105 היה הרבה יותר קשה למצוא קונים לישנה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבנה כזה היה גורם להורדה של העיינים מהכביש על מנת לתפעל את המזגן/ניווט.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה הבאה יביאו את רמת גימור active בלי התצוגה המשוכללת, ב 80000 לחברות ליסינג

מזל ש like הוא רק ידני אחרת גם את זה היו מביאים

active

V3DImage.ashx?client=CFGAP3D&version=1PP

like

V3DImage.ashx?client=CFGAP3D&ratio=1&for

• מצחיק 1

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, LotusElise כתב:

active

like

אין לי בעיה עם זה כל עוד הבייסיקס מכוסים. אין לי שום צורך בצעצועים אלקטרוניים וקישוטים שמוסיפים עוד 30,000 - 40,000 שקל לעלות הרכב. 

ה-208 הנוכחית שלי ברמת גימור נמוכה וחוץ ממראות חשמליות יש ברכב כל מה שתכל'ס צריך לנהיגה יומיומית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה למה בכלל להסתכל על רכב סופר מיני שעולה סביב 120k? (לא בהכרח ה208) , שיש בתוספת מחיר קטנה יחסית את הפוקוס st ליין . שכנראה תיתן ביצועים יותר טובים , הרבה יותר הנאה מנהיגה , ובכלל מקבלים רכב מקטגוריה גבוהה יותר, בכמעט אותו סכום כסף.

ללא ספק, אישית הייתי בוחר בפורד .

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, LotusElise כתב:

active

like

זה לא אומר שלא יהיה בעתיד.

הייתה לי רנו קליאו life שזה רמת גימור שהייתה דיי מיוחדת בשוק העולמי(המנוע 1.2 טורבו והגיר edc ברמת גימור בלי חלונות חשמל מאחורה ומערכת פשוטה בלי מסך מולטימדיה ממש כמו שיש פה)  - חוץ מישראל וטורקיה(ממש חיפשתי מדינות אחרות גם בשמות אחרים ולא מצאתי) היא לא נמכרה בשווקים נוספים כ״כ, בשביל הליסינג לא אכפת ליצרן לעשות מערוף ליבואן(זה גם ככה אותו לגו).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הgt line זולה בכמה בכמה אלפים בודדים מרמת אבזור אקטיב של 2008, אך ה 208 משמעותי מאובזרת יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו לדעתי עסקה ממש לא משתלמת, המחיר יצא מפרופורציה (דרך אגב אני שם את הג'אז והיאריס החדשות באותה קטגוריה - מחיר גבוה מידי לטעמי),

מה שכן יוליאן משהו יותר אינדיבידואלי ל"מיני מבחן" שלך, לטעמי אתה קצת מפספס - נראה מבחן (אפילו שהוא קצר) פחות מקצועי, הצילומים מאולם התצוגה ...התחושה שנראה שנסעת לאולם התצוגה, ראית נהגת 20 ד' ו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, llaavvii כתב:

על פניו לדעתי עסקה ממש לא משתלמת, המחיר יצא מפרופורציה (דרך אגב אני שם את הג'אז והיאריס החדשות באותה קטגוריה - מחיר גבוה מידי לטעמי),

מה שכן יוליאן משהו יותר אינדיבידואלי ל"מיני מבחן" שלך, לטעמי אתה קצת מפספס - נראה מבחן (אפילו שהוא קצר) פחות מקצועי, הצילומים מאולם התצוגה ...התחושה שנראה שנסעת לאולם התצוגה, ראית נהגת 20 ד' ו...

מיני מבחן שונה ממבחן רגיל, כאשר אני כותב מיני מבחן , זה  אחרו שביצעתי נסיעת מבחן כמו כול לקוח, לכן יש תחומים שלא ניתן לבחון.

לא תמיד נותנים את הרכב לבד, ולכן אין אופציה לחפש מקומות צילום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצליח להבין כל כך את האבזור.

האם גרסת ה GT כוללת תאורת אוירה? לא מצוין גם בקטלוג. מוזר שהרכב עולה 125 ועדיין מחסיר אבזור נוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...