Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורות LED במאזדה 3

imprezadude
שימו לב! השרשור הזה בן 1361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מתעניין במאזדה 3 גרסת ספורט שנת 2019.

אני רואה שהמנורות הקדמיות הן מסוג LED.

אשמח לדעת, כיוון שאני מתכנן להחזיק את הרכב זמן רב, ומשום שלמיטב הבנתי אין דרך להחליף נורות ביחידה הזו, האם זה דבר שמייקר בצורה מאוד משמעותית את האחזקה של הרכב בשנים הבאות, כלומר, אם אחת מהנורות לא יעבדו - אצטרך להחליף את כל היחידה במחיר אסטרונומי.

לחילופין, במקרה הכי גרוע, האם ניתן לבצע החלפה לסוג יחידה בעלת נורות להחלפה שהן זולות יותר, דוגמאת קסנון או הלוגן ברגע שיקרה משהו לאלה הקיימות.

תודה מראש.

עריכה אחרונה על ידי imprezadude
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורך החיים של נורות לד הוא ארוך מאוד, וסביר להניח שגם אם תצטרך להחליף נורה ביום מן הימים, תיהיה בטוח שבתקופת זמן הזו היית מחליף 10 פעמים נורת הלוגן. כך שלדעתי נורת לד היא יתרון ברכב ולא חסרון משום בחינה.

עריכה אחרונה על ידי motek
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה ברור לי, אבל בוא נניח שלאורך עשור צריך להחליף יחידה כזו, כפי שאני רואה את המחירים זה נע סביב 6000-7000 ליחידה, תכפיל פי 2, האם יש דרך להמתיק את הגלולה הזו, או שמדובר ב-Non Issue?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, imprezadude כתב:

כן זה ברור לי, אבל בוא נניח שלאורך עשור צריך להחליף יחידה כזו, כפי שאני רואה את המחירים זה נע סביב 6000-7000 ליחידה, תכפיל פי 2, האם יש דרך להמתיק את הגלולה הזו, או שמדובר ב-Non Issue?

א. לא יודע מאיפה הבאת את המחירים שנשמעים לי די מוגזמים, במיוחד שמדובר במזדה. אבל כנראה שלהזמין מחו"ל את החלפים יחסוך לך נתח גדול מהעלויות.

ב. אני לא בטוח אם אתה יכול להחליף נורת לד להלוגן אם זה הכיוון של השאלה שלך. לא בטוח מבחינה חוקית ולא מבחינה טכנית. אולי מישהו אחר יידע לענות לך על זה.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המספר שרשום בכתבה מאתר אוטו, בשיתוף עם מוסך שי לי שחבר כאן בפורום.

1616083

איך שלא מסתכלים על זה, זה די פסיכי.

עריכה אחרונה על ידי imprezadude
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק במוסך לא של היבואן. רק תוודא שמדובר ברכיבים מקוריים.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...