Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם נשארו עוד נהגים שחונים בלי חיישני נסיעה לאחור?

ביגי
 שיתוף
עוקבים 32

Recommended Posts

תודה רבה לפותח על השאלה

היום שמתי לב שממתי שיש לי חיישן רוורס אני לא מסתובב אחורה להסתכל (רק במראות)

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

זה די פשוט, נוסעים אחורה בעדינות עד שמרגישים באמפ קטן מאחורה, ואז קדימה עד שמרגישים באמפ קטן מקדימה.

זה כלי עזר חביב, במיוחד בעידן הנוכחי בו רכבים רבים מצוידים בחלון אחורי צר עם שדה ראייה שלא קיים ואז אפשר להסתמך רק על מראות הצד. מה שכן, ברכב הנוכחי שלי החיישנים התנהגו שונה מהרגיל, ברגיל כאשר הצפצוף

כן, אוקטביה ליסינג למשל, רכב של האלפיון העליון.

לפני 12 שעות, Righter כתב:

והמסקנה שהגעת אליה היא שהחיישנים מסוכנים ולא נגיד שלא להסתכל במראות זה מסוכן?

כן, כיוון שמתרגלים לסמוך על חיישנים, לא מסתכלים במראות.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
בתאריך 3.8.2020 בשעה 12:50, Legend כתב:

איך מכיילים אותם?

תלוי בחיישנים - מקורי צריך תוכנה של היצרן, אבל לרוב - חיישנים לא מקוריים יש חוט שכשמקצרים אותו הוא קובע את ה"0" שבו הוא יתן צליל רציף.

לפני 17 שעות, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

Keyser כתב:
דלק זה לכוסיות. גברים אמיתיים דוחפים את הרכב :loco:
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בקרוב גם השרשור הזה יהפוך לתיאורטי כשלא נצטרך לנהוג, כבר היום יש חניה אוטמטית ברכבים שנגישים כמעט לכל כיס.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

זה דווקא דבר שאני לא משתמש בו בכלל ביום יום, ואני חושב שגם בטנדר יש לי חניה אוטומטית.
הרכב שכן מצאתי את זה שימושי בו היה קאדילק אסקלייד ארוך במיוחד , לא בגלל קושי בחניה אלא כי הפעולה הייתה מרשימה מאוד.

Sent from my SM-G975U1 using Tapatalk

haters will hate

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 5 שעות, Legend כתב:

@shellcase בחיישנים Made In China גנריים, מדובר בחוט שנמצא בצג? או במוח של החיישנים? תודה.

במקרה שלי זה היה במח, עברו כמה שנים מהפעם האחרונה שהתקנתי, אבל בשתי הפעמים היה חוט נוסף בדיוק בשביל זה, מקווה שזה לא השתנה.
בכל אופן יש מינימום מסויים בגלל שיטת העבודה של החיישן (המשדר הוא גם המקלט) שמתחתיו הוא לא מתפקד (משהו כמו 10-15 ס"מ).

• רעיון טוב! 1

לפני 17 שעות, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

Keyser כתב:
דלק זה לכוסיות. גברים אמיתיים דוחפים את הרכב :loco:
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

נזכרתי הבוקר בפעם היחידה לפני הרבה שנים שבה חיישני הרוורס היו מאוד שימושיים...  הייתה לי פורד פוקוס מליסינג עם חיישנים (ללא מצלמה).

נסעתי לקניות בסופר, העמסתי את הקניות, החזרתי את העגלה למקום, נכנסתי לרכב, התנעתי, שילבתי לרוורס - החיישנים מיד מצפצפים בטירוף. אני מסתכל במראה - אין כלום מאחוריי. מסתכל אחורה - אין כלום.

יוצא מהאוטו ומגלה שמישהו הצמיד עגלת קניות לתא המטען שלי, כך שלא ראיתי אותה כלל מתוך המכונית. לולא החיישנים הייתי נוסע לתוכה. 

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי :wink:

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 30 דקות, motior כתב:

יוצא מהאוטו ומגלה שמישהו הצמיד עגלת קניות לתא המטען שלי, כך שלא ראיתי אותה כלל מתוך המכונית. לולא החיישנים הייתי נוסע לתוכה. 

מעולה ! היית מחזיר את העגלה בחזרה לסופר.

• מצחיק 1

תרנגול אדום, תרנגול אדום

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• Create New...