Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב נגנב- מה הלאה

nba188
שימו לב! השרשור הזה בן 1437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים.

לצערי נגנב רכב לנו רכב אספנות.

כמובן הודענו למשטרה אך עבר דיי הרבה זמן ואין עדכון מהם.

רציתי לדעת האם עליי לגשת למשרד התחבורה על מנת להשבית את הרכב ? או שמספיק רק תלונה במשטרה..

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאם הרכב נגנב, או הושחת בצורה כלשהית, וזה יכול להתחיל מצמיג ולהסתיים במנוע הרכב.

לכן, במקומך, הייתי מחפש רכב אחר, וכמובן אם המשטרה בכלל תמצא את הרכב שנגנב, עדיף יהיה להמשיך הלאה, כי אין לדעת מה עשו לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב , מדובר על רכב אספנות ולא רכב רגיל. לרוב יש קשר רגשי לרכב או שמדובר על רכב יקר שיהיה שווה לשקם אותו. 

ולדעתי אל תשבית את הרכב במשרד הרישוי. אם ימצאו אותו לא תוכל להחזיר אותו לכביש. 

מספיקה תלונה כך שאם הגנב יסע בכביש אגרה או יבצע עבירה החיוב יגיע אליך אבל אז תוכל לגשת למשטרה לבטל את החיוב ולנסות לאתר את הגנב. 

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, YaronNahum כתב:

שים לב , מדובר על רכב אספנות ולא רכב רגיל. לרוב יש קשר רגשי לרכב או שמדובר על רכב יקר שיהיה שווה לשקם אותו. 

ולדעתי אל תשבית את הרכב במשרד הרישוי. אם ימצאו אותו לא תוכל להחזיר אותו לכביש. 

מספיקה תלונה כך שאם הגנב יסע בכביש אגרה או יבצע עבירה החיוב יגיע אליך אבל אז תוכל לגשת למשטרה לבטל את החיוב ולנסות לאתר את הגנב. 

נכון, לא חשבתי על זה כך, לא אמרתי שישבית אותו במשרד הרישוי, רק שאני חושב שכדאי לבחון אופציה נוספת, והיא לקנות רכב אחר, ובאופן זמני, להמתין לתוצאה של החקירה של הגניבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חקירה של מה????

ידידי, קבל עדכון, לא מתנהלת שום חקירה, אף בלש או צוות מז"פ לא מבצע שום הליך שיעזור באיתור הרכב. 

אם הרכב נגנב לשטחים, צפה לשיחת כופר. 

אם הרכב בישראל, מישהו מאוד חמד אותו. מכיוון שלא ניתן להגיע עם הרכב הזה למפגשי רכבי אספנות, הוא מסתובב במקומות בהם חובבי אספנות פחות מסתובבים. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים.

תודה על התגובות

לא מדובר ברכב אספנות מיוחד ולא מעניין אותי שיחזור אליי.

רוצה לדעת מבחינה חוקית איך לצאת מהמצב..

האם תלונה במשטרה מספיקה? או שכדאי להשבית אותו? רוצה שיהיה לי שקט מהעניין ולא לשמוע על זה אף פעם יותר

עריכה אחרונה על ידי nba188
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר ראיתי הרבה מצבים מוזרים - אבל רוב הסיכויים שזה לא יקרה. אם תבטל את הרכב, גם אם ימצאו אותו לא תוכל להחזיר את הרכב לכביש לעולם.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...