Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התבלטות בין ספורטאז דיזל לספורטאז 1.6 בנזין

marom9
שימו לב! השרשור הזה בן 1489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכלום,

בקרוב אני צריך להחליף את הרכב שלי ומתלבט בין ספורטאז' דיזל לספורטאז' 1.6 בנזין

הרכב אמור לעבור כ - 15 אלף ק"מ בשנה (אולי קצת יותר) רוב הנסיעות יהיו נסיעות משולבות

חשוב לציין שבהמשך הרכב ישמש כרכב שני

אשמח לקצת יותר פרטים מי עדיף מבחינת ביצועים צריכת דלק וכו'

תודה מראש לעוזרים :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם למכסחת דשא ביצועים טובים יותר מספורטאז 1.6

מה1.6 בנזין הייתי יורד,היו פה כמה שרשורים על בעיות עם הסעפת במנוע,בנוסף לגיר המתחמם ולא מוצלח.

לא יודע איזה גיר יש בדיזל  אבל כמנוע הוא עדיף על הבנזין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Ron.P כתב:

מה1.6 בנזין הייתי יורד,היו פה כמה שרשורים על בעיות עם הסעפת במנוע,בנוסף לגיר המתחמם ולא מוצלח.

היי תודה רבה לכל העונים הכוונה שלי היא ל 1.6 טורבו שמשווק עכשיו 1.6 אטמוספרי לא קיים יותר ואם היו מוכרים מן הסתם שלא היה נקלח בחשבון פשוט לא הצלחתי לערוך את הפוסט

האם גם במקרה הזה הדיזל עדיף על ה 1.6 טורבו בנזין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Ron.P כתב:

בוקר טוב

לא יודע כמה נסעת על ספורטג' 1.6 אבל בזאת שאני נסעתי הביצועים היו סבירים לחלוטין לרכב משפחתי, נוסעת היטב,

לא מכונת מירוץ אבל סוחבת סביר לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטורבו יש גיר דו מצמדי שיש הטוענים שלא טוב לו בפקקים והוא צריך לנוח במהלכם עד שהגיר מתקרר. ב 1.6 יש גיר נורמלי מצוין שאפילו מכויל לא רע ונותן ביצועים סבירים, גם אם לא מדביקי גב. לא יודע איך זה בדיזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, marom9 כתב:

היי תודה רבה לכל העונים הכוונה שלי היא ל 1.6 טורבו שמשווק עכשיו 1.6 אטמוספרי לא קיים יותר ואם היו מוכרים מן הסתם שלא היה נקלח בחשבון פשוט לא הצלחתי לערוך את הפוסט

האם גם במקרה הזה הדיזל עדיף על ה 1.6 טורבו בנזין?

אני התכוונתי למנוע 1.6 טורבו.

בכל מקרה לא הייתי קונה רכב שהגיר שלו מתחמם באמצע נסיעה ודורש מנוחה של כמה דקות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, רועי5 כתב:

בטורבו יש גיר דו מצמדי שיש הטוענים שלא טוב לו בפקקים והוא צריך לנוח במהלכם עד שהגיר מתקרר. ב 1.6 יש גיר נורמלי מצוין שאפילו מכויל לא רע ונותן ביצועים סבירים, גם אם לא מדביקי גב. לא יודע איך זה בדיזל.

בדיזל נראה לי שיש את אותו גיר רובוטי כמו בבנזין אני אבדוק את זה ואם זה באמת אותו גיר אני ארד מהרכב ואחפש אחר

לפני 1 שעה, Ron.P כתב:

אני התכוונתי למנוע 1.6 טורבו.

בכל מקרה לא הייתי קונה רכב שהגיר שלו מתחמם באמצע נסיעה ודורש מנוחה של כמה דקות..

אוקיי... מה ששאר לי זה לבדוק איזה גיר יש בדיזל ואם זה אותו גיר אני ארד מהרכב כי אני לא רוצה לחזור לאותו סרט שהייתי בו לפני כמה שנים עם רכב גרמני וגיר לא מוצלח בלשון המעטה

תודה רבה לכל העוזרים :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, eyalkar כתב:

למיטב ידיעתי התקלות ביר הרובוטי של קיה

התגלו לרוב בדגמי ספורטאז' 1.6 טורבו.

ובדיזל אני חושב שזה אותו גיר כמו ב 1.6 טורבו במפרט של הרכב לא מפרטים יותר מידי ורושמים על שניהם רובוטי 7 הילוכים ואם זה באמת אותו גיר אני לא ארכוש אותו כי אין טעם סתם להסתבך עם גיר לא אמין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...