Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב חדש - תקציב עד 150 אלף ש"ח

Adir Bozaglo
שימו לב! השרשור הזה בן 1583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נכון שהיום יש תיבות הילוכים עם 8 ו10 מהירויות, אך תיבת 6 הילוכים לכשעצמה תהיה די חסכונית ויעילה.

מהניסיון שלי עם המנוע והגיר האלה, אין לו את החיסכון של מנועי הטורבו, אך הוא גם לא רחוק מאוד משם, ודי חסכוני, אצלי צריכת הדלק בנסיעה בינעירונית היתה כ14/14.5 קילומטר לליטר.

כנ"ל לזמינות הכח, לא ברמה של מנועי טורבו, אך לא יחסר לך בשום מצב, גם עליות גם בנסיעות בינעירוניות, מדובר עדיין במנוע חזק עם מומנט טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא הייתי קונה ב 150 אלף₪ אף אחד משלושת הרכבים שרשמת בהודעת הפתיחה.

אולי הייתי הולך לראות את מאזדה cx30 החדשה.

ולשאלתך, אלנטרה לא פחות טובה לצרכים שלך , רק שכאן אפשר לחסוך לא מעט כספים. וזה כן רכב מוצלח ( אמין, מרווח, נוח, לא יקר לתחזוקה ).

למה לא הייתה קונה אף אחת משלושת המכוניות ? מה הבעיה שלהם ?

היית מעדיף לרדת לשנת 2016-2017 ? ואולי עם אותו תקציב פחות או יותר לקנות רכב משומש ?

ומה דעתך על קניית רכב מיבואן מקביל 0 ק"מ ? האם ירידת הערך מהמחירון תושפע לאחר 7 שנים נגיד ?

אבל הבעיה היא שליבואנים מקבילים אין את רמות הגימור הגבוהות, אבל נגיד המאזדה שהיא ברמת גימור אחד אפשר לשקול לקנות מיבואן מקביל ?

אבל לא יודע בדיוק מה ההבדל בין היבואן המקביל ליבואן הרשמי ? מבחינת אחריות ? שירות ? מלאיים ? איך זה עובד תוכל להסביר לי בבקשה ?

ודבר אחר הוצע קיה אקסיד ברמת גימור גבוהה ב כ 146 אלף ? מה דעתך על הרכב ?

תודה מראש .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שהיום יש תיבות הילוכים עם 8 ו10 מהירויות, אך תיבת 6 הילוכים לכשעצמה תהיה די חסכונית ויעילה.

מהניסיון שלי עם המנוע והגיר האלה, אין לו את החיסכון של מנועי הטורבו, אך הוא גם לא רחוק מאוד משם, ודי חסכוני, אצלי צריכת הדלק בנסיעה בינעירונית היתה כ14/14.5 קילומטר לליטר.

כנ"ל לזמינות הכח, לא ברמה של מנועי טורבו, אך לא יחסר לך בשום מצב, גם עליות גם בנסיעות בינעירוניות, מדובר עדיין במנוע חזק עם מומנט טוב.

תודה על ההבהרה !!

אשמח לדעת על איזה רכב אתה נוהג / נהגת ? מאזדה 3 ?

ושאלה נוספת שכבר שאלתי אבל אשמח אם תתייחס אליה, מה דעתך על קניית אותו הדגם מיבואן מקביל 0 ק"מ ? הרי יש רמת גימור אחת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי מאזדה 3 ספיריט 2014, זה אותו מנוע 2.0 עם 165 כ"ס, ב2019 אני חושב שהמנוע עבר שדרוג מינורי.

ממליץ מאוד על הרכב, לגבי 0 ק"מ, תלוי כמה אתה מתכנן להחזיק את הרכב, ולפעמים אתה מקבל הנחה קרובה מאוד ישירות מהיבואן שתהפוך את העסקה להרבה יותר כדאית וזה עוד לפני מתנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי מאזדה 3 ספיריט 2014, זה אותו מנוע 2.0 עם 165 כ"ס, ב2019 אני חושב שהמנוע עבר שדרוג מינורי.

ממליץ מאוד על הרכב, לגבי 0 ק"מ, תלוי כמה אתה מתכנן להחזיק את הרכב, ולפעמים אתה מקבל הנחה קרובה מאוד ישירות מהיבואן שתהפוך את העסקה להרבה יותר כדאית וזה עוד לפני מתנות.

אני מצפה להחזיק את הרכב ל 5-7 שנים (( נהיגה שקטה ))

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שבוע שעבר היה מבצע על סובארו b4 אפס קילומטר באתר של סובארו במחיר של 126K.

מדובר ברכב שעונה על רוב הדרישות שלך: מרווח, תא מטען גדול, נוח אבל לא מאוד חסכוני.

כבונוס תקבל אחיזה גבוהה מאוד בזכות ה 4X4 ומנוע די חזק.

אגב בתקציב שלך תוכל לקנות גם אחת חדשה והיא מגיע עם חמש שנות אחריות. לא בטוח שאתה צריך רכב בגודל הזה אבל היא מכונית מצויינת.

מבין האפשרויות שרשמת המגאן כנראה עדיפה. יש לה תא מטען גדול, תא נוסעים מרווח ונוחות נסיעה גבוה. המנוע החדש חזק ויתן צריכת דלק סבירה.

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שבוע שעבר היה מבצע על סובארו b4 אפס קילומטר באתר של סובארו במחיר של 126K.

מדובר ברכב שעונה על רוב הדרישות שלך: מרווח, תא מטען גדול, נוח אבל לא מאוד חסכוני.

כבונוס תקבל אחיזה גבוהה מאוד בזכות ה 4X4 ומנוע די חזק.

אגב בתקציב שלך תוכל לקנות גם אחת חדשה והיא מגיע עם חמש שנות אחריות. לא בטוח שאתה צריך רכב בגודל הזה אבל היא מכונית מצויינת.

מבין האפשרויות שרשמת המגאן כנראה עדיפה. יש לה תא מטען גדול, תא נוסעים מרווח ונוחות נסיעה גבוה. המנוע החדש חזק ויתן צריכת דלק סבירה.

תודה רבה ..

אני לא ממש מחבב את צורת ה B4 .. מזכיר לי צורות ישנות של אותו רכב .

בכל מקרה תודה על הייעוץ !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף מישהו רוצה לקנות משפחתית ולא ג'יפון .

הייתי ממליץ על גירסת האצ'בק אז יותר נוח לשים מטען .

דווקא תא המטען גדול יותר בסידאן (( כמעט פי 1.5 )) 444 ליטר לעומת 295 ליטר .

נראה לי שהסידאן עדיפה יותר בתור רכב משפחה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם באמת יש הנחות מסוכנות הרכב ?

נגיד שמחירון הרכב הוא 145 אלף ואני לא רוצה הלוואה דרכם, יקבלו את כל הכסף בהעברה בנקאית, האם תתאפשר הנחה ? ומה הוא אחוז ההנחה באמת ? ולגבי המתנות איזה מתנות הן יוכלות לתת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העדיפה היא סטיישן. לסדאן פחות נוח להעמיס דברים גדולים. לסטיישן יותר נפח ופתח נוח בהרבה להעמסה

יש מגאן "גרנד טור" וקורולה "ספייס". לדעתי שתיהן נראות טוב

עריכה אחרונה על ידי mcshmupi

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח שלי בסוף קנה פיג'ו 3008, אך הוא גם התעניין ב3 החדשה, הוא קבל הנחה של 4000 ש"ח וטיפול ראשון חינם אם היה קונה את ה3, והוא לא התמקח יותר מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח שלי בסוף קנה פיג'ו 3008, אך הוא גם התעניין ב3 החדשה, הוא קבל הנחה של 4000 ש"ח וטיפול ראשון חינם אם היה קונה את ה3, והוא לא התמקח יותר מדי.

ממש ממש מודה לך על עזרתך ..

עזרת לי הרבה .

אלך או על מאזדה 3 או על הרנו . אבצע נסיעות מבחן ואז אחליט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שציינת תא מטען גדול אזי המאזדה 3 ישר נפסלת. לפי הצרכים שלך תלך עם האוקטביה חד משמעית בכמה רמות מעל מאזדה 3 ביחידת ההנעה בפרט בנסיעות ארוכות כמו שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתקנו אותי אם אני טועה, אבל יונדאי אלנטרה מתוחת פנים ומשולשת פנסים (מודל 2019, וגם מודל 2020) היא המכונית היפנית/קוריאנית הזולה ביותר עם בקרת שיוט אדפטיבית (שאינה עוצרת אך מאטה עד לכמעט עצירה, כ 10 קמ"ש).

בנוסף האלנטרה ממשיכה להציע שילוב מסורתי/מיושן של מנוע אטמוספרי 1.6 (127 כ"ס) עם תיבת 6 הילוכים נעימה. מנסיעת מבחן (קצרה מדי) השילוב מרגיש מוצלח. אגב, במודל 2020 האמריקני האלנטרה מוצעת עם גיר רציף, CVT מבית יונדאי.

אז אולי היא לא מהוקצעת כמו השלישייה שהצעת, אבל קנייה שלה תשאיר לך עודף בכיס..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...