Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין לרכוש רכב משפחתי אמין ו"יציב"

AND1
שימו לב! השרשור הזה בן 1803 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים

אני מעוניין לרכוש רכב חדש משפחתי חזק ואמין

אין יותר מדי בקשות מיוחדת מלבד:

אמינות, רכב מרווח (עד כמה שאפשר בהצבק - לא מעוניין בסדאן) עדיפות לידני אך אפשר גם אוטומט, חזק וחסכוני?.

תקציב עד 50 אלף

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם ה308?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

האמתי שהוא ממלא הרבה מהרצונות, אני מוכר את שלי לכן אני רוצה לראות עוד אפשרויות לפני שאחפש לעצי 308SW (לא כלכך רוצה לקחת SW)

כמו כן אם נדבר על רצונות, אני מעוניין במולטימדיה שאפשר להחליף לאנדרואיד או לחלופין להתקין אנדרואיד... מה שאי אפשר ב 308

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמתי שהוא ממלא הרבה מהרצונות, אני מוכר את שלי לכן אני רוצה לראות עוד אפשרויות לפני שאחפש לעצי 308SW (לא כלכך רוצה לקחת SW)

כמו כן אם נדבר על רצונות, אני מעוניין במולטימדיה שאפשר להחליף לאנדרואיד או לחלופין להתקין אנדרואיד... מה שאי אפשר ב 308

ב-308 ניתן להתקין אנדרואיד. גם כתת ממשק (מערכת וידאו שמתחברת למסך המקורי) וגם להחליף את כל היחידה למערכת אנדרואיד (יש בעליאקספרס), לטענת המוכרים כולל שליטה על המזגן.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-308 ניתן להתקין אנדרואיד. גם כתת ממשק (מערכת וידאו שמתחברת למסך המקורי) וגם להחליף את כל היחידה למערכת אנדרואיד (יש בעליאקספרס), לטענת המוכרים כולל שליטה על המזגן.

בארץ זה קיים אתה צודק, 3000 ש''ח התקנה עם אנדרואיד 4.1.1 - ג נ ב ה .

בעליאקספרס יש המון שטויות אך לא נתקלתי באף אחד שמוכר מערכת שניתן לשלוט על המזגן ..

כמו כן מה שמגיע עם אנדרואיד 7 ומעלה עולה 500$ בקיצור... לא שווה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא נראה לי שאם ממשק עם 4.1.1 ב-3000 ש״ח זאת גנבה אז ממשק עם 7 ומעלה ופלסטיק ב-500 דולר הופך להיות ״שווה״.

זה לא ממשק עם פלסטיק... זה "רכיב/מחשב" שאתה מכניס בתוך המולטימדיה הקיימת (בתקווה שיעבוד בלי תקלות) ב500 דולר ובנוסף לא נותן לי שליטה על המזגן ...

לא שווה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי לכל הערכה, מה שיש שם מחליף את המערכת (״המוח״) ואת המסך ברכיבים סינים. אני זוכר שמצאתי גם בפחות מ-500 דולר, לדעתי תבדוק מה המצב שם כיום אולי תופתע ואולי אני אופתע. תשאל את אחד המוכרים מה עושים עם המזגן. לי אמרו שהמזגן עדיין עובד אבל בגלל שסתם התעניינתי לא ביקשתי סרטון/הוכחה ופירוט כדי לראות שהבינו אותי נכון.

308 שאנחנו מכירים נקראת 308S, להבנתי, וכבר לא משווקת שם כחדשה.

הניסיון שלי עם המערכות הסיניות טוב, גם באיכות גם בעמידות גם בפרמטרים וגם באפשרות לשנות לפני הקנייה ולהוסיף ולשדרג מה שאני רוצה אבל זה הניסיון שלי בלבד ולא מחייב.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הרכבתי בבמוו X3 מסך אנדרוייד שיוצר שיקוף ויושב בנוסף למערכת הקיימת, בלחיצת כפתור, אתה עובר למסך של הרכב וחוזר

בלחיצה נוספת לספוטיפיי או וויז... 2500 שח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הרכבתי בבמוו X3 מסך אנדרוייד שיוצר שיקוף ויושב בנוסף למערכת הקיימת, בלחיצת כפתור, אתה עובר למסך של הרכב וחוזר

בלחיצה נוספת לספוטיפיי או וויז... 2500 שח.

זה מה שאני מחפש, 2500 זה יקר אך עוד איכשהו בסדר (אם זה בארץ) אך ב308 לא ניתן פשוט להרכיב מסך כזה.. מאחר והשליטה על הבקרת אקלים היא בתוך המערכת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בבמוו שולטים בנפרד על המערכת מהיצרן וזו לא פוגעת בזו, אלה שני המערכות עבדות במקביל.

רשמתי, אולי זה שווה בדיקה ואולי בלתי אפשרי ואתה צודק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אומרים על הונדה סיויק האצ'בק 2011 ? יש לי "הזדמנות" לרכוש אותו ב 34 אלף שח יד 1 עם 77 אלף ק"מ

אני תמיד רציתי את הסוג הזה, מה אומרים? נ.ב יש לו רצועת טיימינג ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם קיה סיד? נראה לי בול לפי מה שכתבת, הוא אמין, יש לו צריכת דלק טובה והוא מרווח ומתאים למשפחה. ואם אתה צריך בגאז׳ גדול, הסיד סטיישן ענק מבפנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1803 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...