Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא 33 - מה דעתכם? (אה ואולי אני גם אלמד לכתוב כותרת)

ARTHURZ
שימו לב! השרשור הזה בן 7722 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה מדבר על רכבי הקרבורטורים, לפני שנכנסו מכוניות ההזרקה של ה-33, אז...

ככה, לי יש נסיון עם ה-1.5 משנת 91'.

זאת פשוט חווית נהיגה טהורה שקשה להשיג בכסף הזה.

נהיגה כיפית, סאונד מדהים.

תקלות כל הזמן, המון זמן להיות במוסך.

אם יש לך שאלות ספציפיות, בבקשה.

לירן.

Howard Walker, Autocar: That rumble you're feeling is Ferry Porsche turning in his grave

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם השמצה :wink:

נכון אני קצת לא אובייקטיבי אבל כבר הוכח שאם מטפלים בדברים נכון ובזמן יש כמעט ואפס תקלות... (זה גם תלוי מה וכמה האוטו עבר..)

הממ... כך את הסוד שלי לדוגמא שבעקרון הרכיבים כמעט זהים ל33....

טפו טפו טפו היא יותר אמינה מהאיביזה שהיתה לי. :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תשאלו אותי - הכל תלוי במזל. את הסוד הראשונה שלי קניתי באיזה חור מוזנח בת''א והיא הייתה נראת כמו בט''שית שחזרה מהשטח ואז אפילו לא ידעתי מה זה האוטו הזה - אלפא... אמרו לי אחרי שבוע שזה אוטו הכי בעייתי בעולם! אבל לאחר ישור קו של בערך 2000 ש''ח(בשנת 1995 זה היה...) ואחרי שנה - פחחות וצבע האוטו שימש אותי כמו גדול במשך 5 (!) שנים כאשר לא פתחתי לא מנוע ולא גיר ולא שום חלק רציני באוטו! חרשתי איתה את כל הארץ ממטולה עד אילת ועוד מכרתי אותה בשנת 2000! ועכשיו אני רוצה אותה חזרה!!!!!!! לעומת זאת הייתה לי אחרי זה עוד אלפא (לא 33) :lol: שפשוט עשתה ממני צחוק. רצתה עוד ועוד ועוד ועוד ולא היה מספיק לה ובמוסך כבר אמרו לי שנמאס להם ממני... בקיצור - מזל, אחי הכל מזל.

חכמת פורד אסקורט: עדיף 60 סוסים שעובדים בשבילך מאשר 120 שאתה עובד בשבילהם.

חכמת מרצדס W116: אין דבר כזה "شيخ לשעבר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוכח שאם מטפלים בדברים נכון ובזמן יש כמעט ואפס תקלות... :D

נכון.

Howard Walker, Autocar: That rumble you're feeling is Ferry Porsche turning in his grave

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלי יש אלפא 33 כבר קרוב לשנתיים

נכון יש פה ושם בעיות אבל בלי עין הרע זה לא כל כך מוגזם ובהחלט שהיא מפתיע אותי לטובה

למרות שההתנהגות לא מושלמת זאת בכל זאת אלפא ושלו זה 1.5 הזרקה

הוא מאוד מרוצה כשהוא קנה הוא עוד היה אדם בריא והתלבט בין ה33 ליונדאי קופה הוא בחר ב33

ומאז הוא חולה והיום הוא יודע שאם הוא יחליף זה רק לאלפא אחרת (כנראה 146)

"הילד " אומנם מכיר אותו מהמוסך (מדובר בדני עם ה33 הבורדו) אבל זה לא שיגרת חיים אצלו לבקר שם

אני והקליאו כבר לא ביחד

אווווי הגעגועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלי יש אלפא 33 כבר קרוב לשנתיים

נכון יש פה ושם בעיות אבל בלי עין הרע זה לא כל כך מוגזם ובהחלט שהיא מפתיע אותי לטובה

למרות שההתנהגות לא מושלמת זאת בכל זאת אלפא ושלו זה 1.5 הזרקה

הוא מאוד מרוצה כשהוא קנה הוא עוד היה אדם בריא והתלבט בין ה33 ליונדאי קופה הוא בחר ב33

ומאז הוא חולה והיום הוא יודע שאם הוא יחליף זה רק לאלפא אחרת (כנראה 146)

"הילד " אומנם מכיר אותו מהמוסך (מדובר בדני עם ה33 הבורדו) אבל זה לא שיגרת חיים אצלו לבקר שם

חחח... כן, אני זוכר שהיתה לו בעיה בכלל במצבר...

:D

תשאל אותו למה הוא לא מגיעה למפגש של המועדון!?!

אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7722 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...