Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מומלץ ל -5 מבוגרים בדרום איטליה

FARM
שימו לב! השרשור הזה בן 1967 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גרין - את תיקי הגב סוחבים על הגב, והם לא יורדים לתא המטען של המטוס.

את הטרולי חברות החסך נוהגות להוריד לתא המטען (יכול להיות בצ'ק אין ויכול לקרות בגייט). הכלל הוא ש-70 טרולי ראשונים (ב-A320) או 90 (ב-A321) נכנסות לקבינה, השאר יורדות למטה. כיון שש נוסעים שמשלמים כרטיסי פרימיום שכוללים התחייבות להכניס את הטרולי לקבינה, כך שבססופו של דבר אם לא שילמת תמורת השירות סבירות קבוהה שהטרולי שלך ירד. יש עם זה שתי בעיות: האחת היא מזוודות שלא מגיעות, השניה היא שלא תרצה לשלוח ציוד רגיש, כמו מצלמה או מחשב, לתא המטען. לעומת זאת תיק גב תמיד ילך אתך לקבינה. כמובן שבחו"ל שניהם ישבו במכונית.

iziko32 - ה-500L ממש לא מתאים לחמישה מבוגרים, בודאי לא על ציודם. בלי ציוד מתאים לארבעה (או חמישה בצפיפות), עם ציוד מתאים לזוג, לא יותר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח רכב 7 מקומות.

סיטרואן פיקאסו, פג'ו 5008, פורד גלקסי או כל דבר אחר בסגנון.

אל תפחד מהכבישים הצרים, אתה תעבור אותם גם עם מיניואן.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן שים לב שמדובר בקטגוריה בלבד, אבל מה שכן מדובר בקטגוריית גודל, ככה שיכולים להחליף לך רכב אבל הגודל אמור להיות לפחות כמו מה שכתבו לך (אם תזמין 7 מקומות תקבל 7 מקומות), ואם לא אז כמובן תתלונן ומאמין שיהיה בסדר.

חח חשוב לציין שוב שגודל זה ההשפעה היחידה על הקטגוריה, אני הזמנתי אאודי A3 בצפון איטליה, וקיבלתי סיטרואן C4 Spacetourer :)

ולגבי הגודל, כמו שאומרים לך פה תיקח רכב 7 מקומות זה הדרך היחידה שיהיה לכם נח אאכ אתה שוכר 2 רכבים... הכבישים יהיו סיוט כנראה אבל בסופו של דבר אפשריים. שלנהג תהיה הרבה סבלנות, קח ביטוח עם ביטול השתתפות עצמית ויהיה בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי לטיול באיטליה מרצדס C200 וכשהגעתי לדוכן אמרו שאני מקבל קיה ספורטאז

לא הסכמתי אז נתנו לי ולאשתי סיטרואן c4 ספייסטורר אוטומט דיזל 2000

אחלה אוטו 7 מקומות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט 500L , מרווח מאד בתוך הרכב, מידות חיצוניות קטנות יחסית לקטגורייה, נח לנהיגה ובגרסת הדיזל מאד חסכוני.

אבל תא מטען קטן...

בכל אופן להציע דגמים ספציפיים זה לא ממש רלוונטי פה אלא אם כן פותח השרשור מתכוון לשכור מחברה עם קטגוריית מובטחות, ולא נשמע שכך.

אני מסכים עם האחרים פה לגבי רכב 7 מקומות. כשאנחנו מטיילים עם המשפחה אנחנו חמישה ואני לעולם לא שוכר רכב קטן משבע מקומות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1967 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...