Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפנה דירה שכורה ובעל הדירה לא מתחמק להעביר את החשמל על שמו

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 2452 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מפנה דירה ששכרתי לפני כשנתיים וחצי.

חשבון החשמל על שמי, הארנונה, גז והמים לא על שמי. כל החשבונות שולמו בזמן ואין חובות.

הבעיה: בעל הדירה לא רוצה להעביר את החשבון חשמל על שמו ואומר לי "אל תדאג אני סומך עלייך תצלם את המונה ותשלח לי"

השאלה אם זה בסדר? ומה אני עושה עם החשבונות מים, גז וארנונה? הרי זה רשום על שמו אז רק הוא יכול להביא מהם אישור שאין לי חוב.

עריכה: מדובר בחברים של המשפחה של אשתי, כרגע אני בלי חוזה שכירות כי כבר עבר הזמן של החוזה ממזמן.

תודה רבה.

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר כזה, תפוס אותו באוזן ותלכו להעביר את החשבון של שמו.

רק השבוע מישהו מהמשרד סיפר שיש חוב על שמו בחשבון המים מדירה שעזב מלפני שנתיים וחצי. את הדייר הנוכחי לא ניתן להשיג, בעל הדירה בעיקר מספר לו סיפורי "מחר, מחר" ובינתיים התיק כבר נמצא בטיפול אצל עורך דין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שאפשר לעשות את זה בשיחת ועידה, הסברתי לו בצורה יפה שאני לא רוצה שהחשמל יהיה על שמי. התקשרתי לחברת חשמל ואמרו לי שמה שאני כן יכול לעשות זה לנתק את החשמל, וזה יעלה לי 75 שקלים ואז כשירצו להתחבר שוב, יצטרכו לשלם 75 שקלים.

כמו שאמרתי המים, גז והארנונה לא על שמי למזלי אבל עדיין, אני רוצה להיות בראש שקט שאין לי שום חוב לאף אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך שום שיחת ועידה, אתה מתקשר בעצמך אומר שנגמר לך החוזה ואתה יותר לא גר בנכס נותן להם קריאה והם סוגרים מולך חשבון עד לקריאה זאת.

מפה והלאה הכל יהיה על בעלי הדירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חשבתי כך אבל הם אמרו לי שאם בעל הדירה לא יעביר את זה על שמו וישתמשו בחשמל החוב יהיה על שמי והם לא יכולים להחזיר חזרה את החשבון על שם בעל הדירה כל עוד הוא לא ביקש זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שאפשר לעשות את זה בשיחת ועידה, הסברתי לו בצורה יפה שאני לא רוצה שהחשמל יהיה על שמי. התקשרתי לחברת חשמל ואמרו לי שמה שאני כן יכול לעשות זה לנתק את החשמל, וזה יעלה לי 75 שקלים ואז כשירצו להתחבר שוב, יצטרכו לשלם 75 שקלים.

כמו שאמרתי המים, גז והארנונה לא על שמי למזלי אבל עדיין, אני רוצה להיות בראש שקט שאין לי שום חוב לאף אחד.

אז באותה שיחה שסיפרת לו, מדוע לא העלת את חברת החשמל על הקו וסגרת עניין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלח צילום בווטסאפ עם המונה, ותודיע לו על כוונה לנתק את החשמל

לא צריך לגשת אליהם רק להתקשר ביחד ולהודיע על העברת חשבון

אם הוא לא רוצה להעביר מונה על שמו, תנתק את החשמל ותסגור ענין בכמה עשרות שקלים

אם יש לך עדיין גישה לדירה - תרוקן את המקרר ותפתח את הדלת שלו אחרת תהיה סמתוכה מסריחה כשיחזרו אליה, עד כדי כך שיצטרכו לזרוק אותו

עריכה אחרונה על ידי armagedon
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המקרר רוקנתי, ניתקתי, פתחתי את הדלת והחזרתי לו את הבית במצב דיי נקי. השארתי לו גם כיריים גז שקניתי שהן דיי חדשות ואין לי למי לתת, כתבתי לו באווצאפ שרק יביא את החברה של הגז שיבצעו בדיקה כמו שאני ביצעתי כששכרתי את הדירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלח לו הודעה בזו הלשון:

"בתאריך DD/MM/YYYY אני מפנה את הדירה. במידה ולא נספיק לבצע העברה עד ליום זה, אני מבקש מחברת החשמל לנתק את החשמל לדירה. עלות החיבור מחדש תחול על מי שירצה לחבר החשמל"

תאמין לי אין מצב שזה לא פותר את הבעיה.

במידה וירצו להראות את הדירה ולא יהיה חשמל זה יהיה להם בעייתי, החיבור מחדש יחול עליהם. תאמין לי יש דברים שעובדים רק ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה,

עוד שאלה: האם כדאי להחתים אותו על מסמך שהוא קיבל את כל התשלומים של השכירות ושכל הציוד שלו תקין? (הדירה מרוהטת).

ואם כן, יש לכם איזו דוגמה טובה למסמך כזה?.

בעל הבית רוצה גם שאתן את המפתח למתווך ואני לא רוצה. יש דרך להתחמק מזה ולתת רק לו את המפתח?.

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך טרחה מיוחדת, תן את המפתח למתווך שלח הודעה בווטסאפ ״על פי בקשתך נתתי את המפתח לדירה למר א״ וסגור ענין

אם החזירו לך את כל הערבויות והצקים, אתה לא צריך שום מסמך מהבחור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שהם חברים של המשפחה של אשתי, לא נתנו כלל ערבויות וצ'קים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותראה איך מתנהגים עם סגירת חשבון חשמל פשוט, לעולם אין לדעת.

תחזור לעדכן זה מעניין, לאחר שתשלח לו נסח רשמי בנוגע לחשמל.

לא יחזיר תשובה או יתעלם? נתק את החשמל בכמה עשרות שקלים, לא שווה את הכאב ראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בשמחה נפרד מ- 75 שקלים כדי לגרום לו לרדוף אחרי קצת ולהזיע. איזה חוצפה של אנשים, לא להאמין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...