Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך הלך לי מנוע בגלל צינורית אחת קטנה (פוקוס 1.6 אקובוסט)

misterb
שימו לב! השרשור הזה בן 1599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מאוד שמח שקיבלת את הכסף חזרה אבל צר לי שאני לא אצטרף לאיחולי ה״כל הכבוד״ לדלק מוטורס.

מדובר על בנאדם פרטי שעבר 7 מדורי גיהינום עם הרכב שלו במשך 3 חודשים, אכזבות, תסכולים והמון זמן שבוזבז פה. יש פה דבר שנקרא עוגמת נפש, והרבה בעצם הודו שלא היו עומדים בהוצאה של 25 אלף ש״ח, לכן ככל הנראה היו נפטרים מהרכב הרבה לפני שהיה מתוקן ,כדי לצמצם נזקים ובכלל לא היו מגיעים לשלב של לבקש החזר על התיקונים שבוצעו.

אכן כל הכבוד על ההתנהלות של פות״ש אבל דלק היו צריכים לכסות את כל העלויות מלכתחילה.

אני בתור לקוח הייתי רוצה לדעת שהיבואן לוקח אחריות מלאה על כשל הנדסי ידוע שיצא עליו ריקול,

ולא ״תסיים לתקן ואז נראה״

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 169
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מבלי חו"ח לזלזל ברצון הטוב ובנכונות של דלק מוטורז, שלא תחשבו לרגע שהם היו מחזירים גרוש אחד בודד לפני שפנו ליצרן, הציגו את המקרה וקיבלו אישור לתשלום מלא של היצרן.

הם רק מתקנים את העוול שיצרו כשאילצו לקוח לשלם עשרות אלפי שקלים על תקלה סידרתית של היצרן.

ברור שזה לא יוצא מכיסם כי הם רק הצינור כאן אבל מאוד תלוי איך פונים, כמה לוחצים ומה מספרים ללקוח.

אני לא מצפה מיבואן לספוג נזק שנובע מכשל תכנוני או מכשל ייצור אבל אני כן מצפה ממנו להילחם בשבילי אצל היצרן ואת זה הם עשו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יישר כח להתנהלות + זו של היבואן.

(נכון, אולי "מדורי גהינום" - ואולי לא - לא צריך להגזים - יש דברים גרועים יותר, אבל בסופו של דבר - אין אחד שלא היה חותם על סיום כזה).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח בשבילך, מאוד, שהרי בלשון המעטה, מדובר בסכום לא מבוטל.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי פעם הבאה הוא גם יתקין מנוע בבנייה עצמית משלו? לא הבנתי איך יש לו אשמה תורמת.

ככה זה, מי שיש לו מספיק ידע כדי להבין עד כמה מערכת הקירור במנוע בערה פנימית רגישה לתקלות, ועד כמה רגיש המנוע לעלייה של הטמפרטורה, ועד כמה דפוק חיישן החום הבודד שמתקין היצרן, אם הוא לא עשה משהו כדי להגן מפני מצבים שהחיישן הקיים לא מתריע. לדעתי יש לו אחריות תורמת.

עובדה שיש הרבה בעלי רכבים שדאגו מראש להתקין עוד חיישן או אפילו יותר מאחד כדי לשמור על המנוע מהזוועה, כמו גם פות"ש שעשה את זה אחרי שאיבד את המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אבל הוא כתב לך שהוא לא ידע, עד שאירעה התקלה. רק אחרי כן הסתבר לו עניין הצינורית, חיישן ומה לא.

אם אתה טוען שכן ידע לפני הקריסה ולא עשה כלום*, זה משהו אחר. אבל לא ראיתי שום איזכור כזה בשרשור.

*וגם על זה ניתן להתווכח- כמה אחריות צריכה להיות ללקוח בנוגע למכלולים של הרכב? לנסוע ללא שמן ברכב זה דבר אחד, להכיר את הכשלים התכנוניים של היצרן ולדאוג להם במקומו זה כבר דבר אחר לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה, מי שיש לו מספיק ידע כדי להבין עד כמה מערכת הקירור במנוע בערה פנימית רגישה לתקלות, ועד כמה רגיש המנוע לעלייה של הטמפרטורה, ועד כמה דפוק חיישן החום הבודד שמתקין היצרן, אם הוא לא עשה משהו כדי להגן מפני מצבים שהחיישן הקיים לא מתריע. לדעתי יש לו אחריות תורמת.

עובדה שיש הרבה בעלי רכבים שדאגו מראש להתקין עוד חיישן או אפילו יותר מאחד כדי לשמור על המנוע מהזוועה, כמו גם פות"ש שעשה את זה אחרי שאיבד את המנוע.

כמה שטויות בהודעה אחת.

אם היה ריקול, אז היו צריכים להכניס את הרכב לסדר זאת, מחד או לתקן לו ללא עלות מאידך כאשר קרתה לו התקלה.

הריקול בא לאחר מכן.

רוכש רכב צריך להתחיל להוסיף חיישנים שמא אולי חיישן ספציפי לא מתפקד. הזוי.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובדה שיש הרבה בעלי רכבים שדאגו מראש להתקין עוד חיישן

יש מיעוט זניח של בעלי רכבים שעושים כדבר הזה, ולטעון שמי שלא עושה זאת מתרשל, זה מופרך. אולי אתה גם צריך לשפצר מכשור רפואי בבית חולים, כי באחריותך שמכונת ה-MRI תתפקד כמו שצריך?

במה עוד אני אמור להבין, מכונות כביסה? שואבי אבק? מחשבים ניידים? ויברטורים...?

בשביל זה יש רגולטור, בשביל שאני לא אצטרך להבין בעצמי בכל דבר שאני עושה בו שימוש.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא מסמן את פורד או את דלק מוטורס כמשהו להתרחק ממנו בעתיד, בהחלט אשקול לחיוב אם יהיה רכב שאני ארצה מהארסנל שלהם.

לא הייתי ממהר לקפוץ למסקנות כאלה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני קונה אוטו חדש ובאחריות אני לא מתקין בו שום מערכת שהיצרן לא בחר לשים. אני מסוגל לא לקנות רכב בגלל מחלה מהסוג הזה אבל בטח שלא אקנה ואלך "לתקן" את הבאג בתכנון של היצרן.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא לדבר על זה שעצם התקנת החיישן הזה עלול להוות תירוץ לביטול האחריות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...