Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך הלך לי מנוע בגלל צינורית אחת קטנה (פוקוס 1.6 אקובוסט)

misterb
שימו לב! השרשור הזה בן 1590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פו'ש, מקווה שהדברים יסתדרו באופן חיובי, הניסיון שלי עם דלק רכב נותן מקום לאופטימיות.

השרשור הזה עורר בי שאלה עקרונית - נאמר שישנה בעיית תכנון ברכב, היכן עובר גבול האחריות ללקוח? אחרי חמש שנים? עשר? הרי תמיד ניתן לטעון שכשל מקורו - כל כשל - בתכנון לקוי.

היכן גבול האחריות? דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 169
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היכן גבול האחריות? דעתכם?

אם הכשל ידוע, יש לתקן מיד כי עלות החלק זניחה. כל עוד הכשל ידוע (ועשו ריקול בחלק מהמדינות בעולם) לדעתי הם יהיו אחראים כל פעם שילך מנוע בגלל הכשל הזה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלי יש מנוע 2.0 ליטר של וולוו, הישנות יותר (עד 2015) - עם אותו מנוע אקובוסט של פורד, בהחלט טעון בדיקה.

מה שאתה מתאר מוכר במנועי האקובוסט 1.6 של פורד, גם אלה שמותקנים אצל מותגים אחרים. הצינורית הזו פשוט נשברת ועושה בעיות לא קטנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי וואי וואי

כמאמר השיר הכל בגלל מסמר קטן.

מקווה שדלק יתעשתו ויחזירו לך את כל נזקיך.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הכשל ידוע, יש לתקן מיד כי עלות החלק זניחה. כל עוד הכשל ידוע (ועשו ריקול בחלק מהמדינות בעולם) לדעתי הם יהיו אחראים כל פעם שילך מנוע בגלל הכשל הזה.

יפה ענית, אבל אקשה עליך עוד קצת, נניח שידוע שהחלק 'בעייתי' אבל אין קריאה לתיקון באף מקום בעולם, מה אז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה ענית, אבל אקשה עליך עוד קצת, נניח שידוע שהחלק 'בעייתי' אבל אין קריאה לתיקון באף מקום בעולם, מה אז?

אז סימן שהבעיה לא אקוטית מספיק. יצרן צריך להיות אידיוט לא להחליף צינורית שעולה 100 ש"ח בשביל למנוע נזק של 20000 ש"ח. ואל תשכח שבאירופה/ארה"ב כתבי האחריות בהרבה מהמקרים רחבים הרבה יותר - כך שהסיכוי שתהיה תקלה כזאת ולא יהיה ריקול בשום מקום - הוא אפסי.

מה שאתה מתאר מוכר במנועי האקובוסט 1.6 של פורד, גם אלה שמותקנים אצל מותגים אחרים. הצינורית הזו פשוט נשברת ועושה בעיות לא קטנות.

ואם היא מוחלפת - הבעיה לא חוזרת?

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא

החליפו למשהו משופר כך לפי מיסטרB

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה הספציפית לא חוזרת כי הכשל הוא במחבר פלסטיק שפשוט נפטרו ממנו בדגם המשופר.

הריקול החדש נותן מענה יותר כללי למקרה שיש אובדן מהיר של נוזל קירור, החיישן יתריע מיד.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אווץ׳, חתיכת עקיצה!

ואני חשבתי שהקלאצ׳ים בפיאסטה של אישתי בעיתיים...

אני אישית לא מתכוון לקנות יותר שום תוצרת של פורד, זה פשוט לא שווה את זה.

אגב מיסטר, אתה בטוח שהוולוו לא נגועה גם היא בשרידי שיתוף הפעולה עם פורד?

מנוע ה-2 ליטר טורבו שלה זה לא אותו המנוע של המונדאו?

ומה לגבי הגיר, הוא לא משותף לפורד?

אני אישית לא הייתי מתקרב למשהו שיזכיר לי אפילו את המילה ״פורד״ אחרי מה שעברת.

סיוט!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הלך לי מנוע?! קצת נאיבי.. איך הלכו להם שלושה חודשים מפוצצים במתח וסטרס??. איך הלכו להם מנוע,מחשב,משאבה וכמובן צינורית??. איך הלכו להם 25 אש"ח, והכל בגלל רשלנות של יצרן???

והכי חשוב, איך אתה הולך לדפוק אותם עכשיו!! זו זכותך וחובתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...