Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבת ייבוש אובר

שימו לב! השרשור הזה בן 1497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 89
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני בדיוק גם מזמין את המגבת הזו דרך detailedclean..

מישהו יוכל לומר לי אם זה בסדר לבחור במשלוח אקספרס? רשום זמן אספקה בין 1-3 ימים.. אין בעיה עם זה?

באותה נשימה, אשמח לקבל המלצה למטליות מיקרופייבר איכותיות ליישום נוזל הברקה סופי, שמשות וכדו'. תודה!

Mazda 6 GG Luxury 2.0 07 - Exciting Zoom Zoom

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן האובר מצויינת לא מסיק להנות ממנה בכל שישי :)

לגבי שאר המגבות לבאפינג או כל דבר אחר לקוראני יש כל מה שצריך A-TOP באיבי אם זכור לי נכון.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]484463[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]484464[/ATTACH]אצלנו מגבת הייבוש ANGELWAX 60X90 UBER עלות 80ש כולל מע"מ

תודה

0544257236

https://www.facebook.com/ALT.D.S/

זו מגבת הbritemax uber שכולם מדברים עליה? או משהו אחר עם שם דומה ומבלבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]484463[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]484464[/ATTACH]אצלנו מגבת הייבוש ANGELWAX 60X90 UBER עלות 80ש כולל מע"מ

תודה

0544257236

https://www.facebook.com/ALT.D.S/

מה היכולת ספיגה של המגבת שלך? די בטוח שזה לא 1000gsm

-= Clio 4 1.2T =-

IFR A130-6.1 - Focal Music Premium

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היכולת ספיגה של המגבת שלך? די בטוח שזה לא 1000gsm

מגבת הייבוש מANGELWAX לא 1000GSM

מוכן לתת לך לניסיון ללא כסף לסוף שבוע

אחרי שתעבוד אייתה ושתוואה ואז תחליט

תודה,יעקב

0544257236

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שלחו לך? כנראה שאין במלאי, וברגע שיהיה במלאי ישלחו לך כמו שקרה לי.

שלחו לך וקיבלת מס' מעקב? תוך שבוע- שבוע וחצי זה בארץ. הבעיה היא שהדואר בארץ מחורבן עד הסוף.

המגבת שלי כבר שבוע שוכב בסניף הקרוב לביתי.

הפקידה שם מאיזה שהי סיבה או עצלנות לא סורקת חבילות בשביל שאני ואחרים יבואו לקחת את החבילה.

נמאס מדואר ישראל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דואר ישראל כנראה שובר שיאים, אולי לא קשור לנושא הכללי, אך עדיין:

הזמנתי לפני שבועיים כיסוי למפתח הרכב. אתמול מגיע אלי שכן עם החבילה שלי ואומר לי שקיבל הודעה מהדואר על חבילה שהגיעה עבורו(על השם שלו), כמובן שהוא הלך לברר מה בדיוק הגיע עבורו.

הגיע לדואר, נתן לפקידה את דף ההודעה על שמו וקיבל חבילה קטנה. רק כשחזר הביתה הוא שם לב שעל החבילה מופיע שם ושם משפחה שלי.

ואיך אחרי כל זה אפשר להיות בטוח שנקבל את מה שהזמנו.... :?

Hyundai IONIQ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מעניין מישהו, קיבלתי מייל מ Britemax ש "הם דיברו עם Royal Mail ומסתבר שמשלוח לישראל יכול להתעקב עד 6 שבועות".

בנקודה הזו התחלתי לכעוס, שכן באתר של Britemax מתחייבים ל 5-8 ימי עסקים, Worldwide - וזה מה ששילמתי 16 פאונד משלוח.

זו לא אחריות שלי כלקוח לבדוק כמה זמן לוקח לחבילות להגיע - זו אחריות של המוכר, ובכזו עלות משלוח אני מצפה למשלוח איכותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...