Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייצור מאייד למזגן ברכב לפי הזמנה - פיג'ו 106

מלטבשי
שימו לב! השרשור הזה בן 2788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה מדבר כאילו זה לפרק את הרדיו.

איפה הרכב הזה? יש קשר לבעלים?

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם סיטרואן סקסו גם יכולה לתרום לך חלקים?

אני די התייאשתי בזמנו מהמזגן בסובארו 86 שהייתה לי. מכרתי אותה בשנת 2007 אחרי שפשוט נמאס לי להזיע. הייתי מוכן לספוג את התקלות המכניות אבל מזגן מחורבן זה משהו שהורס לך את החיים ברמות קשות.

מה שאני מציע לך, במידה ואכן אתה מחליט למשוך עם הרכב הזה (מתוך אהבה אמיתית לרכב, אני מניח) - זה לעלות לצפון, לסיבוב פירוקיות בשבת. סביר להניח שאי שם בשפרעם, כאבול, כפר יאסיף או מג'ד אל כרום יש איזו 106 (או סקסו, אם זה מתאים) שיש בה את החלק שאתה צריך במצב תקין, שיוכל לפתור לך את המצוקה לעוד שנתיים שלוש, לפחות.

בזמנו הייתי משיג בלי סוף חלקים לרכב מהמגרשים האלה, הייתי ממש בן בית וידעתי שאוכל להשיג כל חלק לרכב משם - כמעט ולא קניתי חלקי חילוף חדשים, רק נוסע לשם ומשיג חלק משומש ותקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההצעות.

אסף, אזכיר לך.

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסה למצוא אצל הרוסים, לפעמים הם מפתיעים במלאי שיש להם... אבל צריך יותר פרטים על האוטו. שנה, נפח, סוג גז, סוג מנוע - כל מה שאתה יכול לתת יעזור.

חכמת פורד אסקורט: עדיף 60 סוסים שעובדים בשבילך מאשר 120 שאתה עובד בשבילהם.

חכמת מרצדס W116: אין דבר כזה "شيخ לשעבר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעיתי במק"ט המקורי. מדובר ב-6444C0.

http://www.yoyopart.com/oem/5810032/citroen-6444c0.html - זו דוגמה של החלק, אבל אין להם במלאי.

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...