Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומאו ג'וליה - איך היא נוסעת? [ובהמשך, כמה מוכרת]

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תשאל את מי שנוהג באינפיניטי G37.

ובנימה יותר רצינית (למרות שהדוגמא של האינפיניטי אמיתית לחלוטין) - בקרות זה לא בינארי. יש בקרות ליבראליות יותר, יש פחות. גם בהנעה קדמית. התחושות בנהיגה שונות לחלוטין, אם זה מבוצע נכון (קח, כהשוואה, אלפא 75 1.8 שאמנם לא תוציא תחת בגלל האין-הרבה-כוח, אבל מרגישים היטב שהיא הנעה אחורית, ובימר 118, שלא). כשאנהג בג'וליה, אוכל לקבוע האם ועד כמה.

אלפא 75 לא "תוציא תחת" לא רק בגלל שאינה חזקה במיוחד אלא בזכות מתלה הדה דיון מאחור והגיר האחורי. באותם ימי טרום בקרות, ל-75(או לצורך העניין, כל אלפא עם גיר אחורי) היתה משיכה טובה והתנהגות בטוחה וצפויה, כאשר מתלה הדה דיון שומר על הגלגלים האחוריים - המניעים - אנכיים לכביש.

אישית, אהבתי יותר את הישבן השמח של הבימרים הישנים, בעלי הזרועות החצי גוררות מאחור :evil:

וכן, אני אוהב לנתק בקרות - וכשהיתה לי סדרה 3, נהגתי לנתק אותן תדירות. אם יצרן מציע לי הנעה אחורית עם בקרות לא מתנתקות(גם בסמארט, למשל), אני שואל את עצמי שתי שאלות;

-האם הוא לא סומך על שיקול הדעת של לקוחותיו?

-האם הוא מנסה להסתיר משהו על האופן בו מכוניתו מתנהגת בסמוך למגבלות?

אז ניחא שזה ככה במרצדסים שאינם דגמי AMG, אבל באלפא, עם כל המסורת והממבו-ג'מבו על הלידה מחדש?

ולעניין ה-118, אפילו ה-118, אתה לא תחשוב ולו לרגע שיש לה הנעה קדמית...

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חשבתי כל הנהיגה בה. ההתנהגות שלה מאד הזכירה את הג'ולייטה, וזה נורא איכזב (לא כי הג'ולייטה רעה, אלא כי גם התנהגות של הנעה קדמית טובה היא לא סיבה לקנות ב.מ.וו.), במיוחד על רקע האחות הבכורה שלה.

לגבי הבקרות - זה ברור מאליו שהיצרן לא סומך על הלקוחות שלו.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי כל מה שכתוב פה.

מסיבה לא מובנן לא נתנו לכתבי רכב לנהוג במכונית עד עכשיו.

היום פורסמה נסיעת המבחן הראשונה באנגלית.

סילברסטון? נהגתי שם :lol:

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו הברירה בידי הקורא

למי להאמין?

לסדרת כתבי רכב שנהגו בה או לנהגי מקלדת מהדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

04:00

..."before the ESP cuts in, fairly, quite agresively and cuts down on the power as well ..."

AMIGER,

לא מכובד!

מעלים פה סרטונים, כל מה שאותם "נהגי מקלדת" העירו זה דברים שבוחנים העירו עליהם במבחנים ולכנות אנשים לא כמוני (אני חיידק) אלא כמו שימרון "נהגי מקלדת" זה כאמור, לא מכובד.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל כך מובנת רגישות היתר של קודמי וחרדתו לכבודם של אחרים השותפים לו לדעה, אין מחלוקת על העובדה שאין כאלו כאן שנהגו על הג׳וליה, לא יכולה להיות כזו, כל שהם כותבים נובע מתערובת משונה של קריאת רשמיהם של אלו שכן נהגו, תוך העברתם במסננים ה״ידועים״ של מבחני בכורה ״מפרגנים״ ו״ורודים״ יתר על המידה, הטיה מובנית לפי ארץ מוצאם של אלו שנהגו ועוד כהנה וכהנה פנינים שמביאים אותם למסקנה על בינוניות אינהרנטית וחוסר יכולת לעמוד בתחרות מול המוצרים הסקסונים והבאוורים. ומהבחינה הזו לפחות נדמה לי שהמקלדת היא אכן המקום היחיד בו נהג מישהו מהחברים כאן, גדול כקטן, מנוסה כטירון, על הג׳וליה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שמה שהוא ניסה להגיד במילים יפות הוא: "תפסיקו לחפור עד שתנהגו בה ואז תוכלו להביע דיעה על סמך התחושות האישיות שלכם".

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו לגבי הנתון שהבאתי, בשעה שהפכתי בין המגזינים הישנים בעליית הגג (ללא הצלחה המאמר הספציפי לא אותר) נזכרתי בסיפור.

לא הסברתי את עצמי.

אני יוצא מנקודת הנחה שלמגזין אין מאיפה להביא את הנתון הזה, להוציא סקר, וסקר זה לא עובדות...

אתה יכול לראות את המספרים פה, כדי להבין כמה הקביעה הזו מונפצת:

https://www.howmanyleft.co.uk/?q=alfa+romeo+156

https://www.howmanyleft.co.uk/?utf8=%E2%9C%93&q=bmw+3+series

ה-156 היתה (ועודנה) מכונית מצויינת. היא ידעה לשחק היטב על החוזקות של אלפא, ולהציע משהו שונה (כמו שכתבת) עם אפיל שמבוסס על עיצוב ותחושה של הנהג. היא תמיד הרגישה כמו משהו מיוחד, גם אם לא הגיע לרמת הביצוע של השלדה/מתלים של ה-E36.

דרך אגב, בזמנו הייתה גם אקורד Type R (שהרבה זמן לא יובאה בכלל), שנראתה כמו מונית, אבל דינמית... עשתה מהאלפא קרקס.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מהצד השני, של האוהדים, אף אחד לא נהג והם אך ורק ניזונים ממה שנאמר בסירטונים.

אני טועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהקשר של נהיגה אינך טועה. אך בנוגע לדיון היותר מהותי - "הכפתורים של הג'וליה" - לפחות ישבנו בג'וליה והתרשמנו ממנה סטטית ;-)

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתם בעצמכם מודים שיש שם איזו בעיה (דיל ברייקר או שטות חסרת חשיבות כל אחד יקבע לעצמו).

והאמת היא שהכפתורים באמת מאוד חשובים, רק לא לי!

לי מאוד מפריע הביקורות על ה ESP שמתערב בגסות.

ב QV זה זניח (יחסית) כי תמיד אפשר להעביר ל RACE אבל בשלל הדגמים האחרים, אם גם אין כיבוי וגם הבקרות מתערבות בצורה גסה, זה כבר כן דיל ברייקר עבורי.

יאללה, מתי אמרת מגיעה לחופי ישראל? שנוכל למשמש לה את הכפתורים במו ידיינו?:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בעיה, מקום לשיפור. זה לא אותו דבר.

בנוגע להגעתה לארץ, סמל"ת מנהלים מו"מ עם אלפא. מתישהו בין אוגוסט לאוקטובר.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...