Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לצמיגים שיחליפו גודייר F1 אסימטריק 2

Spire
שימו לב! השרשור הזה בן 3005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרגע יושבים על הרכב (פונטו איבו 135) רביעיית גודייר איגל f1 asymmetric2 והגיע הזמן להחליף.

סך הכל אני די מבסוט מהם, אבל ראיתי שיש עוד לא מעט צמיגים באותה סביבת מחיר (650-700 שקל לחת'כה). השאלה היא האם יש משהו באותו טווח מחירים שמשתווה אליהם כאול-ראונדרים יומיומיים.

המידה היא 205/45R17.

מלא תודה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה יצא אסי3.

אצלי האסי2 בסה"כ בסדר אבל כשהם קרים חסרה אחיזה והם יכולים להיות יותר שקטים.

בסה"כ כשהם חמים הכל משתפר והם גם עמידים.

צמיג טוב.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאו דורות חדשים לכל הצמיגים מהקטגוריה הזו - גודייר אסימטריק 3, מישלין PS4, קונטיננטל ספורט 6.

בטח יקח קצת זמן עד שיגיעו לארץ הקודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו? הוחלט על עוד אסימטריק?

מה עם דאנלופ DZ101? ניטו NT830? מישלין פרימסי או פיילוט אקסלטו?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיילוט PE2 גם טוב למדי (מנסיון במידה קטנה יותר) אבל לא בטוח שהוא מצדיק את מחירו ביחס ל-PS3.

ה-830 והפרימסי הם צמיגי טורינג.

הדנלופ בינוני לקטגוריה שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רביעיית פרימסי - כמו שנכתב צמיג טורינג, שקט ועמיד. אוחז לא רע בכלל.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלחו לי על הבורות (או שאל תסלחו, מה 'כפת לי), אבל מה הן ה"תכונות" (אם ככה אפשר לקרוא לזה) של צמיג טורינג ומה ההבדל בינו לבין הקטגוריה בה נמצא האסימטריק? באיזו קטגוריה בכלל נמצא האסימטריק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.tirerack.com/tires/types/tiretype.jsp

האסימטריק והפיילוט נעים בתחום של בין אולטרה היי למקס פרפורמנס, בעוד שהפרימסי והאפישנטגריפ נמצאים בגראנד טורינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמדתי באותה דילמה בעצמי,באותה מידה 205/45/17,בסוף בחרתי בגודייר.אני אישית אוהב מישליין,אבל מתעב את היבואן וחמדנותו.

אני עם f1 ac2 צמיג מצויין,ושקט.במידה זו אין יותר מידי אופציות.

מישלין פרמסי צמיג מעולה.מישלין אקסלטו pe2 לא היו לי(רציתי אבל ויתרתי)

עדיף צמיג טורינג מעולה,מצמיג ספורטיבי בינוני או בעל אורך חיים של פרפר.

הדנלופ בקטיגוריה זולה ונחותה בהרבה dz101.

התגובות שלי מניסיון אמיתי ולא קריאה או שמועות.

עריכה אחרונה על ידי dts2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה מבחינת אורך חיים של הקטגוריות? אני מניח שככל שעולים בקטגוריות הוא מתקצר?

כרגע מסתמן שההתלבטות היא בין ה-f1 לבין הפרימסי. מחשבות בעד/נגד כל אחד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מתלבט בין האסי לPS3, מה שיותר זול (ולא 10-20 שח לצמיג), תלך עליו.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה בדיוק יש מישלין פרמסי במידה זו?

תבדוק ממש,לא באינטרנט,ותחזור עם תשובה.

לדעתי זה יוצא יקר,נמשיך משם.

למה שלא יהיה? זאת לא מידה כזאת נדירה ולפחות לפי טייר4יו נראה שאפשר לקבל אותם ב-41 פנצ'ריות. זה גם לא כזה צמיג היי-אנד, ככה שקשה לי להאמין שהוא יהיה נורא יקר. בכל מקרה, אם הוא באמת יהיה יקר או שיהיה קשה להשיג אותו, אשאר אם הגודייר או שבאמת אעביר את ההתלבטות לפיילוט ספורט כמו שאמר שומי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...