Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון קופרה 280 - התרשמות ראשונה אחרי קבלת הרכב

GuyHar
שימו לב! השרשור הזה בן 2860 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה קצת אחרת אבל עדיין מתייחסת ל MQB? אני שואל בגלל שיש קרקושים בסיאטים (הייתה לי איביזה קופרה חדשה שממש חירפן אות כל הדשבורד ועכשיו לאון 2011 עם 40000 קילומטר בכל פנים הרכב נשמע כמו צעצוע רועש של תינוק),אבל האם גם גולף מקרקשת ככה?

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 205
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גררררר!!!!

קודם כל תתחדש, הרכב נראה מדהים! אני באופן אישי חולה על העיצוב של הלאון החדשה, אז במיוחד הקופרה הזאת...פשוט נראית WOW!

אני מזיל פה ריר על המקלדת :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קצת אחרת אבל עדיין מתייחסת ל MQB? אני שואל בגלל שיש קרקושים בסיאטים (הייתה לי איביזה קופרה חדשה שממש חירפן אות כל הדשבורד ועכשיו לאון 2011 עם 40000 קילומטר בכל פנים הרכב נשמע כמו צעצוע רועש של תינוק),אבל האם גם גולף מקרקשת ככה?

http://lmgtfy.com/?q=golf+mk7+rattle

לא חסר אנשים שמתלוננים.

(האיביזה והלאון שלך לא קשורות ל MQB כן?)

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמעו, הקופרה זה רכב עם הרבה תכונות - ספורטיבי, מהיר, חזק, יפה. לעומת זאת, זו עדיין סיאט. אמנם התקדמו המון, אך יש לעתים פאקים קטנים. איכות הבנייה והחומרים טובה, לא מושלמת.

הלאון FR זה רכב שנותן יחסית הרבה תמורת מחיר לא יקר. בגרסת ה180 גם יחסית מהיר. שוב פעם, לא נרכש הרכב בשביל איכות בנייתו המצוינת ואיכות החומרים הגרמנית. מי שכן עשה זאת, בחר ברכב הלא נכון.

היות וזה לא רכב שנרכש עבור התחושה ה"יוקרתית" שלו, ואת הסחורה עדיין יספק גם עם קרקוש פה ושם, לא רואה שום בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת, הרי ידוע שיצאה הודעה מסודרת לעיתונות ומזכר לגורמי ממשל בעניין הגעתך לקליפורניה. אני די בטוח שיחברו שם את האינטרנט לפני שתגיע.

.

רגע רגע יש לי- סטוגודוש! (NOT)

-אם אתה לא יודע תשאל, אם אתה יודע תגיד, אם אתה חושב שאתה יודע... עדיף שלא תגיד.

:wink:

כרגע אייקון זמני, מייצר טובים יותר להמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמעו, הקופרה זה רכב עם הרבה תכונות - ספורטיבי, מהיר, חזק, יפה. לעומת זאת, זו עדיין סיאט. אמנם התקדמו המון, אך יש לעתים פאקים קטנים. איכות הבנייה והחומרים טובה, לא מושלמת.

הלאון FR זה רכב שנותן יחסית הרבה תמורת מחיר לא יקר. בגרסת ה180 גם יחסית מהיר. שוב פעם, לא נרכש הרכב בשביל איכות בנייתו המצוינת ואיכות החומרים הגרמנית. מי שכן עשה זאת, בחר ברכב הלא נכון.

היות וזה לא רכב שנרכש עבור התחושה ה"יוקרתית" שלו, ואת הסחורה עדיין יספק גם עם קרקוש פה ושם, לא רואה שום בעיה.

אני חוזר ואומר. אלא אם ישבת בקופרה החדשה אז תמתין עם התגובה...

הקופרה היוצאת אצלי לא קרקשה. אולי כי אני פדנט וזהיר אבל זה לא העניין.

אני מסכים שאיכות החומרים לא הייתה מזהירה בדור היוצא.

אבל הקופרה החדשה מרגישה מאד איכותית, בטח למול היוצאת אבל גם מול ה-FR החדשה.

ישנם הבדלים בניהן באיכות ההרכבה וגם החומרים, מסביב למסך המולטימדיה, בדש וכו׳.

זו עדיין לא אאודי ואולי גם לא GTI באינטיריור אבל זה הרבה יותר טוב ממה שאתם מתארים.

גיא

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שאיכות החומרים לא טובה. להיפך, אמרתי שהיא שכן. אבל אמרתי שזה לא אומר שזה הפך להיות איזה רכב יוקרה או משהו, או רכב עם איכות יוצאת מן הכלל. איכות טובה, לא מושלמת, ולכן אין מה להתבאס אם שומעים קרקוש שם ופה. זה לא אומר שהרכב לא משרת את המטרה שלשמה נועד.

מי שמחפש יוקרה ואיכות גבוהה שירכוש אאודי S3. שאם יש בהחלט סיבה להתבאס אם שומעים קרקושים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי :wink:

שאלה למנוסים,

מערכת ה-START&STOP - האם באמת יעילה בחסכון בדלק?

ולמה היא בכלל קיימת ברכב עם טורבו, הרי אחרי לחיצה אני עוצר ברמזור ומיד נכבה המנוע? על פניו נשמע לא בריא...

* יש כפתור שמנטרל את פעילות המערכת אך עם כל התנעה צריך לבטל מחדש...

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסובארו יש פיצ'ר נחמד שסופר לך כמה מיילים חסכת. אבל אני בד"כ מבטל אותה. אגב במזגן היא לא נכבית. היא גם פחות נעימה מאשר ב- VAG.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה למנוסים,

ולמה היא בכלל קיימת ברכב עם טורבו, הרי אחרי לחיצה אני עוצר ברמזור ומיד נכבה המנוע? על פניו נשמע לא בריא...

לך לנתי (פיטסטופ) יבטל לך את זה לגמרי (זה מה שאני עשיתי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסובארו יש פיצ'ר נחמד שסופר לך כמה מיילים חסכת. אבל אני בד"כ מבטל אותה. אגב במזגן היא לא נכבית. היא גם פחות נעימה מאשר ב- VAG.

היא סופרת כמה ליטרים חסכת.

אני כבר חסכתי ליטר שלם (!!) בשלושה חודשים. הסעודים בלחץ

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה למנוסים,

קיימת גם אצלי בלאון.

שמת לב שאתה יכול לשלוט בזה ע"י עוצמת הלחיצה על הבלם?

כשאני מגיע לרמזור אדום ואני יודע שהוא עומד להתחלף לירוק אוטוטו,

אני פשוט לוחץ לחיצה עדינה על הבלם (גם בעצירה מלאה) והרכב לא נכבה.

לגבי הטורבו, אני מניח שחשבו על זה לפנינו, מערכות השימון ממשיכות לפעול לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2860 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...