Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתם צופרים להולכי רגל שהולכים לכם באמצע הכביש זמן ממושך ולא עולים למדרכה או מתאפקים?

NEW10
שימו לב! השרשור הזה בן 3356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יכול להיות שכשאתם נוהגים כבר יצא לכם להיתקל במצב הדי מתיש לפעמים, שבו הולך רגל מחליט שלעלות למדרכה זה לא מספיק טוב בשבילו וממשיך ללכת לכם באמצע הנתיב, כשלא תמיד יש לכם אפשרות לעבור או לעקוף מכל מיני סיבות (כביש צר יחסית,רכבים בנתיב השני וכ"ו) ואתם צריכים להמשיך בנסיעה איטית במשך זמן ממושך, כשהבן אדם ממשיך ללכת לכם, כשכל מה שהוא צריך לעשות זה לעלות על המדרכה, אבל בוחר דווקא להישאר בתוך הכביש ומעכב לכם את התנועה?

במקרה כזה, אתם צופרים לו צפירה שיזוז לכם מהנתיב או שאתם מחכים בסבלנות במשך דקות ממושכות וממשיכים בנסיעה איטית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני משתדל שלא, שבטעות לא יקפוץ עוד יותר פנימה לכיוון הכביש.

אבל שני אלה, כן:

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם סיטואציה נוספת לסוגיה הנ"ל, שנהגים עם ראיה מרחבית מחורבנת חייבים לקחת מקדם בטחון של 50 מטר לכל צד וגם אם יש להם אפשרות לעבור בבטחה מבלי לסכן את אותו הולך הרגל ו/או רכבים אחרים, במקרה כזה הצפירה מיועדת לנהג שאוכל סרטים מלפני ולא להולך הרגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צופר, נוסע אחריו במרחק סביר עד שיבחין שיש רכב מאחוריו (מקסימום צופרים מאחורה ) .

הסיבה שאני לא צופר, בשביל שלא ייבהל וכתוצאה מזה ייפול, התקף לב וכו' .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צופר בד"כ צפירה קצרה וחדה.

ומה אם מדובר בספורטאי שרץ עם אזניות? אלה בדרך כלל באים מולך (בכל זאת מקפידים לרוץ בשמאל הכביש) ומצפצפים עליך. מבחינתם הכביש הוא מגרש אימונים ולא אמור לשמש לשום מטרה אחרת, גם אם יש מדרכה ברוחב 3 מ' ומדובר בכביש עם מהירות מותרת 60-70 קמ"ש. וד"א - נתקלתי גם ברצים בכביש מהיר (22), אבל שם הם בכל זאת מקפידים לרוץ בשוליים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צופר בלי לחשוב פעמיים.

לפני כחצי שנה נסעתי בשכונה ושני אידיוטים אינפנטילים הלכו על הכביש כשיש מדרכה.

אמרתי לעצמי שאני לא אצפור ופשוט אתרחק מהם (היתה לי אפשרות).

איך שהתקרבתי אליהם הם חתכו שמאלה במטרה לחצות את הכביש ורק אחר כך הסתכלו אם יש מכוניות:bad-word:

אני דפקתי ברקס והוא נעצר ס"מ בודדים מהרכב שלי.

מאז החלטתי שאני צופר בכל פעם שיש אידיוט שיש צורך ליידע אותו שאני מתקרב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מצב בכביש שיוצר עיכוב או הפרעה אני מחכה ממרחק בטוח ואם אני רואה שזה לא משהו רגעי אז אני מעיר את תשומת לבו של האחר (בין אם מדובר בהולך רגל, נהג, רוכב וכדומה).

אני מעדיף לסמן קצר באורות שזה פחות אגרסיבי ומפריע, אבל לפעמים משתמש בצופר ובלבד שהצפירה תהיה קצרה וקלה. צפירה כזו מסיבה תשומת לב אך אינה משדרת אגרסיביות או מפריעה לזולת כמו הצפירה הממושכת והצורמנית.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראבק!

תפתחו חלון ותתנו קריאה!

למה כל הרחוב חייב לאכול את הצפצוף שלכם??

ראבק!

תסגור את החלון ותן צפירה קטנה!

למה כל הרחוב חייב לאכול (נגיד) את הקריאה שלך??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה תגידו על ילדים עם אופניים חשמליים שעומדים על מעבר חצייה וכשאני מתקרב למעבר, הם מתחילים לנסוע לכיוון שלי באמצע הכביש?

מה לעשות? לצפור או לפתוח חלון ולבקש שיפסיקו?

MAZDA CX-5 AWD (4x4) 192hp / SkyActive-G 13:1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...