Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזילה ממקום לא ידוע ביואיק לה סייבר 2002

DarkGuard
שימו לב! השרשור הזה בן 3375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, לאחרונה שמתי לב לנזילה קטנה של מים מעל האיזור של החיבור גיר למנוע.

כניראה יש שם רכיב כלשהו והאטם שלו הלך, בפועל קשה מאוד לזהות מאיפה כי האיזור צפוף, רק ע"י פירוק ניתן ליראות.

לכן הכנסתי את המצלמה פנימה בשביל לנסות ולצלם מהיכן הנזילה.

יש עדויות לנזילה אבל לא כל נסיעה יש נזילה.

אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי מהיכן הנזילה לפי התמונות אם זה עוזר עד כמה שאפשר.

תודה

20150113_114423.jpg - לפעמים אני רואה שלולית מים קטנה על המספר 819

20150113_114442.jpg 20150113_114434.jpg 20150113_114515.jpg

Buick La Sabre 2002 V6 3800cc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות שתוכל להתקרב עם התמונות בהדרגה , קודם אזור הנזילה ואז ביותר קרוב ?

יש לי את אותו הרכב וקשה לזהות מאיפה הנזילה בדיוק .

כנראה שהנזילה מגיעה בהאטם של סעפת יניקה עליונה (מפלסטיק) , זאת "המחלה" של הרכב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות שתוכל להתקרב עם התמונות בהדרגה , קודם אזור הנזילה ואז ביותר קרוב ?

יש לי את אותו הרכב וקשה לזהות מאיפה הנזילה בדיוק .

כנראה שהנזילה מגיעה בהאטם של סעפת יניקה עליונה (מפלסטיק) , זאת "המחלה" של הרכב הזה.

אולי אתה צודק כי יש הזעות מרובות באיזור מסביב לסעפת.

אבל השאלה מה נוזל קירור עושה בסעפת אויר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שקורה זה שמגיע צינור מתכת מכיוון ה-EGR , הצינור הזה רותח והוא לאט לאט מפרק את כל הסעפת מפלסטיק הזאת / אטם.

ליד הצינור הזה יש מעברים של נוזל קירור וכשמתחילים הסדקים הנוזל מתחיל לחלחל לתוך הסעפת או החוצה .

תסתכל תחת הTHROTTLE BODY, בחיבור בינו לבין הסעפת מפלסטיק ותראה אם יש נזילות .

אם תצטרך עזרה אדריך אותך איך לפרק / להחליף לחדש וכך תפתור את הבעיה לשנים הקרובות . דרך אגב תוכל לראות אם הסעפת מקורית או שהחליפו אותה כבר ע"י חותמת שקיימת בחלק העליון שלה , רשום שם חודש ושנת יצור של הסעפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת חושב שאתה צודק כי גם שמתי לב שיש שלולית קטנה מאחורי הסעפת מתחת לבית מצערת.

אבל אם אני מפרק סעפת אני כבר יחליף פלאגים על הדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אין ספק שאתה צריך להחליף את הסעפת מפלסטיק .

אולי ישכנעו אותך להחליף רק את האטם אבל לפי דעתי צריך להחליף גם את האטם וגם את המכסה . אם תנסה להלביש אטם חדש (שגם הוא מעין מסגרת מפלסטיק) על מכסה ישן שכבר מעוות אולי לא תתקן שום דבר . לכן תחליף את שניהם ביחד . העלות של האטם והמכסה זה 1200 שקל בערך אולי קצת יותר , אם תרצה אפנה אותך למישהו שממנו קניתי במחיר יחסית טוב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני רוצה לפרק את הסעפת, במידה והיא שבורה אני יחליט מה לעשות (יש המון חומרים לתיקון פלסטיק.

וכמובן להחליף אטם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...