Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קבלו את הציפוי החדש מבית אופטימום.

שימו לב! השרשור הזה בן 3000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בדקתי את העובדות שלי, לא טעיתי בכלום.

אתה מדבר על פז"מ של שתי חברות שאם תחבר את הקיום שלהן ביחד תגיע לשנתיים.

אתה מדבר על איכות חומרים גבוהה וכו' בשתי חברות שיש לי ספק אדיר שיש לך או למישהו שאתה מכיר אישית התנסות עם המוצרים שלהם, אז על סמך מה ההצהרה?

על סמך הקד"מ באתר שלהם? או שבחנת הרכב חומרים לעומק ומצאת שהחומרים שישנם במודסטה עדיפים על פני oc נניח?

מי שטועה ומטעה זה אתה (משפט פורומים אהוב אגב).

סורי על הציניות אגב, פשוט לא אוהב שמדברים שטויות.

גם לגבי החארטה של המקדם גרר, מוזמן לחפש את הטענה הזאת של מודסטה באתרים הרלוונטיים.

שי, לגבי מודסטה, יש צורך בחומרים מקשרים לפני יישום הציפוי הסופי, יש הליך מאוד מפורט לגבי יישום החומרים שלהם.

תקופה ארוכה הם לא מכרו מוצרים לצרכן אלא מכרו את החומרים לדיטיילרים מורשים שלהם, לפני כמה חודשים התחילו למכור את המוצרים דרך i4d גם לצרכן.

לגבי קמיקזה אין לי מושג, וכנראה שגם לשאר העולם אין מושג, אתר קיקיוני מלא בשגיאות כתיב וניסוח מצחיק, אפס ביקורות מהעולם.

אבל המוצרים שלהם יקרים ורשום באתר שלהם שהם סטנדרט חדש ושהם מתקדמים ביחס לאחרי, אז כניראה שהם שווים משהו.

ממש לא חייבים ליישם את מודסטה עם חומר מקשר,למרות שהוא קיים,רק חשוב לבצע עבודת הכנה מעולה,כמו עם כל ציפוי או אוטם.

לגבי הנסיון שלי עם החומרים,אין לך מושג כמה נסיון יש לי ועם מה!,ככה שלהניח כל מיני השערות באויר זה לא רציני.

מעבר לכך,אני בטוח שאתה לא עבדת אפילו עם חצי מהחומרים שהמלצת עליהם.

לגבי מה חארטה או לא חראטה בכל מה שקשור לציפויים,אני לא חושב שאתה דיטיילר מקצועי שיכול להרשות לעצמו לתת ציונים לחומרים,במיוחד שלא השתמשת בהם.

I4D אמנם מוכרים את מודסטה,אבל לא שולחים מחוץ לאנגליה.

שני החומרים הם מתוצרת יפן,ומבוססים על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר שיש בתחום הציפויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי נסיון עם כלום ושומדבר, אני בכלל בקטע של טרטל אייס - זה אני.

אבל להזכירך, אתה מדבר על שתי החברות ועל הפז"מ שלהם בתחום הציפויים, "כמה שנים טובות" אמרת, חברות שלא היו קיימות לפני תחילת 2013 ואת המוצר הראשון שיווקו לפני שנה.

אז סיפרת סוג של בדיחה בלי שהתכוונת.

כשטענתי לחארטה אגב, זה היה בנוגע למקדם גרר, אל תקשר את המלל שלי למה שנוח לך.

אבל אתה יוצר רושם חזק שאותו ניסיון אדיר שיש לך מבוסס על כותרות ועל הסחפות אחרי הייפ.

עריכה אחרונה על ידי sciPoPo

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא חייבים ליישם את מודסטה עם חומר מקשר,למרות שהוא קיים,רק חשוב לבצע עבודת הכנה מעולה,כמו עם כל ציפוי או אוטם.

לגבי הנסיון שלי עם החומרים,אין לך מושג כמה נסיון יש לי ועם מה!,ככה שלהניח כל מיני השערות באויר זה לא רציני.

מעבר לכך,אני בטוח שאתה לא עבדת אפילו עם חצי מהחומרים שהמלצת עליהם.

לגבי מה חארטה או לא חראטה בכל מה שקשור לציפויים,אני לא חושב שאתה דיטיילר מקצועי שיכול להרשות לעצמו לתת ציונים לחומרים,במיוחד שלא השתמשת בהם.

I4D אמנם מוכרים את מודסטה,אבל לא שולחים מחוץ לאנגליה.

שני החומרים הם מתוצרת יפן,ומבוססים על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר שיש בתחום הציפויים.

ראשית כל ברוך הבא לפורום.

אנחנו תמיד שמחים לחברים חדשים, במיוחד לכאלו שיש להם מה להפרות ולתרום לפורום מניסיונם.

ולא רק שאלות שחוזרות כל עצמן לאחרונה- כמה עולה מטלית אובר? איך עושים פלסטלינה? וכד'

שכל האינפורמציה הזו קיימת בפורום. (חיפוש מניב את כל התשובות)

רק בקשה קטנה לי אליך. אנא נסה להעביר את הדברים/ידע שלך בצורה עניינית בלי לפגוע בחברים אחרים.

בסה"כ אנחנו קהילה די קטנה שעוסקים בתחביב הזה בהנאה ובזמננו הפנוי.

והחלק החשוב ביותר כאן? זה כבוד בין אדם לחברו למרות שזה וירטואלי.

בבקשה כבד את הכללים האלו.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על קבלת הפנים.

אני בהחלט רוצה לתרום מנסיוני.

לא הייתה לי כמובן כוונה לפגוע באף אחד.

אני רושם רק מנסיוני,כאשר חבר פורום אחר רושם דבר שגוי ואני יודע בוודאות שהוא טועה,אני יעמיד אותו על טעותו,שנובעת קרוב לוודאי מחוסר נסיון עם המותגים הנ"ל.

אין לי שום בעיה עם ציפופו.

אני מציע לכל אחד לבדוק את הדברים האמורים בפורום ע"י או ע"י אחר ברשת כדי לוודא את דיוק הדברים שנרשמו.

שבת שלום ושקטה לכולנו!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום ווקס או אוטם לא יחליש ציפוי. במקרה הטוב הוא יחזיק תקופה קצרה, במקרה הרע הוא ירד אחרי שטיפה.

זה העניין.

אופטימום 2.0 לא מקבל ווקסים מעליו -למעשה את רובם הוא דוחה. (ככה שאין הרבה טעם ליישם מעליו חומרים אחרים)

בקפסולה החדשה הם מציינים בפירוש שכן אפשר. כנראה על חשבון עמידות, או חשבון הבנק שלהם. (או שניהם)

קראתי כמה פעמים שהתעסקות יתרה (הוספת ווקסים שונים מעל 2.0) לא מיטיבה עם הציפוי

זה מה שהבנתי בכל אופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד איזה תוספת למודסטה. אני לא מבין איך חברה כל כך חדשה מתמכרת את המוצריה במחיר גבוה,ועל סמך מה?! כל מי שאני מכיר שהתלבט בין המודסטה לבין האופטי 2.0,לקח את האופטי בלי לקרוא יותר מידי.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקסים והאוטמים יש חומר מדלל שיכול להספג חלקית לציפוי שמעליו שמים את הוקס ולהחליש אותו, בגלל זה כנראה שלא מומלץ לשים וקסים על ציפוי.

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ווקס ואוטם לא יכול לפגוע בציפוי בשם מצב.

גם כימיקלים שונים וחומצות אלימות ביותר לא תוקפות ציפויים איכותיים, אז ווקס?

דוגמה למבחן של כימיכלים וחומצות נגד אופטי ו-c.quartz.

קריאה מעמיקה בלינק הבא - http://www.autogeekonline.net/forum/product-reviews/34883-review-extreme-testing-opti-coat-2-0-cquartz.html

(בכלל ממליץ לקרוא את הביקורת הזו, בין המקיפות שמכיר בנוגע לציפויים הנ"ל).

מבחן אוסטרלי מקצועי לחלוטין בתנאי מעבדה http://www.detailparadise.com.au/showthread.php?8798-CSIRO-Results-Opti-Coat

http://www.optimumcarcare.com.au/XC3166CoatingTesting.pdf

והינה תשובה דיי פשוטה של כריס תומס : לשאלה "איזה חומר ליישם מעל oc"

Opti Seal, Optimum Car Wax, and Optimum Instant Detailer can certainly be added to "amp up" the glow and improve the "slick feel" that many of you desire. But, one of the attributes of Opti Coat is that not much will stick to it. That makes cleaning a snap, but also decreases the life of any toppers you may want to try. As you are all aware, unless a wax is a hybrid, it just sits on the surface anyway and can melt off in the heat whether coated or not. This is the same effect that topping Opti Coat will have with not only waxes, but sealants and hybrids as well. I am not saying that it will fall off in a few days and I am not saying that it will come off as soon as it is washed once, but I am saying that an 8 month sealant may only last a month on an Opti Coated vehicle. Also, I personally haven't seen a wax allow such spectacular beading that just blows right off with a blower like Opti Coat...and I'm certain that topping Opti Coat will lessen this attribute. So...if you MUST top, I recommend a quick, easy, and cheap product that you won't feel bad applying since it will be gone in a short time.

בקיצור התשובה פשוטה, החומר דוחה כל מה שמעליו ושום דבר לא מסוגל להדבק, זה הכל.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל זאת הייתי נזהר משימוש בווקסים שחלקם מכילים חומרי פוליש.

אתה יודע כמה שריטות/ליכלוך מעל פני הצבע אני מסיר רק עם ווקס ללא פוליש?

אפילו טסות שחורות ווקס מנקה.

בכל אופן הייתי נוקט משנה זהירות בשימוש ווקס מעל ציפוי יקר.

נכון יש ווקסים יקרים שהמרכיב העיקרי שם זה קארנובה -בו לא הייתי מהסס להשתמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוגב, לא חשבתי שצריך לציין שAIO בעלי תכונות חיתוך לא נכללים בווקסים ואוטמים סטנדרטיים.

אם אתה מצליח להוריד שריטות עם ווקס טהור, זה לא בגלל שלווקס יש חיתוך כלשהו אלא בגלל שלספוג או למטלית יש יכולת חיתוך.

הדבר האחרון שממנו צריך לפחד זה מווקס על ציפוי איכותי...

.When a man opens a car-door for his wife, it's either a new car or a new wife

טבלאות השוואה לפולישים,פדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...