Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוצאתי לגמרי את התא כפפות האם יש בעיה בזה?

enash
שימו לב! השרשור הזה בן 3643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הדבקתי כמה פעמים ומשתחרר כל הזמן נמאס לי תלשתי את כל הצא כפפות כולל הגוף לא רק הדלת. האם יש בעיה כלשהי במה שעשיתי אם בטסט או מסיבה אחרת? כרגע מתאים לי שלשומרים אין מה לבדוק תא כפפות בכניסה לחניון!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה זמן לא בדקו אבל זה עדיין סיוט חרוט בזיכרון. לפעמים בתקופות שיש אירועים, ירושליים..

שומרים בכניסה לחניונים בודקים מה יש לך בתא כפפות?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שומרים עם כל מיני הוראות וגחמות, יש שומר בחניון מסויים שבאופן קבוע דורש ממני לצאת מהרכב ולפתוח את התיק שנמצא

במושב האחורי (תיק לימודים רגיל של סוויס גיר). בכל מקרה בבקשה לפתוח תא כפפות טרם נתקלתי :-) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי הבעיה היא קוסמטית בעיקרה, גם בטסט לא דורשים שלמות של פנים תא הנוסעים, כל עוד לא מדובר בחגורת בטיחות, כרית אוויר או פח אשפה וכיוצא באלה.

ניסית להפעיל מזגן בעוצמה בינונית ומעלה?

אין רעשים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין רעשים הכל עובד רגיל.

לפי דעתי הבעיה היא קוסמטית בעיקרה, גם בטסט לא דורשים שלמות של פנים תא הנוסעים, כל עוד לא מדובר בחגורת בטיחות, כרית אוויר או פח אשפה וכיוצא באלה.

ניסית להפעיל מזגן בעוצמה בינונית ומעלה?

אין רעשים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לברר אם אין השלכות בטיחותיות במקרה תאונה חס וחלילה.

(אני רק משער, לא מבין מספיק בנושא)

יש לי הרגשה שבמקום שבמקרה של תאונה הרגליים יתקלו בדלת תא הכפפות שתספוג במידת מה את האנרגיה ושאולי מתוכננת לצמצם פציעה, בפועל הרגליים יתקלו בכל מיני קורות ברזל או חומרים פחות נעימים ופחות חלקים (כל זה זה תלוי ברכב הספציפי ובמה שנמצא מתחת לחיפויים).

(ותודה שהזכרת לי שאני נוסע כבר חודשים (אולי אפילו שנים) בלי החיפוי שמתחת להגה ועד הדוושות - אסגור בימים הקרובים).

:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רכבים שאין להם תא כפפות - למשל 107 או C1 - יש תא כפפות? אין ממש.

זו לא בעיה בטיחותית, לא זכור לי שיש משהו שקשור לבטיחות הנוסעים בתא הכפפות.

אבל זה פחות נעים, הרכב נראה רע מבפנים - תקפוץ למגרש גרוטאות ותנסה להשיג תא כפפות חליפי במקום שלך.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רכבים שאין להם תא כפפות - למשל 107 או C1 - יש תא כפפות? אין ממש.

אבל זה פחות נעים, הרכב נראה רע מבפנים - תקפוץ למגרש גרוטאות ותנסה להשיג תא כפפות חליפי במקום שלך.

יש להם מכסה סטנדרטי, משום מה חתיכת הפלסטיק הזאת לא מגיעה עם הרכב בארץ ויש להזמין אותה בנפרד (אולי שונה כבר בדגמים החדשים יותר).

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם זה היה מחויב חוק כנראה שהיבואנים היו מכריחים אותנו להוסיף על זה תשלום או מוסיפים את זה כחלק מחבילת האבזור ובדיוק לזה התכוונתי - זה חלק מהאבזור של הרכב, תא כפפות במקור זה מותרות, עניין של נוחות.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם פח אשפה אינו קשור לבטיחות הנוסעים, זה עדיין לא מפריע למשרד התחבורה לדרוש שברכב יהיה אחד כזה........ :lol:

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תגיד שאין תרבות בארץ :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם פח אשפה אינו קשור לבטיחות הנוסעים, זה עדיין לא מפריע למשרד התחבורה לדרוש שברכב יהיה אחד כזה........ :lol:

הדרישה במקור לא הגיעה ממשרד התחבורה, אלא מהמשרד לאיכות הסביבה מתוך חשיבה שאם יהיה פח בתוך הרכב, אנשים לא יזרקו זבל אל מחוץ לרכב.

מבט חטוף לפקק סטנדרטי יגלה לך כמה זה לא עבד להם. :lol:

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...