Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיטיילינג ל- Mercedes LS55 AMG

שימו לב! השרשור הזה בן 4022 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם :-D

אז הפרוייקט היומי היה Mercedes LS55 AMG צבע שחור מטאלי שעברה התעללות של פוליש לא מקצועי ועוד מיני דברים.

קצת תמונות להמחשה:

wp20130428002.jpg

wp20130428001.jpg

wp20130428009.jpg

טוב כמו שרואים הרכב מטונף\שרוט בצורה מטורפת (מצטער שאין תמונות של הפנים פשוט היה ממש חם היום :evil:.

טוב אחרי מסיבת קצף קטנה של Mr.Pink ושטיפה שתי דליים הרכב מתחיל לקבל צורה:

wp20130428010.jpg

wp20130428011.jpg

לאחר יבוש טוב אני ממש אוהב לעבור עם All cleaner של Chimical guys אחרי ניקוי קלמתחילים בכייף עבודה על החלק הפנימי של הרכב שוב פעם אין תמונות אבל חומרים:G6 לפלסטיקה גומי, Chemical Guys Leather Cleaner מומלץ ביותר לעור,Chemical Guys Lightning Fast מומלץ לשטיחים / עור הפוך ו Chemical Guys Silk Shine Spray Dressing לחלקי פלסטיק מסויימים וכמובן clear all.

לאחר מכן בוצע פלסטלינה לכל הרכב ואז התחיל הכייף ישום של Bck Light:

wp20130428014.jpg

ואילו התמונות של לאחר ה Bck Light:

wp20130428016.jpg

wp20130428018.jpg

wp20130428015.jpg

זהו להיום מחר הרכב הולך לקבל המשך פינוק פשוט אני מעדיף לתת ל Black Light יום שיהנה משמשטח ומחר שמים Pete's 53 .

עדכון נוסף יהיה מחר כלל תמונות של פנים הרכב מקווה שנהנתם אני ישתדל לשתף אתכם בעוד פרוייקטים. :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקרוא לזה תחביב :-D

והרכב לא שלי לצערי הרב

לגבי היום שאחרי: מה שאני עושה נותן 24 שעות לאחר מיכן מיישם V7 ממתין כמה דקות ואז מתחיל ווקס תוצאה מצויינת מחר אני יעלה תמונות:-D

זאת תמונה שעשיתי היום לאחר שימוש ב V7 שלושה שבועות לאחר אותו תהליך:

wp20130428019.jpg

Uploaded with ImageShack.us

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפ קטן ברשותך- לא מומלץ בכלל לעשות פוליש\וקס ושאר מושגי "דיטיילינג" תחת שמש ישירה, אף אחד מהחומרים המעורבים בתהליך לא אוהב שמש.

מעבר לזה, נראית עבודה לא רעה בינתיים, רכב מדהים.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח כיף לעבוד על רכב כזה :)

הפח זה אותו פח כמו של מאזדה 3......הוא רק "מקומט" שונה.

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפח זה אותו פח כמו של מאזדה 3......הוא רק "מקומט" שונה.

:wink:

עם כל הכבוד למאזדה,

אין ספק שכשעובדים על רכב מעניין כמו זה, העבודה הרבה יותר קלה (בהתעלם מהגודל המפלצתי שלו) ומהנה :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשבע לך שהייתי מאושר אם זה היה נכון........אגב, ה-SL דווקא לא מפלצתית מבחינת גודל, זו לא מיאטה אבל גם לא גדולה במיוחד, פחות או יותר כמו משפחתית מודרנית.

אבל עזוב אותך, קשה לעבוד על הרכב באותה מידה, הכיף שם מתחיל כשמתניעים.

;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפ קטן ברשותך- לא מומלץ בכלל לעשות פוליש\וקס ושאר מושגי "דיטיילינג" תחת שמש ישירה, אף אחד מהחומרים המעורבים בתהליך לא אוהב שמש.

מעבר לזה, נראית עבודה לא רעה בינתיים, רכב מדהים.

ככה עקב רגישות מסויימת לא היתה ברירה אלה לעבוד בשמש מה שממש גם לעבודה להיות ממש קשה וגם זה נעשה כמה שיותר בשעות אחר הצהריים.

לא עשית פוליש?

לשאלתך לא נעשה פוליש מהסיבה שנעשה בעבר לרכב פוליש לא מיקצועי משמה לא נשאר מספיק שכבה לעבודה. למרות אני שוקל בפעם הבאה לנסות לעשות פוליש ממש אבל ממש עדין הכל תלוי בבעל הרכב. מה שכן הblack light יחסית חיפה על רוב הסריטוט הממש קטנות ממש יפה.

ולשאלת כולכם נקרא לזה ככה עבודה כייפת אפשר לקרוא לזה. פחות מרכב רגיל ממש אבל ממש לא עקב תיפול לא נכון לפני זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4022 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...