Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התרשמות - קיט חידוש פנסים וiceWax מבית turtle

שימו לב! השרשור הזה בן 4131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא ממליץ על המוצר הזה, אני קניתי אותו גם והייתי שמח מהתוצאות אז שירד גשם חזק ופשוט החזיר את המצב לקדמותו כמו כן גם שטיפה של הרכב .

HYUNDAI - Always there for you .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק שהוא יעלים לי את השריטות,לי אין צורך בשאר הדברים.

איך השתמשת בניירות? לאורך/לרוחב/בסיבובים? לא כ"כ הבנתי את העניין ואני מתכוון לבצע מחר.

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק שהוא יעלים לי את השריטות,לי אין צורך בשאר הדברים.

איך השתמשת בניירות? לאורך/לרוחב/בסיבובים? לא כ"כ הבנתי את העניין ואני מתכוון לבצע מחר.

לאורך ולרוחב בתנועות ישרות,סיבובים יכולים לגרום לעוד שריטות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשם שינוי זה עשה לי רק רע יותר ממה שהיה לפני,עשיתי לפי הסירטון שהעלת,לא השלמתי את התהליך עם המגבון הזה כי לא נראה לי שהוא היה משפר משהו שם :? וגם פנס אחד הספיק לי .

תמונות של לפני (פנס שמאלי)ואחרי(םנס ימני):

altAjBS0hnh_KOoWC7d8WUdg4skWzjfZ7W7JN4agSjKs3ZF.jpg

altAjH1ozgUPzqCIb1UyE2AnH0LJIkbGJlddlPmV2HD9SBr.jpg

altAnBgVYTs4ionI9ob_s50RcZk_88ZqPAfIy7acLBs-5xM.jpg

altAnLgzQ15tPx92xqwTbWaA1rn6IFKbzS_o1j_8NGE1xps.jpg

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהצד הייתי בטוח שמדובר בגטס.

קשה לי לתת תגובה כי לא רואים שריטות כלל לאחר התהליך, ניסית לעבור שוב פעם על התהליך.

המטלית כן נותנת הרבה, אל תפסול.

מאיפה אתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניסיתי שוב לעבור על התהליך כי התאכזבתי ממה שזה עשה לי לפנס:x כל הפנס נראה עכור ולא חלק אפילו כמו שהיה לפני.

תגיד מה עשית בין הניירות שיוף ששייפת? (נגיד אחרי שסיימת עם הראשון,זה יוצא טיפה רטוב)

אני מאשדוד

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלנטרה , ככל הנראה לא השתמשת נכון בציפוי הסופי ,

דן , כל נייר בכיוון הנגדי לקודם...

דווקא כן , שמתי את הסילינט לאחר הגשמים והברק והשקיפות חזר אבל לצערי הם שמו באריזה רק שקית אחת כזו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניסיתי שוב לעבור על התהליך כי התאכזבתי ממה שזה עשה לי לפנס:x כל הפנס נראה עכור ולא חלק אפילו כמו שהיה לפני.

תגיד מה עשית בין הניירות שיוף ששייפת? (נגיד אחרי שסיימת עם הראשון,זה יוצא טיפה רטוב)

אני מאשדוד

שאני יבין, אתה שייפת את הפנס ולאחר מכן לא מרחת שום דבר??

תבצע את כל התהליך כפי שמצויין בהוראות, ללא שום קיצור דרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי את כל התהליך כמו שכתוב רק לא הגעתי למגבון כי אמרתי אם עד עכשיו זה לא עשה שיפור אז מגבון בטוח לא יעזור והעדפתי לשאול למה זה ייצא לי ככה:?

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...