Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הטעם בכלל בפרוייקט השאפתני של שי אגסי (בטר פלייס)

joker2k

פוסטים מומלצים

הסוללה לא מתקלקלת בגלל שהיא מהדור הראשון.

היא מתקלקלת "יותר מהר" כי היא מהדור הראשון.

הסיבה שהסוללות שהוחלפו התקלקלו אחרי כמה חודשים היו כי יש שלושה אלמנטים שגורמים לבלאי לסוללות האלו:

- שימוש (מחזורי טעינה\פריקה)

- טמפרטורה

במקרה הזה הסוללות הוחלפו בסוללות שלא נעשה בהם שימוש אבל לא היו חדשות.

זו לא צירייה שהיא חתיכת מתכת שלא קורה לה כלום באכסון. זו מערכת כימית שגם בלי שימושי יש לה בלאי.

אם הייתי הם הייתי מתעצבן על קרסו כי הם לא הולכים לקראתם בשום צורה אבל לא הייתי דורש שיחליפו לי סוללה.

אם אני יכול לשלם להם על סוללה חדשה, נפתרה הבעיה.

במקום זה בכל כתבה ברוב האתרים כשמוזכר השם רנו, קרסו או רכב חשמלי בכלליות, חצי מהטוקבקים מדברים על הפרשה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לך תגיד את זה לאלון מאסק. טסלה מיצרת רכבים שהם בדיוק ההיפך ממכוניות עירוניות קטנות.

וכפי שנאמר כאן שוב ושוב בעבר, בטכנולוגיה הנוכחית אלו בלבד הם הישומים המעשיים (רכבי עבודה עירוניים, שיתוף/השכרה עירוניים) לרכבים שכאלה.

בכל מקרה צריך לציין (שוב ושוב ושוב) כי ישומיים אלה תקפים וכלכליים עקב הסובסידיות וההטבות להם זוכים רכבים שכאלה, לא מסיבה מעשית גריידא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תגיד את זה לאלון מאסק. טסלה מיצרת רכבים שהם בדיוק ההיפך ממכוניות עירוניות קטנות.

רנו\ניסן זאת החברה שמכרה הכי הרבה מכוניות חשמליות ב 2015.

טסלה לקחו הפקדה של 1000 $ על חצי מיליון מכוניות שאף אחד לא יודע מתי הם יקבלו את המכוניות.

קצת הבדל בגישה.

הגישה של רנו זה למכור באירופה את הזואי ולאמריקאים שרוצים מכונית יותר גדולה את הליף.

מי שקונה זואי באירופה לא מקבל סוללה, הוא משכיר אותה חודשית.

בארץ קנו מכונית בשקל וחצי, קיבלו את הסוללה ודורשים מקרסו משהו שאף אחד לא מקבל.

קרסו גרסו את כל המכוניות הלא מושלמות שנשארו אצלהם ומכרו את התקינות.

חבל שלא גרסו את כולן.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כ-900 רוכשים שקנו את הפלואנס Z.E בכסף מלא. עם פירוק בטר פלייס, קרסו מוטורס (ורנו שרצתה לחסל את המלאי המקומי) לקחה על עצמה אחריות מלאה לאותם רכבים כולל הגדרתה כיבואנית רשמית של הדגם. מגיע להם שירות ואחריות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי, ולכאורה הם מקבלים בדיוק מה שמגיע להם - חלף מקורי.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרסו גרסו את כל המכוניות הלא מושלמות שנשארו אצלהם ומכרו את התקינות.

חבל שלא גרסו את כולן.

אם נדפדף אחורה, כשבטר פלייס סגרה ת'בסטה, אני אמרתי שקרסו צריכים להיות מטומטמים לחלוטין אם הם לא גורסים את כל ה ZE.

הם בחרו (בטיפשות מרובה) לא לעשות את זה ועכשיו מתמודדים עם החרא.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נדפדף אחורה, כשבטר פלייס סגרה ת'בסטה, אני אמרתי שקרסו צריכים להיות מטומטמים לחלוטין אם הם לא גורסים את כל ה ZE.

הם בחרו (בטיפשות מרובה) לא לעשות את זה ועכשיו מתמודדים עם החרא.

שניה אני עובר על כל ה 180 עמדים ☺

יש כ-900 רוכשים שקנו את הפלואנס Z.E בכסף מלא. עם פירוק בטר פלייס, קרסו מוטורס (ורנו שרצתה לחסל את המלאי המקומי) לקחה על עצמה אחריות מלאה לאותם רכבים כולל הגדרתה כיבואנית רשמית של הדגם. מגיע להם שירות ואחריות?

אף אחד לא קנה מכונית במחיר מלא.

המחיר הכי מלא שמישהו שילם היה מתי שהחברה עבדה ומכרה מכוניות במחיר זול בשביל שישתמשו בשרות שלהם.

ואחריות שדורשים מקרסו, כמה טויוטות פריוס היברידיות יש על הכביש עכשיו שעובדות רק על בנזין כי הסוללה נגמרה?

למה לקוחות שלהם לא דורשים סוללות מתנה?

אפל לא יחליפו לך סוללה לאייפון בחינם

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכתב ב 21/11/13:

אני חושב שאם זה קשור לקרסו וכמובן לרנו, לא יהיו פלואנסים כאלה על הכביש לא בעוד 8 שנים ולא בעוד 3 שנים.

מבצע אחד טוב בקרסו טרייד והם מעלימים את כל ה ZE שעל הכבישים.

לאורך כל הפיאסקו הזה של קריסת BP, רנו יושבת על הגדר ולא מתערבת, סוף כל סוף התמונה מתבהרת, הם רוצים לרכוש את ה 359 רכבים האלה, לגרוט/ להשמיש כרכבים פנים חברתיים בקרסו/ להחזיר למפעל ולסגור את הגולל על הפיאסקו הזה שנקרא ZE עם סוללה מתחלפת.

פספסו את חלון ההזדמנויות שהיה להם.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניה אני עובר על כל ה 180 עמדים ☺

אף אחד לא קנה מכונית במחיר מלא.

המחיר הכי מלא שמישהו שילם היה מתי שהחברה עבדה ומכרה מכוניות במחיר זול בשביל שישתמשו בשרות שלהם.

ואחריות שדורשים מקרסו, כמה טויוטות פריוס היברידיות יש על הכביש עכשיו שעובדות רק על בנזין כי הסוללה נגמרה?

למה לקוחות שלהם לא דורשים סוללות מתנה?

אפל לא יחליפו לך סוללה לאייפון בחינם

בישראל נמסרו 998 יחידות מהפלואנס Z.E, כמה שלמו מחיר מלא? לא יודע, מניח שגם לך אין מושג. טכנולוגיית מארז הסוללה בפלואנס זהה לזו שהייתה בליף בעבר. לאחר מאבק משפטי בארה"ב, רוכשי הדגם הגיעו להסדר בו ניסן החליפה להם את הסוללה לדגם חדש יותר. אתה היית מקבל מיצרן רכב עם מנוע שלאחר כשלוש שנים ההספק שלו היה יורד בחצי? היית מוכן לקבל את אותו מנוע שוב בידיעה שזה יחזור על עצמו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל קטן בין מנוע בנזין שלאורך שנות ההיסטוריה שלו , רכבים עם מנוע בנזין ידועים כנוסעים תקין גם אחרי עשרות שנים, אתה מוזמן להגיע למפגשי מועדון החמש לראות כאלו.

לעומת זאת כל מי שקנה רכב חשמלי ידע שמקסימום תוך 5 שנים הסוללה הופכת להיות לא שמישה וצריך להחליף. יצא שהחום הישראלי הפך זאת לכשלוש שנים.

למרות שאני לא נמנה עם חסידי קרסו, וכף רגלי כנראה לא תדרוך באולם התצוגה שלהם. אני חושב שכאן באופן נדיר הם צודקים.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחירים שהם בדיוק ההיפך ממחירי מכוניות עירוניות קטנות, אלון מאסק הוא מאוד פיקח וממוזל. מפעל היצור שלו נרכש (פחות או יותר) מטויוטה, מה שחסך לו סכומים אדירים. הוא מוכר מכוניות למאיון העליון שפחות רגיש למחיר. רכבים חשמליים בארה"ב מסובדסדים וכו' בכל מקרה תסתכל על זה מנקודת מבט כלכלית, אם זה כל כך עדיף על המתחרים אז הוא ידחוק אותם מהשוק ובנתיים אני לא רואה את זה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדין הפרוייקט הנדון לכשלון עוד נטחן פה בפורום - זה לא יאומן.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
3 שנים אחרי שנסגרה החברה, מה בדיוק רוצים הבכיינים האלה? שיחליפו לכולם סוללה כי איזה הפתעה, הטווח יורד ככל שהשנים עוברות?

באמת הפתעת השנה.

ולא שיש לי בעיה שקרסו יחליפו לכולם סוללה אבל דחילק, איזה יללנות בגרוש.

הם יקבלו סוללות רק אם יעשו שיימינג לחברה, לא כי מגיע להם.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4813351,00.html

חברים, צר לי לאכזב אתכם עם... עובדות:

1. תכלס, החברה הוכשלה על-ידי אינטרסנטים שידעו, שאם היא תצליח-הם יהיו ללא עבודה... (חלקכם יודעים זאת).

2. בנוגע לאחריות:

חברת רנו וקרסו התחייבו למתן 4 שנות אחריות לרכב ולסוללות.

כלומר, בזמן הפירוק, רכבי 2013 קיבלו את זכאותם לאחריות, כפי ש-Better Place נתנה-עד שנת 2017.

3. חברת קרסו נתנה סוללות פגומות, אשר אינן מחזיקות לזמן רב (ובכלל, הסללות במקורן לא התאימו לאקלים הישראלי).

לדעתי, היו צריכים לספק את הסוללות מהדור השני, אפילו בתשלום!

4. שכחתם שיבואן מחויב לספק אחריות למשך 7 שנים?

אחד מהמגיבים כאן (שעובד ב-קרסו... זה ידוע מהיכן טענותיו) טען בעבר, כי בטר פלייס היא היבואן...

-אכן Better Place מכרה את הרכבים בסוכנות שבגלילות וסיפקה את שירות הטעינה ושירות התמיכה, אך השירות של המוסכים ניתן (עוד בימי Better Place המקורית!) ע"י חברת קרסו!

-בנוסף, בעת חתימת ההסכם עם חברת Gnrgy למכירת נכסי Better Place, קרסו התחייבה להמשיך את מתן השירות, האחריות ומכירת מלאי המכוניות שנותרו בנמל אשדוד.

בקיצור... תתחילו להבין עובדות ותבינו, שמדובר בפרויקט נפלא, שהוכשל על-ידי התקשורת, יבואני-הרכב ושאר האינטרסנטים (כולל חב' קרסו), בשל חשש מהצלחתו (והוא היה בכיוון הנכון! 1,000 בחצי שנה זה המון, כאשר מדובר בשנה הראשונה ותחת מתקפת שיימינג שקרי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...