Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

REMUS - מערכות פליטה חדשות 2011-2012

PIT-STOP
שימו לב! השרשור הזה בן 3982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 110
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • חודש מאוחר יותר...

בפג'ו היציאה הנוספת מצד ימין היא פעילה או דמה ? אם רכב בא במקור עם אגזוז בעל צינור אחד ולא מתפצל (לא מדבר על הראש אלה על הצינור הארוך כמו בפג'ו לעומת כמו ב גולף ) הצינור הכפול המתפצל יעזור במשהו או רק נטו ליופי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר ? איזה שטויות ! זה אגזוזים מיועדים לרכבים ספציפים ! לא אונברסאלים ועוד של חברה אחת המובילות בעולם , כן תראה לי צנרת קסטום של יעקב מיפו שיבנה באותה רמה או מוחמד בטירה שיתן לי בול אותה תוצאה כמו חברה בין לאומית שכל מה שהיא יודעת לעשות בצורה מושלמת זה בניית צנרות ומערכות פליטה לרכבי ספורט ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחירים האלה אפשר כבר לבנות צנרת קוסטום ברמה יותר גבוהה ומותאמת ספציפית לרכב ולא אוניברסלית.

ראשית, לא מדובר בשום דבר אוניברסלי. כל מערכות הפליטה שפורסמו כאן הן 100% ייעודיות לרכב עליו הן הותקנו ומתאימות בצורה מושלמת.

אני ממש לא נגד צנרות קאסטום - כשנדרשת עבודה כזו (כאשר בוצעו שינויים שמונעים שימוש במערכת ייעודית).

חוץ מזה, אני יכול לחשוב על עוד כמה סיבות:

כי ההתקנה פשוטה, קלה ולא לוקחת שעות/ ימים בהם צריך להשבית את הרכב.

כי זה לא פשוט להגיע לתוצאות ויזואליות כאלו (איכות ומורכבות הסופיות, שילוב נירוסטה עם קרבון)

כי ברוב המקרים, ניתן לשמוע מבעוד מועד קובצי סאונד עם הקלטות של לפני ואחרי ההתקנה ולדעת בדיוק כיצד הדוד הספציפי הזה הולך להשמע על הרכב הספציפי שלך.

כי יש שלוש שנות אחריות מלאה וגב של חברות וותיקות שגם יודעות דבר אחד או שניים בתכנון וייצור מערכות פליטה.

כי יש תקינה והמערכת חוקית!! להתקנה ושימוש ברכב.

לצנרת קאסטום יש יתרון כשצריכים משהו מיוחד, לא שגרתי ולא לרכב +\- סטנדרטי ועל כן, תרשה לי בנימוס לחלוק על דעתך.

(היציאה הנוספת בפיג׳ו היא אמיתית ופעילה והסיבה היחידה לקיומה היא משיקולי אסטטיקה בלבד.

לשפר בלי להתפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...