Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחלות בסקודה סופרב

gabbaydot
שימו לב! השרשור הזה בן 2174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמת היא שלאחר סיפור כזה כפי שמופיע מעלי ( שאינו יחיד לזכרוני ), כנראה שהגיע הזמן להתנצל בפני מי שבזמנו תמהתי לפשר החלפת המכוניות התכופה שלו, כדי שלא יימצא חלילה האוטו ללא מטרית האחריות. ובהקשר זה אני מניח בזהירות שלו הסכום המבהיל הזה שמעלי היה צריך לצאת מהכיס, יש סיכוי רב שהאוטו הבא היה מגיע מסוכנות ייבוא אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לי יש סופרב 1.8 2010, הוחלף סט מצמדים וכמו כן מחשב גיר, הוחלף באחריות כמובן, סך העלות שלא שילמתי היא 30,000 ש"ח...

מאז שהוחלף כל הנ"ל האוטו נוסע פיקס, ואני כבר מברר לגבי החלפה של האוטו במודל 2012.

וזה לא נראה לך מוזר שברכב חדש יחסית צריך לבצע את הדברים האלו ? מה יקרה אם תיגמר האחריות ?

מה הרעיון ברכב חדש אם גירים ומחשבים מוחלפים כמו מים ??

אנשים קונים רכב חדש בשביל השקט הנפשי שלהם ,ובכדי שלא יצטרכו לבלות במוסכים .

כמה ק"מ הרכב גמע בעת ההחלפה ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VW, חלק קטן מאוד עבר לקיה, ויש לא מעט כאלה נהגים שמצטערים על הרגע שעשו זאת - וזאת משיחה עם שניים שרכשו ריו ומצטערים / הצטערו על כך.

נהגי המוניות מנוסים מאוד עם האוקטביות - יודעים בדיוק מה מתכון לבעיות עתידיות, איך, כמה ולמה. זה סוג של יתרון עבורם.

נהגים עברו לקיה כי היא זולה יותר לרכישה ואחזקה (לפחות זאת הטענה) והתברר שלפחות בריו - יש לא מעט בבעיות עם מגדשי טורבו - כך הסביר לי נהג (שלוקח אותי הביתה באופן די קבוע), הוא גם הוסיף כי לא חסרות בעיות חשמל מציקות ושהגיר הידני פשוט לא נעים לתפעול אחרי זמן מה. לגבי הטורבו שמעתי על כך גם מנהג נוסף, עם ריו מתוחת פנים, בת כמה חודשים (וק"מ די גבוה).

אחרי שנתיים, 3 מגדשי טורבו, תקלות חשמליות ושיפוץ גיר - הוא מכר (בזול כמובן) וקנה אוקטביה MK1 משומשת (בת 4 חודשים).

רב נהגים מתניידים באוקטביות - רובן צעירות להפליא (עד שנה) וגמעו מעל 100K בלי תקלות. ויש נהגים - שלמרבה ההפתעה - שדואגים ושומרים היטב על המוניות שלהם.

ישנה אוקטביה MK2 (לפני FL) עם מעל 400K (ועוד בגרסת 2.0TDI DSG), ולמעט החלפות של גלגלי תנופה וקלאץ' - היא נוסעת כמו שד. והיא מוזנחת להחריד.

מה שכן, נהגי המוניות טוענים כולים כי ה-MK1 (אלה שנמכרו עד לפני כחודשיים) הן האמינות ביותר. "סוסי עבודה" כפי שהם אומרים.

טוענים כי ב-MK2 (בעיקר ה-DSG's) יש יותר תקלות (הרב קשורות לגלגלי תנופה / קלאצ'ים) והן פחות עמידות ביחס לדור ה-1, אשר עובר התעללויות רבות וסובל בשקט.

לי אישית ממש לא נוח כנוסע בריו - מול פאביה או קורדובה.

המג'נטיס בהחלט נוחה יותר, אבל פחות מפאסאט ומונדיאו שיש כמוניות.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל RS

ריו מכרו עד לפני כ 6 חודשים ומאז מוכרים רק את הסיד סטישן ,

לגבי הכמות אני יודעת בוודאות שקיה נגסו בהם קשות תחשוב שVAG נותנים אחריות שנתיים או 100 ק"מ (שזה שנה בערך לנהג מונית) ,לעומת זאת קיה נותנים להם 7 שנים או 250 K .

אתה אם היית נהג מונית מה הייתה לוקח ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עבר בסביבות 30,000 ק"מ..

אחד הסיבות שאני רוצה להחליף את הרכב בתום האחריות זה בגלל הפחד ממשהו שיתקלקל ולא תהיה אחריות.

אבל אני מאמין שבכל רכב כל דבר יכול להתקלקל, אין רכב חסין תקלות.

הייתי בסוכנות לפני יומיים והמוכרת אמרה לי שיתכן ובדגם 2012 יתנו 5 שנים אחריות על גיר ומצמד בגלל התקלות האלו שהיו.

חוץ מזה שאני מאוד מאוד מאוד מרוצה מהרכב. תענוג.

GOLF TDI

תמונות של הרכב

אם היה לי אוגר רוסי הייתי קורא לו איגור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עבר בסביבות 30,000 ק"מ..

אחד הסיבות שאני רוצה להחליף את הרכב בתום האחריות זה בגלל הפחד ממשהו שיתקלקל ולא תהיה אחריות.

אבל אני מאמין שבכל רכב כל דבר יכול להתקלקל, אין רכב חסין תקלות.

הייתי בסוכנות לפני יומיים והמוכרת אמרה לי שיתכן ובדגם 2012 יתנו 5 שנים אחריות על גיר ומצמד בגלל התקלות האלו שהיו.

חוץ מזה שאני מאוד מאוד מאוד מרוצה מהרכב. תענוג.

נו וכול זה לא מדליק לך נורות אדומות ?

הם אפילו מודים בטעויות של עצמם .

והעדר ? העדר ממשיך לקנות זה מתקלקל אבל באחריות :roll:

פשוט לא יאומן .

ודרך אגב יש הרבה רכבים שלא מתקלקלים בזמן האחריות .....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל RS

לגבי הכמות אני יודעת בוודאות שקיה נגסו בהם קשות תחשוב שVAG נותנים אחריות שנתיים או 100 ק"מ (שזה שנה בערך לנהג מונית) ,לעומת זאת קיה נותנים להם 7 שנים או 250 K .

ה-Cee'd סטיישן מגניבה ומוצלחת בהחלט.

יש כזאת לאחת הנהגים והוא מבסוט ממנה מאוד - ועוד המאובזרת ביותר. נעים לשהות בה.

לגבי הכמות, אתה טועה. אולי בהתחלה היו מכירות נאות יחסית, אבל כעת זה ממש לא כך הדבר.

על כל קיה שנמכרת לשוק המוניות - נמכרות פי כמה פאביות / אוקטביות. לא צריך להיות גאון גדול בשביל לראות זאת על הכבישים (וכמובן שגם בנתוני מכירות המוניות בשוק המקומי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-Cee'd סטיישן מגניבה ומוצלחת בהחלט.

יש כזאת לאחת הנהגים והוא מבסוט ממנה מאוד - ועוד המאובזרת ביותר. נעים לשהות בה.

לגבי הכמות, אתה טועה. אולי בהתחלה היו מכירות נאות יחסית, אבל כעת זה ממש לא כך הדבר.

על כל קיה שנמכרת לשוק המוניות - נמכרות פי כמה פאביות / אוקטביות. לא צריך להיות גאון גדול בשביל לראות זאת על הכבישים (וכמובן שגם בנתוני מכירות המוניות בשוק המקומי).

RS

הסיד החלה להימכר למוניות רק בחצי שנה האחרונה ,ברור שתראה יותר סקודה .

שאלתי אותך שאלה הגיונית שחור על גבי לבן אם הייתה נהג מונית מה הייתה קונה ?

(וברור לי שבגלל האהדה שלך למותג לפרטי הייתה לוקח סקודה )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RS

הסיד החלה להימכר למוניות רק בחצי שנה האחרונה ,ברור שתראה יותר סקודה .

שאלתי אותך שאלה הגיונית שחור על גבי לבן אם הייתה נהג מונית מה הייתה קונה ?

(וברור לי שבגלל האהדה שלך למותג לפרטי הייתה לוקח סקודה )

הסיד המדוברת בת מעל שנה. למעשה, אם אני זוכר נכון - אוטוטו שנתיים.

הייתי שוקל אופציות. לא הייתי פוסל במידי את הקיה (לא את הסיד לפחות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל RS

דברייך אינם נכונים - האחריות על רכבי סקודה היא לשנתיים או 200K ק"מ, ולא ל-100K כמו שציינת.

לגבי רכבי פולקסווגן, אני לא ממש זוכר, סביר להניח שאותה מדיניות אחריות נהוגה גם שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את הפילוח - "מעל 50 אחוזים"...

זה מדהים איך יש כאן אנשים שהם פשוט אנטי. קנה את הסופרב - לא תצטער!

רק שאבין - מכל המגיבים כאן רק אחד הוא בעל סופרב, והוא מאוד מרוצה. גם מזה שאחרי 30000 ק"מ הוא זכה להשבתה של הרכב ולהחפה של רכיבים בעלות מטורפת. אצלי זה לא אור אדום. זה פרוז'קטור.

אז על מה הוא לא יצטער בדיוק??? על זה שלא יהיה לו הכבוד לתרום לצ'מפיון???

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוב אומר שאני מאוד מרוצה מהסופרב, וכן היו תקלות שטופלו לחלוטין במלואן במסגרת האחריות.

(סה"כ הרכב היה במוסך יומיים, פעם הוחלף המצמד בעלות של כ-15,000 שקל, ופעם מחשב גיר גם בעלות של כ-15,000 שקל, התקלה עצמה הייתה רעידות וגמגום בנסיעה בין הילוך ראשון לשני).

העלויות הגבוהות עצמן נובעות אני מאמין כי המוסך מעביר את החשבון ישר ליצרן\יבואן וזה מחיר ללא הנחה..מחיר מנופח :).

האוטו עצמו מדהים ומפנק ולפי דעתי מדורג ראשון ביחס עלות תועלת.

הפינוק והפאר וכמו כן המנוע והכוח הזמין הם פשוט תענוג על.

הדבר היחיד שהתקלות שהיו גרמו לי הן לשקול ברצינות להחליף את האוטו לדגם חדש (2012) מיד עם תום תקופת האחריות.

GOLF TDI

תמונות של הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה סוכנות שמעת את זה?

האם מדובר על דגם חדש? או רק על שנתון חדש? (1.1.12)?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה סוכנות שמעת את זה?

האם מדובר על דגם חדש? או רק על שנתון חדש? (1.1.12)?

תודה מראש.

סוכנות בירושלים, ב 2012 לא יצא דגם חדש, לפי המוכרת יצא דגם חדש לחלוטין או רק פייסליפט (מתיחת פנים) ב 2013.

GOLF TDI

תמונות של הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...