Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: אופל אינסיגניה OPC מגיעה לישראל(עדכון: הוזלה משמעותית ב-2012)

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

באמת שזה האוטו הראשון מזה כמה שנים, שהעיצוב החיצוני שלו מאוד מוצלח לטעמי, בניגוד מוחלט לכל המכוניות המנופחות והמעוותות היום על הכביש.

כל הפרופורציות במקום, לא מוגזם, לא מנופח, לא מעוות. סולידי עם רמיזות ספורטיביות. פשוט עיצוב מצוין.

המחיר סביר. היא רחוקה שנות אור מגולףGTI, כך שאין מה לדבר על איזור ה200K, והיא נראית לי יותר קרובה לSTI ולאיבו מבחינת הביצועים על הנייר, רק עם הרבה יותר אבזור. לכן 365K נראים כמו מחיר לא רע, אם כי 300K נראים הרבה יותר הגיוניים עקב תדמית המותג בארץ.

Honda civic EJ6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכס קנית אותי ,אני עכשיו כן חושב שהמחיר כמעט מוצדק ,בואו נחכה למבחן הרכב ונראה כמה היא באמת טובה.

איך שאני מדיעה ני מזמין נסיעת מבחן ,רק כדי לחוש את החוויה.

האם נסיעת מבחן ברכב כרורכה בהתחייבות כלשהיא? או תשלום?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכס קנית אותי ,אני עכשיו כן חושב שהמחיר כמעט מוצדק ,בואו נחכה למבחן הרכב ונראה כמה היא באמת טובה.

איך שאני מדיעה ני מזמין נסיעת מבחן ,רק כדי לחוש את החוויה.

האם נסיעת מבחן ברכב כרורכה בהתחייבות כלשהיא? או תשלום?

למה לחכות לאיזה מבחן ישראלי (עם כל הכבוד) ? כנס ליוטוב תקליק opel insignia opc review / roadtest ותראה מבחנים מפורטים יותר של מגזיני רכב הרבה יותר נחשבים.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל אני חושב שהמבחנים בארץ נותנים לנו יותר מידע מסיבה אחת פשוטה ,הם מותאמים לרכבים שיש בארץ לכבישים ולצרכים של אנשים בארץ ,מבחן חו"ל יתבסס על השוואה עם ב.מ.וו 335 XI או נגד הפאסאט R35. הנקודות הקטנות האלה לדעתי יתנו קצת יותר מידע שימושי בשביל אנשים בארץ.

מבחני חו"ל קראתי והאינסיגניה מרשימה אין מה לומר ,בכל זת הייתי מעוניין לדעת איך יתרשמו המומחים שלנו.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר כתבו, צריכים להשוות אותה למאזדה 6 MPS, סובארו B4 STI (אם יש כאלו בדגם החדש) וכו'. אז עכשיו נשאלת השאלה - לו באמת היו מביאים מאזדה 6 MPS לארץ, מה היה מחירה? אני מאמין ש-350K ש"ח כמו כלום.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי אחת כזאת על הכביש לפני חודש. הג'אנטים האלו עם הברקסים והרפידות עם הכיתוב "ברמבו", הספוליר כחלק מממכסה התא מטען... אני חייב להגיד- נראה ממש טוב!

דע מניין באת, לאן אתה הולך וכמה זה יעלה לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כצפוי, המחיר יורד ב- 60K ש"ח (ראו בסוף הכתבה). ואני מניח שהם לא ממש מפסידים גם במחיר הזה. עוד קורבן של תמחור יתר.

התמחר המקורי היה בהחלט גבוה מידי אבל הנוכחי דווקא סביר יחסית.

אל תשכח שלא מדובר בדגם שהוא להיט מכירות. גם בסיטואציה הכי אופטימית ימכרו מהדגם הזה אולי 20 יחידות בשנה. בשביל אותם 20 יחידות צריך להכשיר אנשים טכניים, לייבא רכבי הדגמה ותצוגה, לאחסן מלאי של חלפים למשך 7 שנים לפחות, לספק ריקולים מהיצרן ועוד השד יודע מה. לכל הדברים האלו יש עלויות נלוות שמגולגלות אל מחיר הרכב לצרכן.

בכל מקרה, צריך להוריד את הכובע בפני אנשי שלמה רכב שהצליחו להרים את המותג מהקרשים ולהחזיר אותו לשוק. לפני שנתיים לא חלמנו לראות כאן אופל שאינה קורסה 1400 סמ"ק אוטומטית.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כך שהם מחזירים עטרה ליושנה אין ספק שמגיע להם שאפו.

ה- OPC הספציפית נראית לי קצת "גדולה" על השוק הישראלי, בוודאי בתמחור הקודם, ולהערכתי גם בנוכחי. קצת כמו ש- A3 ספורטבק 122 נמכרה ב"מבצע חיסול" סביב 160, אבל בפועל גם ב"מבצע" הזה יכולת לקבל עוד הנחה לא רעה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא אכן גדולה על השוק וגם בשלמה מבינים את זה. זאת הסיבה שלא יהיה מלאי גדול מהרכב הזה, אם בכלל. הרכבים יגיעו לארץ בהזמנה מיוחדת. זה בניגוד לקורסה opc, ממנה כן יגיע מלאי.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא אכן גדולה על השוק וגם בשלמה מבינים את זה. זאת הסיבה שלא יהיה מלאי גדול מהרכב הזה, אם בכלל. הרכבים יגיעו לארץ בהזמנה מיוחדת. זה בניגוד לקורסה opc, ממנה כן יגיע מלאי.

ובגלל זה הם התחילו לייבא את הקורסה OPC, אקזמפלר ראשון הגיע ביום שישי שעבר למפגש הרודסטרים בת"א.

אני מאמין שבמחיר הנכון ועם פרסום אגרסיבי הקורסה הזו תהיה להיט (הרכב פשוט נראה מדהים, במיוחד מבפנים).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובגלל זה הם התחילו לייבא את הקורסה OPC, אקזמפלר ראשון הגיע ביום שישי שעבר למפגש הרודסטרים בת"א.

אני מאמין שבמחיר הנכון ועם פרסום אגרסיבי הקורסה הזו תהיה להיט (הרכב פשוט נראה מדהים, במיוחד מבפנים).

הדבר היחיד שמדהים בפנים הוא המושבים. וגם הם לא באמת מדהימים - פשוט מאוד מאוד יפים. שאר תא הנוסעים (אולי חוץ מההגה) מסגיר היטב את הגיל של המכונית, והוא לא קרוב אפילו בתחושה, במראה ובאיכות החומרים (או באבזור) לפולו GTI, למשל.

ועדיין - אוטו מגניב.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...