Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה ייטי

ADRIANFARINA
שימו לב! השרשור הזה בן 3970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הנה התרשמות קלילה מאוד לאחר 200 ק"מ :-)

- נוחות הנסיעה בהחלט מפתיעה לטובה. זכרתי אותה נוקשה יותר - וטעיתי.

היא מבודדת מרב התשתיות המחורבנות, רק מהמורות בולטות מורגשות באופן מוחשי יותר.

- רמת הבידוד מצויינת. מזכירה לי מאוד את הגולף MK6 שהייתה לי בזמנו.

התלונה העיקרית נוגעת לגבי רעשי רוח קלים המגיעים - לדעתי - מאיזור הגגון ומבתי הגלגל האחוריים.

נסיעה נינוחה על 100 קמ"ש תעצר את מחט הסל"ד ב-2000 סל"ד בדיוק. מאוד רגוע ושקט :-)

- המנוע מרגיש טוב יותר, גם בהאצה בהילוך 6 במהירות מנהלתית רגועה ונינוחה.

קשה לי לומר אם זה כתוצאה מהשינוי בטורבו (של KKK. הוא גם מעט גדול יותר), או כתוצאה מהשידוך לתיבה ידנית בעלת 6 הילוכים קצרצרים (הראשונים).

ראוי לציין כי בצורה לא מובנת במיוחד גם צליל המנוע עצמו שונה לחלוטין, הוא באסי יותר כעת ונוכח יותר בעת לחיצה על המצערת, ובנוסף מתלווה צליל שריקה חזק (ומדליק) מבעבר :wink:

היטי אינה מכונת נהיגה, היא גם לא מיועדת או מכוונת לסעיף הזה בכלל - ובכל זאת מפתיעה (לפחות אותי).

בכבישים מוכרים - עם סיבובים מוכרים - היא סיפקה הרבה יותר אחיזה ובטחון בנהיגה תובענית מהרגיל (מול הפאביה הקשיחה). אני חייכתי :-P

נסיים 1000 ק"מ ראשונים ונחזור עם רשמים מעמיקים יותר - ועם תמונות כמובן.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החל מייצור 6/2011 הוחלף הטורבו של IHI היפנית בטורבו של KKK הגרמנית (חברת האם) בעקבות תקלה סדרתית עם ציר הוויסגייט.

היו שינויים נוספים שאיני יודע להעמיק עליהם בדיוק (מלבד סידור הטורבו וסידור שונה של חוטי הצתה), אך אוכל לבדוק מה מספרים החברים מבריטניה ולומר.

בכל מקרה, נצברו להם עוד כ-100 ק"מ.

צריכת הדלק - ע"פ מחשב הדרך - משתפרת. אבדוק זאת לעומק אחרי תדלוק מלא (אני על השאריות האחרונות של המיכל עימו הרכב נמסר) ואעדכן.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בשישי האחרון עשינו נסיעת מבחן על ה1.2

הרכב מצוין , אבל משום מה לא התחברנו אליו אחרי הנסיעה כמו שחשבנו שנתחבר אליו.. מוזר..

אז המשכנו להסתובב בסוכנויות וראינו את היונדאי IX , לא אהבנו. ראינו ג'יפ פטריוט , נחמד ויש עליו מחיר יחסית אטרקטיבי אבל הוא משדר בזבזנות ..

ראינו את המיצובישי והסוברואים , הם מעל התקציב ומאוד מכוערים (כשישבתי במיצובישי ראיתי את הדשבורד ונזכרתי ב205CTI שהיתה לי), ראינו את הקפטיבה , גם היא מעל התקציב שלנו.

שתי מכוניות שמאוד אהבנו ויחסית אטרקטיביות במחיר הן ה 3008 והקוליאוס.

יש מחיר מצוין על קוליאוס 2011 , בגלל החוק החדש יש להם כמה יחידות שרשומות כבר יד ראשונה. הן מוצעות בהנחה משמעותית , 145000 בערך לדגם 4*2 המפואר יותר.

אני רוצה לארגן נסיעת מבחן..

תן לרומני בירה , הוא ישתה 5 דקות , תראה לו מאיפה הבאת את הבירה , הוא ישתה כל היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקוליאס היא למעשה ניסאן התחפושת , המנוע 2.5 ליטר של האקס טרייל, כמו הגיר ולמעשה מדובר על רכב זהה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה RAV 4 יכולה להתאים 2009-2010

ומיצובישי אאוטלנדר 2009-2010

פורד מונדיאו בורח מהטראומה של הפונטו הקסם שבמכוניות!!!

פורד פוקוס מנוע 2.0 אוטו מצויין חלום של אוטו!!!

אני החלטתי פורד זה הרכב שילוו אותי כל החיים!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתונים של הקוליאוס סבבה לגמרי.

לא רוצים רכב משומש .. אם כבר משומש אז שיהיה מודל 2011 עם אלפים בודדים של ק"מ.

תן לרומני בירה , הוא ישתה 5 דקות , תראה לו מאיפה הבאת את הבירה , הוא ישתה כל היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את ה-3008 מקרוב למעט נסיעה קצרה אבל גם אני שמעתי משני בעלים שונים של הרכב שהם מאוד מרוצים בעיקר מהנוחות והעובדה שהרכב מוגבה מהכביש ונותן תחושת בטחון. מפתיע שלא התחברתם לסקודה כי יש עליו תגובות טובות גם פה בפורום אבל ברור שהעדפה אישית חשובה מדעת אחרים. שיהיה בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל היה נראה ורוד לגבי היטי , העיצוב , המפרט , המחיר , ההמלצות של הבעלים .. אבל איכשהו לא התחברנו אליו שנינו אחרי נסיעת המבחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 3970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...