Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לגבי החזרת ליסינג+מכירת רכב+רכישת רכב

arielmz
שימו לב! השרשור הזה בן 4912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דוקטור, במחילה ממך.

ברור שאתה צרכן נלהב שך תוצרת פיאט. אני משער גם שהפונטו היא רכב טוב בסה"כ (לא היתה בבעלותי אף פעם).

מה שכן, לפחות אל תהיה מגוחך לגבי הגודל.

השוואת סופר מיני מרווחת יחסית, עם אחת המשפחתיות היותר גדולות (בנוסף לאוקטביה ופלואנס אולי...), היא מגוחכת.

הפונטו לא היה ,איינה, ולעולם לא תהיה (עד כה, כן?) מרווחת כמו הפוקוס.

אתה משווה תא מטען של פוקוס לזה של פונטו? נו באמת.

לגבי פותח השרשור,

אם אתה מרוצה מהפוקוס הנוכחית, מדוע לא לרכוש אחת משנתון 2006 - 2007? על מאזדה/ טויוטה תשלם הרבה יותר לאותו שנתון או שתיאלץ לרכוש עם שנתון נמוך יותר.

שב בתוך אחת, דבר איתי אח"כ.

לפני הגרנדה נסע אבא שלי על קיה קלארוס.

להלן נתוניה:

מידות

469 אורך.

177 רוחב.

142 גובה.

265 בסיס גלגלים.

להלן מידות הפוקוס:

אורך - 448 ס"מ.

רוחב - 184 ס"מ.

גובה - 150 ס"מ.

כיום אבא שלי יושב בצורה הרבה יותר הגיונית בתוך האוטו וממש לא חסר מקום - למרות שעל הנייר חסרים 30+ ס"מ לעומת הקלארוס.

הפוקוס רחבה מהקלארוס ב-7 ס"מ וגבוהה ממנה ב-8 ס"מ.

מה לעשות - יש הנדסת אנוש טובה יותר בפיאט וזה מאפשר לך לנצל הרבה יותר טוב את המרחב שבו אתה מתנייד.

לגבי תא המטען - אין לי שום ספק שבגירסת ההאצ'בק של פורד פוקוס הוא יהיה טוב בהרבה. אין מרווח לויכוח כאן כלל.

האם תא המטען שווה את תוספת הכסף ואת האחזקה היקרה יותר? לרוכש הרכב פתרונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשיר לפי מה שאני שם לב לא ציין במפורש מה התקציב הכולל שלו לרכישת רכב ואם תצרוכת דלק זה שקלול עיקרי בכלל או לא ואם זה בכלל שיקול מבחינתו או לא כי הנסועה שלו היא 20K שזה ממוצע או קצת פחות אפילו.

דברים שצריך לקחת בחשבון בין רכב פרטי לעומת רכב ליסינג זה:

א. נוחות - מטפלים לך ברכב והשירות ניתן 24\7

ב. אין הפתעות! - תקלת מנוע היא לא משהו מעניין במיוחד כשהרכב הוא רכב ליסינג וגם לא הדלק.

ג. כמה זה עולה בחודש.

רכב פרטי יד 2 באותה הרמה לעומת רכב ליסינג אמור להיות זול יותר בתנאי ש - אין הפתעות של תקלות מנוע ותקלות בלאי בצורה שתהפוך את אחזקת הרכב ללא משתלם ובתנאי שהנסועה השנתית היא כזו שמחיר עלויות הדלק יהיו נמוכות ביחד עם הוצאות האחזקה מאשר שכירות חודשית של רכב הליסינג.

אני לאחרונה נאלצתי לעשות בדיוק החלטה שכזו והבחירה היתה בין לקנות רכב 1.6 חסכוני יחסית ולנסות לחסוך קצת כסף או פחות או יותר באותו הסכום לקנות רכב מנהלים ולהנות עד הסוף.

אני באופן אישי דווקא בחרתי באופציה הפחות חסכונית אבל זה כבר השיקולים האישיים שלי...

לפי מה שאני מבין מפותח השרשיר הוא לא מעוניין באחזקה של שני רכבים ולכן זה או לתקן את הקליאו או למכור אות ולקנות רכב חדש יותר.

וכאן חוזרים לנקודת ההתחלה - מה התקציב הכולל לרכשית הרכב?

מה השיקולים העיקריים לרכישת הרכב? - נוחות? אמינות? תצרוכת דלק? זריזות? - צריך להגדיר מה מהם חשוב יותר ומה פחות.

אי אפשר לענות על השאלה בלי זה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...