Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בנוגע לאבזור בגולף הייליין שנרכשה היום

mariz
שימו לב! השרשור הזה בן 4996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום היינו בסוכנות משנה של פולקסווגן ורכשנו את הגולף הייליין.

במהלך הרכישה רכשנו את הדיבורית בלוטות' ואת הGPS עם המצלמה רברס.

בסוכנות הוצע לי ללכת על מערכת אחרת תואמת מקור שהם מתקינים בעצמם, המערכת כוללת בנוסף לכל

התכונות הרגילות גם נגן DVD , גם כניסת USB ו AUX , סנכרון אוטומטי של כל אנשי הקשר ע''י הבלוטות (נהג יחיד אגב)

ותמיכה מלאה בעברית בכל התצוגות במערכת (כולל שמות שירים ותיקיות וכו'..)

החסרון: חסר את הצ'יינגר של ה6 דיסקים (יש נגן DVD / כניסת USB). וכמובן צריך להוסיף 2000 שקל.

האם המערכת תואמת מקור הזאת, שעל פניו נשמעת יותר מתאימה לי.. באמת באיכות גבוהה? או שבפועל

איכותה נמוכה מה RC510 שמציעים במקור עם הגולף...

האם לדעתכם השדרוג שווה את הכסף?

אגב אם כבר פתחתי נושא. מישהו יודע באיזה צבעים ההייליין מגיעה בכלל ? (לקחתי על לבן , אבל כן הייתי רוצה לראות צבעים אחרים.) ובאיזה סוגי ריפודים היא יכולה להגיע ? (מבחינה עיצובית)

תודה לכם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לך לראות את המערכת הזאת מורכבת ברכב אחר ותחליט בעצמך (אני ראיתי אותה בג"טה), פונקציונלית אין שום יתרון למערכת המקורית, את הצ"יינג"ר אתה מחליף בדיסק אחד זהה מבחינת נפח אחסון לששה שם ועל הדרך מקבל המון פיצ"רים אחרים, אני לא אהבתי איך המערכת יושבת עם שאר תא הנוסעים, ועם רכב שאחד הדברים שמבדילים אותו מרכבים אחרים זה תא הנוסעים האיכותי והמוקפד שלו, לא הייתי שם את המערכת הזאת, אבל זה עניין של טעם, תנסה בעצמך ותראה אם מתאים לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כאשר אני רכשתי מהם את הרכב שלי , ג'טה TSI הוצעה לי המערכת לבסוף החלטתי שאני מוותר עליה , לדעתי ברגע שמתחילים להתעסק בארץ עם הרכב מתחילות התקלות לכן הוספתי סף ורכשתי את הרדיו היותר משודרג שהיה ניתן לרכוש שכלל מערכת צ'נג'ר וMP3 , שכבר מגיע מהמפעל וללא צורך בהתקנה בארץ , דבר נוסף האמן לי שהצבע שלקחת הוא מאוד יפה אני חושב שגולף מאוד יפה בלבן היות והרכב מגיע עם חלונות כהים אחוריים , מסגרת קורה B של הרכב גם היא בשחור מבריק , וחלון הגג שחור כהה ואף פנסי הרכב האחוריים כהים , מה שיוצר ניגוד יפה ליד הבית שלי עומדת אחת כזו ואני מאוד נהנה לראות אותה בכל בוקר .

ובכל אופן תתחדש אתה תהנה מאוד מהרכב , אני כבר מזהיר שהוא מהיר מאוד , לגבי הריפודים בדרך כלל הצבעים הכהים מגיעים עם ריפוד בהיר כלומר בז' או אפור והבהירים מגיעים עם שחור ,ישנה אפשרות לאפור, אבל אתה צריך לבדוק עם הסוכן לגבי אפשרויות השילוב של צבעי הפנים והחוץ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון בקשר לריפודים.

ראיתי את הבז' על אוטו שחור שהיה בנסיעת מבחן.. אין מה להגיד נראה מיליון דולר. בפועל לא היה בן אדם (גם בצ'מפיון) שאמר שזה

יפה אבל צריך לשמור מרחק כי רואים כל כתם קטן וזה דורש החזקה מטורפת.

זאת אחת הסיבות שירדתי גם מאוטו שחור, (לדעתי עדיף לבן עם ריפודים שחורים מאשר שחור עם ריפודים שחורים)

עוד צבע ששמעתי שעשוי לעניין אותי ויש סיכוי שגם יהיה במלאי הוא הכחול גרפיט. מישהו יודע אם יש סיכוי לראות אותו באיזה

מקום? (גם את הלבן לא ראיתי :( )

אממ אשמח לעוד המלצות בנוגע למערכת, הציעו לי אחריות לשנתיים.. האם זה לא ייתן לי שקט שההתקנה בוצעה ברמה גבוה?

האם יכול להיות שתופעות של התקנה לקויה יופיעו גם לאחר שנתיים וחצי שלוש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

תוכל לראות כאן תמונות של רכב בהיר (Silver Leaf Metalic) עם ריפודים בהירים. זה לא סטנדרטי, זו הייתה הזמנה מיוחדת.

אין ספק שהריפודים הבהירים נראים מאוד מיוחדים לעומת הכהים. לי אין ילדים קטנים אז אין לי בעייה.

מה, הלכת להזמין רכב בלי לראות פרוספקט של הצבעים שקיימים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני הייתי בצ'מפיון בסניף הראשי היה להם כחול גרפיט בתצוגה, אבל אני חושב שהוא כבר לא שם.

בכל מקרה, הגולף שאני רכשתי היא כחול גרפיט אם תרצה תמונה אני אוכל לעלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

תוכל לראות כאן תמונות של רכב בהיר (Silver Leaf Metalic) עם ריפודים בהירים. זה לא סטנדרטי, זו הייתה הזמנה מיוחדת.

אין ספק שהריפודים הבהירים נראים מאוד מיוחדים לעומת הכהים. לי אין ילדים קטנים אז אין לי בעייה.

מה, הלכת להזמין רכב בלי לראות פרוספקט של הצבעים שקיימים?

כמובן שראיתי, אבל קשה לדמין איך הרכב יראה במציאות... השילוב אצלך מדהים , אבל אני לא אוהב כסוף בכלל, ושוב. אין לי בעיה

עם הריפודים. אני פושט יודע שריפודי בז' לא ישמרו מספיק טוב אצלי. (אגב מדובר על נהג בן 17 ונהג בן 21 ככה שילדים בטח אין)

לבחור עם הכחול גרפיט.. הייתי שמח לקבל כמה תמונות של הרכב :)

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי את הג'טה שלי בכחול גרפיט, בדגם הקומפורטליין זה היה הצבע הכי אטרקטיבי.

במקור רציתי את האפור, אבל זה היה רק בדגם הזול יותר.

לצערי לא ראיתי את הצבע במציאות על רכב (אלא רק על הדגמות הקרטון שלהם) ואני מקווה לא להתאכזב, בעיקרון זה נראה כמו אחלה צבע.

פה יש לך דיון עם "תמונות משתמשים" של ג'טה כחול גרפיט:

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?2533042

אני מניח שזה אותו דבר בדיוק על הגולף.

alon7, גם אני אשמח לתמונות. הציפיה לרכב הורגת אותי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה התמונות: (מצטער על ההאיכות זה מהאייפון וגם היא קצת מלוכלכת)

img0047q.jpg

img0048xm.jpg

דרך אגב, אני בן 17 ואחותי בת 21 ואנחנו נוהגים במכונית והריפודים בצבא בז' ולא התלכלו עד עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...