Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בטח לא שאלו את זה קודם, ZX וולקן VS אלפא מיטו

יובל
שימו לב! השרשור הזה בן 4962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני הגעתי מזמן למסקנה שללכת על בטוח זה לקנות רכב משומש בן 3-4 עם היסטוריה מוכחת שאומרת שככל הנראה לא צפויות הפתעות ולא צריך טובות או שירות מהיבואן.

זה מצב של WIN-WIN , גם הבעלים הקודם חטף את ירידת הערך הגדולה , גם אם הרכב לימון רואים זאת היטב בהיסטוריה והכי חשוב - אפשר לטפל בו אצל המוסכניק שלך עליו אתה סומך בעיניים עצומות ולא מחזיקים אותך בביצים לטפל בבתי החרושת שנקראים "מוסכים מורשים" (אני מכיר את החוק שזה לא חובה, בפועל מערימים קשיים במימוש אחריות)

אאאאממןן! פעם ראשונה לדעתי שאני מסכים איתך, ובגדול.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כן, אבל צריך לסייג את זה בכך שלמצוא רכב בן 3-4 במצב מושלם זה לא דבר קל, קל וחומר כשמדובר בספורטיביות.

בנוסף יש את סוגיית המימון שמצריך סכום כסף זמין מיידית כאשר היום יש תוכניות מימון שאפשר לקבל רק ברכישת רכב חדש או ברכישת משומש מסוכנויות רכב שונות.

כמו כן לא לכל אחד מתאים רכב משומש.

אנשים מתייחסים לאחריות מהיבואן כשקט נפשי לשנתיים-שלוש.

אני מתייחס לזה ככאב ראש כי במציאות שלנו, צריך ממש להילחם כדי לממש אחריות (במקרים מסויימים)

מבחינתי שקט נפשי זה שאם יש בעיה, המוסכניק שלי יאתר אותה ויתקן לי אותה במחיר הוגן בלי שום פשרות על איכות העבודה והחלק. את המחיר הכספי הזה כבר הרווחתי פי כמה וכמה בכך שלא קניתי רכב חדש.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, בדיוק דיברתי עם קרוב משפחה שעברו אצלו הרבה רכבים, חלקם חדשים לגמרי וחלקם משומשים.

הוא מזכיר אותך ברמת הפדנטיות בקניית רכב משומש, לא יותר מיד ראשונה, קילומטראז' נמוך ועלול לחפש גם ע"ג תקופה של מעל לחצי שנה וכו' וכו'...

באותה פדנטיות הוא ניגש עם חברתו לקנות פונטו משומשת מאישה מבוגרת בעלת היסטוריה מלאה ונקייה מהמורשה אחרי כל הבדיקות כמובן.

הרכב לא הפסיק לעשות אצלה בעיות מהרגע הראשון! (בחודש הראשון הלך מנוע הגה שעלה יקר)

והוא נמכר לאחר כ3 שנים ממש לפני ראש השנה.

מסקנה, אפשר גם ליפול על אחת כמה וכמה עם רכב משומש שהוכיח את עצמו לאורך תקופה מסויימת.

חברתו עכשיו לפני קנייה של רכב חדש והיא לא מוכנה לשמוע על רכב משומש, לה אנו מסבירים שגם רכב חדש עם אחריות זה לא בדיוק שקט נפשי.

מסקנה, עושים מה שאפשר בקניית רכב חדש ובקניית רכב משומש והשאר משאירים למזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הג'ולייטה QV בסוכנות היום. אין ספק שבחיים היא מרשימה הרבה יותר מבתמונות.

לצערי ה-QV יקרה מידי, יש לה הרבה תוספות חיצוניות שאין ב-170 כ"ס, אני מקווה שהיא גם מרשימה יותר מבתמונות.

אגב, אם למישהו יוצא לעשות נסיעת מבחן לפניי, אנא כתבו רשמים.

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הגעתי מזמן למסקנה שללכת על בטוח זה לקנות רכב משומש בן 3-4 עם היסטוריה מוכחת שאומרת שככל הנראה לא צפויות הפתעות ולא צריך טובות או שירות מהיבואן.

זה מצב של WIN-WIN , גם הבעלים הקודם חטף את ירידת הערך הגדולה , גם אם הרכב לימון רואים זאת היטב בהיסטוריה והכי חשוב - אפשר לטפל בו אצל המוסכניק שלך עליו אתה סומך בעיניים עצומות ולא מחזיקים אותך בביצים לטפל בבתי החרושת שנקראים "מוסכים מורשים" (אני מכיר את החוק שזה לא חובה, בפועל מערימים קשיים במימוש אחריות)

Same here.

רכב משומש, שנתיים וחצי על הכביש (נקנה עדיין בתקופת האחריות), יד שנייה, קילוטראז' נמוך בצורה היסטרית, היסטוריה מלאה, וכבר חמש שנים אצלי ללא תלונות.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שזה תענוג יקר בגלל ירידת הערך אבל שווה. אין כמו לקבל רכב חדש, עם הריח של חדש, עם השלמות של חדש בלי סריטה קטנה בטמבון ושקע קטן של פתיחת דלת או תיקון פחחות ממש קטן אבל שמשגע או שפשוף קטן בעור וסריטה קטנה בהגה ובלי לכלוכים שהצטברו בכל מיני פינות וגם ניקוי סופר מקצועי אף פעם לא יוציא. השקט הנפשי שיטפלו בכל בעיה (לפחות בסמל"ת...), היחס המיוחד שרק רוכשי רכב חדש מקבלים ועוד ועוד ועוד.

נכון, זה לא כלכלי, אבל זה כיף. כמו שאשתי אומרת בכל הזדמנות אפשרית: ההבדל היחיד בינך לבין הבן שלך זה המחיר של הצעצועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאני אעדיף את האלפא.... עדיין יש בהן משהו מיוחד :wink:

תקן אותי אם אני טועה אבל המיוחד בג'ולייטה לעומת הבראבו הוא בעיקר הסמל...

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא. מנועים זהים אבל זהו (אולי עוד אי אילו רכיבים שוליים).

כל היתר זה רכב חדש לחלוטין מהפלטפורמה ומעלה. הג'ולייטה היא הראשונה על הפלטפורמה חדשה לחלוטיןנ של פיאט שתלווה את דגמי הקונצרן בשנים הבאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, זה לא כלכלי, אבל זה כיף. כמו שאשתי אומרת בכל הזדמנות אפשרית: ההבדל היחיד בינך לבין הבן שלך זה המחיר של הצעצועים.

ואם בעסקי צעצועים עסקינן

מה המשותף לרכבת חשמלית לילד ולציצי של אישה.

שניהם מיועדים לילדים אבל הגבר משחק בהם.

ובנושא המחיר כמובן לטובת הילד.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שהשנים עוברות המחיר יורד והביקוש עולה, בעיקר לקראת השלב בו המחירון הופך לדו ספרתי. (GTI 2006 כבר הולכת חזק מעל המחירון והמחיר שלה הוא עדיין 3 ספרות באלפים)

כך מתחיל לו מסע של 3-4 שנים כדי להעלות את מחיר השוק של הרכב הפרטי שלך...

אתה צריך להיות מדוייק יותר, שכחת להוסיף ש- GTI שנת 2006, ידנית, 3 דלתות ובצבע שחור הולכות כבר היום חזק מעל המחירון...

:-D

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, בדיוק דיברתי עם קרוב משפחה שעברו אצלו הרבה רכבים, חלקם חדשים לגמרי וחלקם משומשים.

הוא מזכיר אותך ברמת הפדנטיות בקניית רכב משומש, לא יותר מיד ראשונה, קילומטראז' נמוך ועלול לחפש גם ע"ג תקופה של מעל לחצי שנה וכו' וכו'...

באותה פדנטיות הוא ניגש עם חברתו לקנות פונטו משומשת מאישה מבוגרת בעלת היסטוריה מלאה ונקייה מהמורשה אחרי כל הבדיקות כמובן.

הרכב לא הפסיק לעשות אצלה בעיות מהרגע הראשון! (בחודש הראשון הלך מנוע הגה שעלה יקר)

והוא נמכר לאחר כ3 שנים ממש לפני ראש השנה.

מסקנה, אפשר גם ליפול על אחת כמה וכמה עם רכב משומש שהוכיח את עצמו לאורך תקופה מסויימת.

חברתו עכשיו לפני קנייה של רכב חדש והיא לא מוכנה לשמוע על רכב משומש, לה אנו מסבירים שגם רכב חדש עם אחריות זה לא בדיוק שקט נפשי.

מסקנה, עושים מה שאפשר בקניית רכב חדש ובקניית רכב משומש והשאר משאירים למזל.

זה ממש לא אותו דבר.

מסקנה 1: לא קונים רכב מאישה זקנה ש99.9 אחוז שהיא לא יודעת מה באמת הולך אצלה ברכב.

מסקנה 2: לא קונים פיאט פונטו משומשת.

לרוב הציבור רכב משומש זה באמת הימור.

למי שיש הבנה עמוקה , יודע מה הוא מחפש ,עשה שיעורי בית היטב ויודע מראש מהן הנקודות הרגישות ברכב הספציפי ומחפש אותן מראש, חמוש באנשי מקצוע מהשורה הראשונה :מכונאות וחשמלאות : מוסך רון , פחח בעל 40 שנה נסיון לבדיקת שילדה ופח וקצת קשרים בצ'מפיון כדי לוודא שהסטוריית הטיפולים אכן נכונה - כל הנושא הזה יהיה הימור קטן מאוד.

שאלה היפותטית : נניח וברשותנו שתי גולף GTI, אחת חדשה מהניילון והשניה 4.5 שנים על הכביש ועם מעל 70 אלף ק"מ.

למי מביניהן תלך משאבת דלק קודם ?

:wink:

כך מתחיל לו מסע של 3-4 שנים כדי להעלות את מחיר השוק של הרכב הפרטי שלך...

אתה צריך להיות מדוייק יותר, שכחת להוסיף ש- GTI שנת 2006, ידנית, 3 דלתות ובצבע שחור הולכות כבר היום חזק מעל המחירון...

:-D

ממש תיאוריית הקונספירציה.

אני (בניגוד אליך) לא קונה רכבים בשביל למכור אותם אחרי יומיים לכן לא ממש מעניין אותי מה יהיה ביום המכירה, אבל אני בטוח שיהיה קל מאוד למכור אותה.

אני שואל את עצמי את השאלה וגם אתה צריך לשאול את עצמך: מי מבין שנינו חיפש רכב כזה מעל שנה ויודע בכמה הן נסחרות ?

אגב, זה נכון 2006 ידנית 3 דלתות (בלי קשר לצבע כמובן )היא זו שהולכת חזק מעל המחירון כי יש לה את המחירון הנמוך (משמעותית!) מבין שאר התצורות ,הגירים והשנתונים. השאר הולכים במחירון מינוס. אם הפער יצטמצם בסיוע לוי יצחק אז זה כמובן ישתנה.

אגב בעניין הצבע השחור, הייתי מוכן לשלם כמה אלפים טובים מעל המחירון לרכב שאינו בצבע שחור לבן או אדום . [יש 2-3 אפור עכבר וגם 1-2 כחולות]

מצחיק לשמוע את זה ממישהו שמנסה להשתמש בשם של הגולף GTI כדי לשווק את רכבו.

לבנות לרכב שאין לו שוק, שוק מלאכותי מעל גבי הפורום זה אולי נכון במקרה של המוניות הכחולות, אותן אתה (וגם ידידי ערן S) מנסים ומתקשים למכור יובלות.

בלי לשים לב אתם משתמשים בשם של הגולף GTI כדי לשווק את הרכב שלכם שזה רק מוכיח איזה שוק יש לה, אז תעשה לי טובה... :D

נ.ב. הרכב הקודם שלי נמכר בסכום גבוה מאוד מעל המחירון למישהו שבחיים לא שמע על הפורום הזה וכל הקשר בינו למחשבים מקרי בהחלט. (הגיע אליי דרך יד 2)

אז מה, יכול להיות שבאמת יש שוק לGTI MK4 וזה לא משהו שקרי שבניתי מעל גבי הפורום כפי שתמיד טענת?

היתכן שתהיה בעתיד ל GTI MK5 שהוא רכב בכמה ליגות טוב יותר, דרישה ? מה עוד שנמכרה ממנו כמות זעומה של אקזמפלרים ביחס לMK4 (שעדיין נסחרה גבוה מאוד )?

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...