Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בטח לא שאלו את זה קודם, ZX וולקן VS אלפא מיטו

יובל
שימו לב! השרשור הזה בן 4962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה מתוך היכרות עם לא מעט אנשים , חלקם מן היישוב וחלקם ממועדון VAG וחולקים עימי את אותה שריטה. :)

בכלל לא דיברתי על עצמי.

מסכים איתך שיש ב VRS משהו מן האנטי-תיזה, חלק מזה אני גם רואה בגולף עצמה למרות שקשה לי להיות אנונימי בגולף שחורה 3 דלתות בניגוד לגולף הקודמת.

אני חושב שגלברט אמר לי את המספר ההוא. (כמעט בטוח)

מי זה עידן ?

אתה מדבר על ה GTI הלבנה שרובי ניסה למכור כמה חודשים טובים ? באמת היו לה ק"מ נמוך מלבד יד 2 למודל 2008 שהופך את הבעלים ליד 3. [אני מתיימר להכיר את כל הGTI MK5 שפורסמו בארץ מסוף 2009 ועד סוף אפריל 2010 :)] רק לא הבנתי מה הקשר שלה לעניין ?

זורע, הם לא יבקשו עליה 50 או 40 מתחת למחירון סתם כי הרכב לא הולך בשוק. הטיעון הזה קלוש.

תביא בנוסף לבדיקה גם היסטוריית טיפולים והיסטורייה ביטוחית ואז נדבר על כובעים :)

בכל מקרה, אתה אמור להוכיח לי שמודל 2006 הולכת מתחת, לא 2008 שם יש הרבה בשר וידוע שהן הולכות מתחת אבל לא עד כדי כך כמו שאתה מתאר אלא יותר ברמה של כ10 מתחת .

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני זה עידן.

רכשתי מרובי את הVRS 08 עם 15K ק"מ בלבד.

היום דרך אגב, עוד אין לי 25K ק"מ.

גולף GTI מאותו השנתון (08) עם נתונים כמו שלי, אפילו אם היא יד שניה לא תמכר ב130K, אלא אם יש שם דפקט ניסתר.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מעדיף משהו חסכוני, יחסית.... חוצמזה ש-STI משומשת בטח תהיה שחוטה

ב 140K אתה יכול לקנות איבו 8 שנת 2005.

וליביו הזדקן, לכן קנה פיסת ברזל שלא מצליחה להוריד את הכוח לכביש בגלל בקרת האחיזה וויתר על רכב מאוד מהנה (אבל לא ממש אמין, לצערנו). מזל שהוא לא הציע לך לקנות איביזה קופרה (כמו שמישהו אחר הציע פה...)

אני מחזיק ב 306 XSI דור שני כבר 6 שנים. הרכב הבא שלי יהיה או איבו (לדעתי זה המעבר הכי טבעי מ 306 חמה או וולקן), או STI, או משהו עם הנעה אחורית, רצוי בימר.

אם רק היה רכב עם הנעה אחורית וטורבו במחיר שווה לכל נפש.

וכן, בקרת אחיזה שלא מתנתקת זה חרא. זה כאילו אתה חיי בסין ומצנזרים לך את גוגל.

הייתי שמח לבקרת אחיזה בנסיעות מנהלתיות ובגשם, בכל מצב אחר, זה רק מעצבן.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה מנסים להעלות את המחיר של הGTI 06.

אני אישית בדקתי 2 06 ואחת 07.

לבסוף קניתי מה שאיתן כ. חיפש...:)

בכולם דרשו מחירון עם אפשרות מיקוח מטה, כולל זו שנוסע עליה אדון "אייל", אני יודע בדיוק כמה ניסים רצה על הרכב.

אבל כמובן שכשהמחירון ירד ל80K ויבקשו 3-4K מעל למחירון אני לא יופתע אם היא תמכר במחיר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל הספורט אני מחר אתקשר לבדוק ואבקש שיפקססו לי בדיקה. מבטיח להעלות רשמים לפורום. אם הכל סבבה, אני רוצה תמונה שלך אוכל כובע.

חח שפכת אותי :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מעדיף משהו חסכוני, יחסית.... חוצמזה ש-STI משומשת בטח תהיה שחוטה

STI או EVO לא יהיו הכי חסכוניות, למרות שהשד אינו מאוד נורא אם נוסעים רגוע (מאוד), מבחינת דלק לפחות.

לגבי שחיטות (שהיא תהיה שחוטה) - אם תחפש מספיק זמן, תוכל למצוא רכב טוב.

עברתי תהליך חיפוש לחבר של אימפרזה GT - זה חתיכת סרט למצוא ! STI ניתן למצוא יותר בקלות, מעצם היותה חדשה יותר ויקרה יותר (פחות נגישה לרוכשים פוטנציאליים)...

בסוף נקנתה GT PRODRIVE מדהימה עם 90K מבנאדם שהרכב הנוסף שלו זו M3... (שגם היא, כמעט הוחלפה עם הרכב שלי, אבל זה כבר סיפור אחר...) :wink:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה מנסים להעלות את המחיר של הGTI 06.

אני אישית בדקתי 2 06 ואחת 07.

לבסוף קניתי מה שאיתן כ. חיפש...:)

בכולם דרשו מחירון עם אפשרות מיקוח מטה, כולל זו שנוסע עליה אדון "אייל", אני יודע בדיוק כמה ניסים רצה על הרכב.

אבל כמובן שכשהמחירון ירד ל80K ויבקשו 3-4K מעל למחירון אני לא יופתע אם היא תמכר במחיר הזה.

מה יש פה להבין ? כל הכבוד, הבנאדם קנה אוטו וכל עוד כסף לא עושה לו בחילה הוא רוצה בבוא היום לקבל עבורו כמה שיותר. לכן קמפיין בכיוון הזה הוא לא רק לגיטימי, הוא גם נבון. וזה אגב בלי לקבוע דבר ביחס מחיר הנכון של האוטו הזה היום, שכן איני יודע מהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

STI או EVO לא יהיו הכי חסכוניות, למרות שהשד אינו מאוד נורא אם נוסעים רגוע (מאוד), מבחינת דלק לפחות.

קונדס,

אצלי בWRX בזמנו הרכב אכל 1:5 בעיר בנסיעה לא רגוע מאוד אבל גם לא התגרזנות.

אם תנהג כמו זקנה ולא יהיה מדובר בעיר כמו חיפה אז אולי תגרד את ה1:7 מלמטה.

בSTI/EVO המצב גרוע בהרבה מבחינת צריחת דלק (השגיאה במקור).

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אחד חשוב שכחתם להגיב אליו : לא אמרתי שזה מוצדק לבקש עליהם מה שמבקשים. לפחות לא כיום.

רלוונטי לבקש על רכב מעל המחירון כשהוא כבר באיזור ה60-70 אלף ש"ח והוא נדיר ושמור ברמות יוצאות מהכלל.

כשאני חיפשתי רכב נתקלתי סה"כ ב2 אקזמפלרים 2006 ידניים לפני זה שלי, עם נתונים יפים על הנייר (ק"מ נמוך מאוד, מטופלים בחברה וכו') ,אבל במצב מחפיר ונדרש עליהם דו ספרתי מעל המחירון. ניסיתי להתמקח בשביל הכיף וכדי להבין איפה אני עומד ולמה לצפות ולא הצלחתי להזיז אותם יותר מדי.

על 2007 נדרש מחירון ומטה ועל 2008 בכלל לא הסתכלתי כי.

אגב ,גם על 2006 DSG מחומשי דלתות נדרש מחירון.

אני זה עידן.

רכשתי מרובי את הVRS 08 עם 15K ק"מ בלבד.

היום דרך אגב, עוד אין לי 25K ק"מ.

גולף GTI מאותו השנתון (08) עם נתונים כמו שלי, אפילו אם היא יד שניה לא תמכר ב130K, אלא אם יש שם דפקט ניסתר.

עידן

אה,לא הבנתי :D , חשבתי שמדובר על עידן אחר מכיוון שחשבתי שגיא התכוון לגולף GTI שרובי מכר. היתה לו GTI מודל 08 לבנה שהוא מכר לא מזמן.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה התייעץ איתי מישהו שמעוניין ברכב ששוכב בכלמוביל, אז יש לי קצת מספרים :

המחירון 161K , דרשו עליה 158K , אפשר להגיע ל140K במסגרת מבצע נקודתי שיש כרגע.

עדיין נשמע חשוד 21K מתחת למחירון, סוחר אמיתי מתחיל קרוב למחירון ויורד לפי כושר ההתמקחות של הקונה :)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...