Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלה גריטת רכבים בני 15 שנה

drsubaru
שימו לב! השרשור הזה בן 5011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרגע דיברתי עם משרד התחבורה - רשות הרישוי ושם אמרו לי שגריטת רכבים היא רק לרכבים בני 20+ (חוץ מהתקנה של רכב בן 15 והורדה מהכביש ע"י ניידת).

אז מי צודק העיתון או המשרד עצמו?!:roll:

אוסטרליה, אוסטרליה, ההיית או חלמתי חלום:?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

משרד התחבורה אינו אחראי על תוכנית הגריטה - אלא המשרד להגנת הסביבה.

אני מעריך שבמוקד שלהם ידעו לתת מידע מדוייק יותר מבמשרד התחבורה

המס' של המוקד הוא 08-9253321

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוכנית הזו מצויינת, מיגבלת השנתון מטומטמת להחריד.

למה זה מפריע להם להכריז שכל בעל רכב שהוא כשיר לנסיעה, יכול לגרוט אותו בתנאים הרגילים?

נראה להם שמי שרכש רכב חדש ייגרוט אותו רק בשל העובדה שהאוצר מוכן לשלם 3,000 בעבורו? הרי הבעלים של רכב כזה לא ייפרדו ממנו גם תמורת סכום גבוה פי 10.

אפשר להתבונן על כך גם מהכיוון ההפוך, אם בעל רכב מוכן לגרוט אותו אז ברור שלא ניתן למכור אותו בשוק החופשי ביותר ממחיר הגריטה.

רכב כזה עדיף שיהפוך לפסולת מתכת בלי קשר לשנת הייצור שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זמן ללא טסט יכול הרכב להיות כדי להיגרט? אפס זמן

והאם חייב שהרכב יניע בשביל הגריטה? לא חייב

מותר לקחת את המצבר איתי? כן, רק תשים במקומו מצבר אחר שמתאים לתושבת

תשובתי באדום.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהתחילה הגריטה מכוניות בנות 20 שהיה להם טסט בתוקף נמכרו ב4 מינימום, את הסוזקי שנת 90 שלי קניתי ב4000.

לעומת זאת את הפיאסטה הנוכחית שנת 90 אנשים מציעים לי עלייה מחיר גריטה למרות שהיא במצב מכני מצוין ויש לה תוספות שאפשר למכור ולהחזיר את ההשקעה, ואני לא דורש כל כך רחוק מ3000 דרך אגב, לעומת זאת פיאסטות 95-97 נמכרות במחיר דומה לרכב שלי, שהם במצב מחורבן ולא מושקעות, אנשים לא מבינים את הפוטנציאל שיש בגריטה, ואני דווקא מבין ולכן לא שואף למודל גבוה.

אני מעדיף כל רכב מכל סוג ממודל 90 מאשר רכב אחר שנחב כאמין ממודל 94-5 זה עדיין רכב ישן שיתקלקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, חרטא ברטא.

במשרד הרישוי ובמשרד להגנת הסביבה אומרים שאם בכלל זה יכנס לתוקף זה יהיה בעוד כמה חודשים טובים.

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני מעריך שזה עניין של שבועות בודדים אם בכלל.

הפקידים במענה הטלפוני הם לא הגורם האחראי, וזה שכולם פה באטרף לגרוט את הרכבים שלהם בהקדם האפשרי לא אומר שצריך להתנפל עליהם.

השר לא היה מבזה את עצמו ביציאה כזו בעיתון שמקורב למפלגת השלטון אם לא היה כיסוי לדברים שלו - בכ"ז לא מדובר בתוכנית חדשנית אלא בתוכנית שרצה כבר חצי שנה בהצלחה יתרה. בסה"כ השיגו עוד 7 מיליון שקלים בנוסף ל-6 מיליון שכבר השיגו בתור תוספת לתוכנית.

לפי התזזית שאחזה באנשים כאן אפשר להבין שהתקציב לגריטה ייגמר בתוך חודשיים שלושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, לא נקרא לזה שמועה, נקרא לזה פרסום/הגדלת מודעות החוק הקיים בכל הנוגע לגריטת רכבים, ע"י משחק מילים שהקפיץ את כולם-והצליח.

זה נכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע לא ניתן לגרוט, כך אמרו לי במענה הקולי של משרד התחבורה. לא יודעים מתי בדיוק זה יתחיל.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...