Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה נהוג לחשוב שמכוניות מסויימות כדאי לשפר ואחרות לא?

wil
שימו לב! השרשור הזה בן 7321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק שכחת שאיביזה טורבו עולה קצת יותר מ-1.4

לא שכחתי. אני עונה פה בצורה עניינית לשאלה על תועלת שיפורים ולא סוטה מהנושא לעניין מיסוי.

ואם כבר - אז במקום לקנות איביזה 1.4 חדשה, להדביק לה כונס ולהרגיש כמו סופרמן - אז אפשר לקנות איביזה טורבו משומשת, באותו המחיר.

ברור לי למה משפרים התנהגות בפג'ו 205 ולא במאזדה 121. אבל לפי הטיעון הזה למה לשפר התנהגות בסיוויק??? (או שכל שיפורי ההתנהגות בדגם זה בעצם משרתים מטרה של יופי, כלומר רק הנמכות ומידות גלגלים לא הגיוניות)

וכנ"ל גם למה לשפר כח בסיוויק? ולא בקורולה? או באלנו? לכולן התנהגות לא מרשימה, וכח דומה. (גרסאות 1600 ידניות)

הרכבים שרשמת בדוגמא שלך הם רכבים בעלי התנהגות עלובה למדי, שגם ככה הכח שלהם גדול על השלדה וההיגוי בהם, אז אתה רוצה עוד להוסיף להם כח ? גם ככה לא נעים לשלוט בהם, אם תוסיף להם עוד כח - "זה ייגמר בבכי".

לעניין הסיביק - הדגמים שאנשים משפרים בחו"ל זה לא הסיביק 1.4 שאתה רואה בארץ.

סיביק 1.4 עם מדבקות טורבו וג'אנט 19 היא עדיין לא מכונית ספורטיבית.

אחרי כל ההשקעה בה היא עדיין לא מתקרבת לאיכויות של VTI מקורית.

"שיפורי היופי" שאתה רואה בארץ על סיביק 1.4 הם בדיחה בעולם.

אם כבר לשפר - אז VTI.

יותר מידי אנשים ראו מהיר ועצבני, ובטוחים שההבדל בין הסיביק שלהם ל-VTI הוא בספויילר בלבד.

תן להם להרכיב ספויילר ולהרגיש נהגי מירוץ, אל תהרוס להם את האשליה.

סתם מסקרנות,

פרט למנוע, יש הבדלים בנהיגה של האוטו?

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כן. מדובר במכוניות שונות לגמרי.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיפורי היופי שאני עשיתי, לדוגמא, נבעו מהצורך להיות שונה.

יש אנשים שעושים כתובות קעקע, יש אנשים שעושים פירסינג. אני שיניתי קצת את הצורה של הרכב שלי.

גם האגזוז וגם הפילטר הורכבו בעיקר לשם היופי, לא בניתי על כוח מטורף שהרכב פתאום יקבל.

אם אתם שואלים אותי, הייתי חוסך את הכסף של הקיט, מוכר את ההונדה וקונה לי בימר נחמדה (וידנית!). :)

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...