Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

במידה ומישהו באוטו הוציא ראש מהחלון ונידת של בילוש\משטרה לא עצרה את הנהג

haidahan
שימו לב! השרשור הזה בן 5129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם הניידת של הבילוש לא עצרה אותו סימן שכנראה הם צילמו את הרכב וישלחו את זה בדואר עם הזמנה לבית משפט.

יותר מזה - הייתי ממליץ לזרוק את הרכב לים ולחזור לספסל הלימודים בשביל להתכונן לבגרויות הקיץ הקרובות.

שמישהו ינעל

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברמת העיקרון מעדיפים לתת דוח תנועה כתוב ביד לנהג/נוסע/הולך רגל/רוכב אופנים.

מעטים המקרים בהם ישלחו דוח פנימי לבן.

למה להוציא ראש מהחלון תוך כדי נסיעה?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה סוף סוף מישהי שמתיחסת ברצינות....

כי הבן אדם היה מסטול ואני החזקתי אותוו בכחח אבל בכל זאת לא ממש הצלחתי להשתלט עליו.. והנהג היה בנסיעה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הניידת של הבילוש לא עצרה אותו סימן שכנראה הם צילמו את הרכב וישלחו את זה בדואר עם הזמנה לבית משפט.

יותר מזה - הייתי ממליץ לזרוק את הרכב לים ולחזור לספסל הלימודים בשביל להתכונן לבגרויות הקיץ הקרובות.

שמישהו ינעל

אתה מודע לכך שאתה חתיכת חוצפן ?

בגלל שגילו נראה לך קטן אין לו את הזכות לכתוב בפורום ?

הפורום הינו לחובבי רכב,לא ראיתי שהפורום מוגבל לגיל מסוים.

אם הייתי מנהל הייתי מעיף אותך מהאתר לאלתר כי לך את הזכות להיות פה עם הודעות שכאלה.

בנאדם מתנשא,אתה עושה לי בחילה,תתבייש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השירשור,

החבר הטוב, הלא הוא הנהג התורן מסכים להקפיץ את חברו הלום היין (או לחלופין וודקה רדבול) לביתו. אולם רק בתנאי שיתנהג יפה ושישב דומם. אך למרבה הפלא, החבר המבסם קלות מחליט שלא דיי בלשיר בקולי קולות בתוך האוטו ומחליט לנשום את אוויר העולם כאשר חצי גופו מחוץ למכונית.

שאלתי היא, על מי נופלת האשמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הבן אדם היה מסטול ואני החזקתי אותוו בכחח אבל בכל זאת לא ממש הצלחתי להשתלט עליו..

החבר המבסם קלות מחליט שלא דיי בלשיר בקולי קולות בתוך האוטו ומחליט לנשום את אוויר העולם כאשר חצי גופו מחוץ למכונית.

עם חברים כאלה, מומלץ להיות חברים אמיתיים ולעזור להם לצאת לחלוטין מהאוטו! :wink:

בכל מקרה, אם לא עצרו אותך אז לא צריכה להיות בעיה עם העניין.

במידה והיו עוצרים, האש\מה היא של הנוסע המתפרע ושל הנהג.

ורק הערה קטנה, ממתי חברה צעירים כמוכם משתמשים במילה "מדור"? את המדור פירקו לפני איזה 20 שנה.

דווקא לא היה מזיק להחזיר אותו, כשהקורקטינות היו נכנשס לשכונת פשע, היית שומע סיכה נופלת בצד השני של העיר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מודע לכך שאתה חתיכת חוצפן ?

בגלל שגילו נראה לך קטן אין לו את הזכות לכתוב בפורום ?

הפורום הינו לחובבי רכב,לא ראיתי שהפורום מוגבל לגיל מסוים.

אם הייתי מנהל הייתי מעיף אותך מהאתר לאלתר כי לך את הזכות להיות פה עם הודעות שכאלה.

בנאדם מתנשא,אתה עושה לי בחילה,תתבייש.

דווקא לא חוצפן, הוא נתן לך הנחה.

כשקראתי את ההודעה המקורית חשבתי שמדובר באחד מ-2 מקרים:

א. ילדים קטנים ומתלהבים.

ב. חבורה של מטומטמים.

מכיוון שמצב ב' הוא מולד ולא ניתן לשינוי, הייתי רוצה לחשוב שמדובר בחבורה של ילדים מתלהבים שמתישהו אכן יתבגרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט לא מבין את ההיגיון מאחורי ההחלטה להפיל האשמה על הנהג חסר הישע, שכמובן אין ביכולתו לעשות דבר בכדי לעצור את החבר המשתולל.

אם כך הדבר ובעל הכח הוא נושא האחריות הבלעדי (או חלקי), למה בעלי מועדונים לא נענשים כאשר אחד מהבליינים נידקר\נורה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מטומטמים,פשוט חבר'ה צעירים.

אל תשכחו כמה אנשים פה מעבירים ביקורת על ילדים שמשתוללים עם האוטו של האבא ,ושוכחים כמה שטויות הם היו עושים עם האסקורט/קורטינה של אבא שלהם....

ולראיה,יש אשכול שלם על זה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...