Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משא ומתן עם סוכנות לקניית סקודה סופרב

almog12345
שימו לב! השרשור הזה בן 5168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כן הנחה משמעותית, ועוד צ'ופרים קטנים, כמו תשלומים נוחים, הלוואה בריבית טובה בהרבה מהבנק, הכנה לדיבורית.

כן גם אבא היה, וגם בסוכנות בירושלים אבא היה.

GOLF TDI

תמונות של הרכב

אם היה לי אוגר רוסי הייתי קורא לו איגור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ישבנו עם ירון המנהל, שהיה איתנו סבבה וצ'יפר אותנו בשביל ההרגשה הטובה.

המנוע הוא TSI 1900.

אני רק תוהה אם לא טעינו שהזמנו עם עור מלא, ולא עם אלקנטרה.

העור המלא הוא איכותי? מה אתם אומרים? להישאר עם עור מלא או להחליף לחצי אלקנטרה?

המנוע הוא 1.8TSI, לא 1.9TSI.

תלוי בך.

אני לא מת על שילוב עור/עור ומעדיף את השילוב של עור/אלקנטרה - לדעתי הוא נותן הרגשה מכובדת יותר.

נ.ב,

אחלה של צבע בחרתם... :wink:

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר בירור מעמיק יותר לגבי המושבים, ולאחר עיון בשרשור הזה, הבנתי שהעור המלא יעיל/נוח רק במידה שמגיע (כאופציה בתוספת תשלום בהזמנה מיוחדת) גם חימום/קירור מושבים (כמו ברכבי יוקרה אחרים), וכמובן שהעור אמור להיות מחורר, מה שלא במקרה הזה. ומה שיקרה שבקיץ המושבים יהיו חמים אש, ובחורף קפואים.

לכן שיגעתי שוב :smile: את ירון ושיניתי את המושבים למשולב אלקנטרה. מושבים שחורים, פנים שחור, ובחוץ אותו הצבע אפור פחם.

GOLF TDI

תמונות של הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הפנים שחור, גם בריפוד.

ממש לא רציתי את הבהיר כי הכתמים השחורים והלכלוך בולטים עליו מהר מאוד וצריך לנקות בתדירות דיי גבוהה.

אפילו ברכב תצוגה שהיה שם הכיסאות והדשבורד שהיו בצבע הבהיר כבר היו עם המון לכלוך שחור.

GOLF TDI

תמונות של הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו את המבחן של FIFTH GEAR :-D

http://www.youtube.com/watch?v=l6Db4rliP1I דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

GOLF TDI

תמונות של הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הפנים שחור, גם בריפוד.

ממש לא רציתי את הבהיר כי הכתמים השחורים והלכלוך בולטים עליו מהר מאוד וצריך לנקות בתדירות דיי גבוהה.

אפילו ברכב תצוגה שהיה שם הכיסאות והדשבורד שהיו בצבע הבהיר כבר היו עם המון לכלוך שחור.

השחור קצת המוני(ת) בעיני ומדכא, אבל זה עניין של טעם. תהנה! בהחלט רכישה משתלמת.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרנו מסוכנות בתל אביב, בפעם הקודמת היינו בסוכנות ירושלים.

סגרנו עיסקה, עם הנחה יותר רצינית ממה שנתנו בירושלים.

סגרנו דגם אלגנס צבע אפור פחם (אנטרטיק) עם ריפודי עור מלא (בלי אלקנטרה, דגם glamour), כל הפנים שחור שחור (לא רצינו בהיר כי הוא תופס ליכלוך וכתמים שחורים כמו שראיתי ברכב תצוגה).

היחס בסוכנות פה היה נחמד בהרבה, לפי מה שהבנתי מדובר באולם תצוגה ראשי של היבואן ולא בסוכנות משנה.

חוץ מההנחה אפילו צ'יפרו אותנו בהכנה לדיבורית כלל כרית, וחיווט מלא מובנה עם חיבור לרמקולים של המערכת.

שיהיה בשעה טובה :)

תתחדש! אני נוסע על הרכב כחצי שנה ונהנה מכל רגע. כל יום תחושה של פעם ראשונה, ועדין לא למדתי את כל התפריט של מחשב הרכב.... טפו טפו טפו, מילים מסוכנות, בד"כ אחרי מילים כאלו הולך גיר/מנוע/....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! אני נוסע על הרכב כחצי שנה ונהנה מכל רגע. כל יום תחושה של פעם ראשונה, ועדין לא למדתי את כל התפריט של מחשב הרכב.... טפו טפו טפו, מילים מסוכנות, בד"כ אחרי מילים כאלו הולך גיר/מנוע/....

שילך.. יש לך אחריות עוד שנה וחצי :-D

GOLF TDI

תמונות של הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, אני גם מעדיף פנים בהיר אבל העיקר שאתה מרוצה מהבחירה שלך

טרייד אין הינו שירות-ואינו חובה בשום מקום-לא טוב ההצעקה שקיבלת?

אל תעשה-תמכור לבד כמו 90 אחוז מהאוכלוסיה.

אגב,אם תבדוק בלוי יצחק, לפי הגדרה של מכירה לסוכנות טרייד אין מתחילים עם הפחתה של 10% מהמחירון.בטח לא 5%

וזה בשביל שאותה סוכנות תוכל למכור את הרכב ברווח? באמת צריך להגיד תודה על זה שעושים לנו טובה וקונים מאיתנו רכב במחיר מופחת, ותודה גם ליצחק לוי שיצר את הפתח הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכות לרכב החדש. אני בשלבי החלטה לרכישת דגם זה. אשמח לדעת באילו תנאים טובים נרכש בסוכנות בתלאביב, ואת מס' הטלפון שלהם אם זו לא פרסומת אפשר לשלוח למייל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...