Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תווי חניה בתל אביב כשהרכב לא בבעלותך ואיך חולדאי מדבר

volcane
שימו לב! השרשור הזה בן 5149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע שלא התכוונת לכך שבוצעה עבירה,אבל זה ממחיש לך שבהחלט יכולים לקרות מקרים אמיתיים שמשתמש הרכב אינו בעל הרכב ברשיונות ושהם לא מתגוררים יחדיו.

אגב,כשעברתי להונג קונג שקלתי בכובד ראש להשאיר את הרכב שלי לאח שלי במקום שהוא יקנה רכב (כך אחי היה נהנה ממנו במהלך השנה ואני הייתי חוסך לעצמי את עלות השכרת רכב בביקורים בארץ),במידה וזה היה יוצא לפועל כמובן שזה היה מתבצע ללא העברת בעלות.

עלה למר חולדאי השתן לראש.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, עדיף לגור בבת ים אצל לחיאני... ככה אין שחיתויות בכלל :D

מעניין שאנשים שהם לא תושבי ת"א מתלוננים יותר מתושבי העיר עצמה, על ראש העיר למרות שזה לא רלוונטי עבורם בכלל.

הסברתי לך שבשביל אחוז קטן של מקרים מיוחדים אי אפשר להרפות את הרסן, כי מי בעצם לא רוצה שיהיה לו תו חניה בתל אביב?

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי ישמע התו חנייה הזה מעניק לך במעמד קבלתו זכאות לרכוש פנטאוז ב-70% הנחה בצפון ת"א......

אותי אישית לא ממש מעניין תו חנייה של תל אביב (עוד הרבה לפני שעזבתי להונג קונג),הכי טוב שיש לך תו חנייה ואתה צריך להסתובב 7 שעות במטרה למצוא חנייה.

כשאני מגיע לתל אביב עם רכב אני נכנס לחניון בתשלום הראשון שאני מוצא,רק הדלק שאני חוסך על ההסתובבות במטרה לחפש חנייה פנוייה ברחוב (עם תו תושב או תו חנייה עירוני) שווה יותר מהתו שמר חולדאי לא רוצה לחלק.

אף אחד לא אמר שאין שחיתויות במקומות אחרים,ולא דובר פה בכלל על שחיתות,דובר פה על התנהגות לא מכובדת\ראוייה של ראש עיר.

כמו שתשמע את ראש הממשלה קורא לכתב טלויזיה "בן זונה",זה לא יהפוך אותו למושחת (בלי כניסה עכשיו לדיון אם הוא בכל זאת מושחת או לא),זה פשוט יהפוך אותו לבוטה ומגעיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תגזים. אבל אם אפשר היה להשיג אותו בקלות, אז היה אותו לכל אחד. רוב מי שגר במרכז מזדמן לתל אביב מסיבות כאלה ואחרות ותו גם אם לא מתאים לאיזור , יכול לעזור בהנחות בחניונים וכל מיני כאלה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדינת ת"א כבר אמרנו?

אני מעדיף לנסוע קצת יותר רחוק לעיר אחרת מאשר להיכנס לת"א. הבעיה שיותר מידי עסקים (ולא ברור לי למה) עובדים בת"א.

מה רע בגבעתיים? זה צמוד לת"א רק לא על הים, בת ים זה צמוד לת"א וגם על הים. וכל זה עדיין במרכז.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל זה המציאו את הרעיון של יותר מעיר אחת במדינה - ככה כל אחד יכול להתגורר היכן שמתאים לו.

למה לא בת ים? השאלה היא למה כן בת ים ?:D

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יעשו לך בעיות. תקבל תו צ'יק צ'ק, רק תביא את חוזה השכירות.

נ.ב. בפתיחת הסמסטרים יש עמדה של עיריית תל אביב באוניברסיטת ת"א כך שאפשר לעשות את הדברים האלה שם על המקום (יחד עם קבלת הנחה לארנונה) אז עדיף לך כבר ללכת לשם אם זה לא דחוף.

החוזה שכירות כבר אינו רלוונטי כי אני כבר תושב ת"א בת.ז, כולל ברישום על הארנונה ויש לי כרטיס תושב.

אני אשתמש בהצעתך על אונ' ת"א, גם ככה זה מרחק אופניים :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל זה המציאו את הרעיון של יותר מעיר אחת במדינה - ככה כל אחד יכול להתגורר היכן שמתאים לו.

למה לא בת ים? השאלה היא למה כן בת ים ?:D

כי זה מרחק יריקה מת"א בלי בעיות חניה ובלי לשלם מחירים אסטרונומים על מגורים בחדר אשפה של הבניין כי הועד החליט להוציא מהחדר אשפה חדר מגורים לכיסוי עלויות בגלל ששאר הדיירים תפרנים ולא משלמים ועד בית.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדאבון ליבו, התברר לו אח"כ שהשינוי הזה בבוא היום יגרור גם את קבורתו בבית עלמין ירקון ולא כפי שרצה בעיר מגוריו בפועל. בסופו של דבר הוא החליט לקנות חלקה בעשרות אלפי שקלים בכדי לשריין לעצמו מקום בעיר מגוריו.

.

מה קרה? התולעים של ת"א לא מספיק אריסטוקרטיות בשבילו? סנוב..:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה מרחק יריקה מת"א בלי בעיות חניה ובלי לשלם מחירים אסטרונומים על מגורים בחדר אשפה של הבניין כי הועד החליט להוציא מהחדר אשפה חדר מגורים לכיסוי עלויות בגלל ששאר הדיירים תפרנים ולא משלמים ועד בית.

עוד אחד שמגזים עקב שמועות ולמעשה גר בבית אמא באחת מערי הלווין. (תקן אותי אם אני טועה)

כשתרצה באמת לרכוש נכס ותתחיל לבדוק נתונים כמו : בתי ספר וגנים, נתוני פשיעה, איכות האוכלוסיה וכו' אתה תבין שבת ים לא כזו מציאה גדולה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל אתה לפעמים כותב כאלה שטויות...

הבנו שיש לך בעייה עקרונית עם בת ים,אבל אל תכתוב שטויות (אחוזי פשיעה ? בתי ספר וגנים ?).

במקום לדבר,בוא תן נתונים\מספרים מבוססים ממקור מהימן על אחוזי פשיעה בבת ים לעומת ת"א, או משהו שיעיד על כך שהגנים ובתי הספר טובים יותר בת"א.

אפשר לכתוב הכל,עכשיו בוא תראה שאתה יכול לגבות את זה במספרים.

את זה שאני בת ימי לשעבר מעולם לא הסתרתי,אבל מצד שני זה לא שיש לי איזה רגשות סנטימנטליים לעיר,אני לא טיפוס שנקשר לאדמה.

אני לא אומר שהייתי מעדיף את בת ים על צפון ת"א או הרצליה קיפוח,אבל אם הייתי מעדיף את 2 האחרונות זה בטח לא היה בגלל אמונה עיוורת שרמת הפשיעה בערים האלה נמוכות מזו שבבת ים.

אגב, דיברת מקודם על השחיתות של לחיאני,ראש עריית בת ים,יודע מה ?

כנראה שגם הוא מושחת בדרך זו או אחרת,אבל היי,לפחות העיר נהנתה על הדרך,הוא שבר את העיר ובנה אותה מחדש.

תשאל כל תושב בת ים,כולם יגידו לך אותו דבר, אהוד קינמון (שהיה ראש העיר במשך הרבה שנים בבת ים) בנה בתים ובניינים למשפחתו על הגב של התושבים,כנראה שגם לחיאני עשה לא מעט כסף על הגב שלנו,אבל לפחות גם העיר הרוויחה בדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אחד שמגזים עקב שמועות ולמעשה גר בבית אמא באחת מערי הלווין. (תקן אותי אם אני טועה)

כשתרצה באמת לרכוש נכס ותתחיל לבדוק נתונים כמו : בתי ספר וגנים, נתוני פשיעה, איכות האוכלוסיה וכו' אתה תבין שבת ים לא כזו מציאה גדולה.

לידע כללי, כן בדקתי קניה של נכס (2 דירות נחשב?), וכן גם בת ים נבדקה כאפשרות.

אני לא נשוי וגני ובתי ספר זה הדבר האחרון שמעניין אותי. כל עוד אין פשיעה רצינית ולא מדובר בשכונת מצוקה, אין לי בעיה עם המקום. אגב אם אתה כבר מנגן על פשיעה, דרום ת"א, זה לא מקום פשיעה רציני? להזכירך זה עדיין ת"א ולמרות זאת זה רחוק שנות אור מצפון העיר. אז למה אתה גר בעיר הזאת?

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עדכון למי שזה נוגע לו

אחרי שעיריית תל אביב אישרה תיקון לחוק העזר העירוני לחניה ואחרי לא מעט נדנודים מצידי + איומים להעביר את את הסחבת של העירייה לעיתונות המקומית. קיבלתי סוף סוף תו חניה.

הרכב נשאר יד ראשונה :-D ולכבוד התו קיבלתי שפשפוף תל אביבי טיפוסי ראשון :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...