Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידת זיהוי רכב . קלה למי שמזהה. קשה למי שלא מזהה

elibaba

פוסטים מומלצים

כמובן, לא השתמשתי בגוגל... יכול להיות ששמות הדגמים לא מדויקים;

אסטון מרטין ומאטרה אספאס זוהו. הסופרקאר השחורה זו פורד GT, היפנית האפורה עם פנסים עגולים זו הונדה סיטי מתחילת שנות השמונים. 

המכונית ה"נדחפת" זו אלפין A110 דגם הראלי, והשחורה שמתחתיה זו מרצדס AMG, נדמה לי עם כנפי שחף. 

אני מתפתה לרשום שהכתומה היא סאאב סונט, אבל אם עמוס בעצמו לא זיהה, כנראה שזה לא. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

^

תוספת למרצדס השחורה- עכשיו שמתי לב ל-722 שעל הכנף; מדובר ב-SLR גרסת הומאז' למרצדס האגדית משנת 1955, מנצחת מירוץ הסיבולת מילה מיליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוחאי קיבלת ניקוד מלא.

הנה הגירסאות הלא מצונזרות:

מיד זיהיתי שמדובר בהונדה סיטי, אבל מסתבר שזאת ספציפית היא גירסת טורבו שפותחה על ידי בן של הונדה עצמו. בבגאז יש סידור להכניס אופנוע מתקפל של הונדה שיוצר באותה תקופה.

לגבי הכתומה, מדובר ברכב ניסוי של יצרן הכימיקלים Bayer שרצה לבדוק היתכנות של ייצור רכב שלם כולל השילדה מפלסטיק.

המנוע והפנסים האחוריים יוצרו על ידי BMW.

הייתי נוכח בחשיפה של הSLR מקלארן לעיתונאים בתערוכת פרנקפורט ז"ל ב2003. לכן עד עד היום, שמח לראות אחת. פה יש איזה ארבעה.

אני נמצא בClassic Remise Düsseldorf, ואני חייב לציין שהיא אפילו יותר טובה משל ברלין שהייתי בה אולי 9 פעמים.

שתיתי כוס קפה עם BMW 328.

GPOABG_7183.jpg

GPOABG_7238.jpg

GPOABG_7211.jpg

GPOABG_7213.jpg

GPOABG_7214.jpg

GPOABG_7178.jpg

GPOPXL_20240311_174943388.jpg

GPOABG_7101_2.jpg

הנה עוד חידות

GPOABG_7034.jpg

GPOABG_7229.jpg

GPOABG_7228.jpg

עריכה אחרונה על ידי amosbmw
  • אהבתי 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, amosbmw כתב:

מיד זיהיתי שמדובר בהונדה סיטי, אבל מסתבר שזאת ספציפית היא גירסת טורבו שפותחה על ידי בן של הונדה עצמו. בבגאז יש סידור להכניס אופנוע מתקפל של הונדה שיוצר באותה תקופה.

אתה יודע איך זיהיתי? בניתי את הדגם הזה בצעירותי. אבל מלפנים לא מזהים אם זה הטורבו\אופנוע בבגאז'...

לפני שעה, amosbmw כתב:

GPOABG_7228.jpg

זה נדמה לי פיאט, אבל לא בטוח.

תהנה בנסיעה. 👍

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.3.2024 בשעה 09:29, amosbmw כתב:

הנה עוד חידות

GPOABG_7229.jpg

GPOABG_7228.jpg

נזכרתי שהשארתי את 2 האחרונות ללא מענה. אלה דגמים שיוצרו על ידי המותג Ghia תחת השם של עצמו ולא כקבלן משנה לפורד, VW או יצרן אחר.

• אהבתי 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.3.2024 בשעה 09:29, amosbmw כתב:

יוחאי קיבלת ניקוד מלא.

הנה הגירסאות הלא מצונזרות:

לגבי הכתומה, מדובר ברכב ניסוי של יצרן הכימיקלים Bayer שרצה לבדוק היתכנות של ייצור רכב שלם כולל השילדה מפלסטיק.

המנוע והפנסים האחוריים יוצרו על ידי BMW.

הייתי נוכח בחשיפה של הSLR מקלארן לעיתונאים בתערוכת פרנקפורט ז"ל ב2003. לכן עד עד היום, שמח לראות אחת. פה יש איזה ארבעה.

אני נמצא בClassic Remise Düsseldorf, ואני חייב לציין שהיא אפילו יותר טובה משל ברלין שהייתי בה אולי 9 פעמים.

שתיתי כוס קפה עם BMW 328.

GPOABG_7183.jpg

GPOABG_7238.jpg

GPOABG_7211.jpg

GPOABG_7213.jpg

GPOABG_7214.jpg

GPOABG_7178.jpg

GPOPXL_20240311_174943388.jpg

GPOABG_7101_2.jpg

הנה עוד חידות

GPOABG_7034.jpg

GPOABG_7229.jpg

GPOABG_7228.jpg

אם לא מכריחים אותי לגבות בתצהיר, מדובר לדעתי במורטי, מרכבים בעיצוב ספורטיבי על מכלולי פיאט. אפילו יובאו לארץ לזמן מה. זוכר בתור זאטוט את אולם התצוגה באבן גבירול פינת מאנה בתל אביב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מאוד מוזר. מתלים נפרדים מאחורה וקפיץ רוחבי מקדימה ? מהמר שזה משהו אנגלי כמו אוסטין אלגרו או כזה.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אוטוביאנקי?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאטוביאנקי A112 יש קפיץ עלים רוחבי במתלה האחורי, לא הקידמי. 

לא סקודה ולא אוסטין מאסטרו. 

תמונה נוספת:

IMG_20240423_155323.thumb.jpg.75a5d621b5b4ad56f6f75ad504acda64.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...