Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים: " מהירות מופרזת היא הסיבה העיקרית לתאונות"

S^M
שימו לב! השרשור הזה בן 5399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

"ברשות מסבירים כי כאשר נהג מאבד שליטה במכונית, מבצע עקיפה לא בטוחה, או אינו מציית לתמרור או רמזור, יש יסוד סביר להניח כי הסיבה הישירה לכך היא מהירות נהיגה מופרזת"

העבירה - הגורם לעבירה

----------------------

לא נתן זכות קדימה בצומת - מהירות מופרזת.

מעבר באדום - מהירות מופרזת.

אי עצירה בעצור - נעשה במהירות מופרזת

עקיפה של רכב שנוסע 70 באיילון מבלי להסתכל במראה - מהירות מופרזת.

מה הקשר?!

זהו , שניתן לנהוג גם לאט, ולבצע את כל העברות הנ"ל ואחרות, וגם חו"ח לגרום לתאונה קטלנית.

הניסוח המקורי של הרשות יותר מדי נחרץ.

ניסוח שהיה אומר כי "לתאונה המתרחשת במהירות גבוהה סיכויים גבוהים יותר להיות קטלנית יותר" יותר מקובל, אבל לא מספיק בומבסטי, כנראה.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הפורום לא צריך את הכלים האלה, הוא פשוט צריך להכנס לגוגל ולהקליד את הערך excessive speed או fatal accident resons ולקבל לינקים למחקרים שנעשו.

בנימה אחרת, אחרי תחקיר מעמיק שעשיתי היום על כבישי חיפה והקריות בזמן שנסעתי הגעתי למסקנה שהרשות צודקת. 90% מהאנשים לא יודעים לנהוג ב15 קמ"ש בפקק ו50 בנסיעה נורמלית בתוך העיר, אז אני באמת לא רוצה לדעת מה הם עושים ב130.

אנחנו לא מסכימים איתם, ובצדק, כי פה מרוכזים חובבי רכב ונהיגה שכן יודעים לנהוג (לפחות אני מאמין ככה) ובעלי מודעות עצמית ומשמעת כביש. ולצערי הרב אנחנו מיעוט דיי גדול בארץ (*55000 משתמשים באני לא יודע כמה שנים לעומת יותר מ**שני מליון נהגים סך הכל בארץ)

*לפי השרשור של התיוג

**לפי כמות רכבים על כבישי ישראל מלפני שנה או שנתים (שהייתה אז 2.2 מיליון)

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו שתול מחברת חשמל פה...

משהו מוזר לי עם ההודעות של FS1600.

התחביר, הניקוד, הכל נראה מבוסס-מטרה, כאילו יש לו אג'נדה לומר את השטויות חסרות הגיבוי האלה, בלי לנסות להוכיח אפילו חצי מהן.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפורום המכובד אין כלים לבדוק מה נכון ומה לא,מהירות היא גורם רציני לתאונות הרשות צודקת לחלוטין.

אתה לא חדל מלהגיב בצורה דבילית לחלוטין.

הרשות אינה צודקת כיוון שמעולם לא ביצעה מחקר כלשהו בתחום, אם היית טורח לקרוא את הכתבה היית מבין בעצמך (ואולי לא..) שכל "המסקנות" הם יותר בגדר הרגשות ותחושות בטן ללא כל כיסוי מחקרי.

הבעיה שברשויות יושבים אנשים כמוך, ראית עולם צרה כעולמה של נמלה,אבל הם בטוחים שהאמת והצדק זורחים רק להם מהXXת.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו שתול מחברת חשמל פה...

משהו מוזר לי עם ההודעות של FS1600.

התחביר, הניקוד, הכל נראה מבוסס-מטרה, כאילו יש לו אג'נדה לומר את השטויות חסרות הגיבוי האלה, בלי לנסות להוכיח אפילו חצי מהן.

:lol: ברווז,אבל מה הקשר חברת החשמל?

ALFA ROMEO MITO 1.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר חברת החשמל?

חברת חשמל שכרו טוקבקיסטים מטעמם שיגיבו עבורם לחיוב בידיעות שקשורות לתדמית או להחלטות.

גגל את זה- חח"י טוקבקיסטים

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחו"ל נוסעים במהירויות 130 קמ"ש ומעלה, ויש כבוד על הכביש לכל הנהגים . זו סיבה טובה לנסיעה מהירה במינימום תאונות . לא כמו בארץ , נידחפים , חותכים , זורקים מהכביש , ורבים מכות. תמיד הזמן של מישהו יותר חשוב מהזמן שלי על הכביש.

תרבות הנהיגה בארץ היא חוסר סובלנות , כל עוד המצב הזה ימשך תמיד יהיו תאונות ולא משנה מה תהיה מהירות הנסיעה.

יהיה טוב, רק לא ידוע למי ומתי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחו"ל נוסעים במהירויות 130 קמ"ש ומעלה, ויש כבוד על הכביש לכל הנהגים . זו סיבה טובה לנסיעה מהירה במינימום תאונות . לא כמו בארץ , נידחפים , חותכים , זורקים מהכביש , ורבים מכות. תמיד הזמן של מישהו יותר חשוב מהזמן שלי על הכביש.

תרבות הנהיגה בארץ היא חוסר סובלנות , כל עוד המצב הזה ימשך תמיד יהיו תאונות ולא משנה מה תהיה מהירות הנסיעה.

וואי נמאס מהדפוקים האלה שאומרים בחו"ל ככה ובחו"ל ככה!!!

למה אתה חושב שבחו"ל יותר טוב? בחו"ל הרבה יותר גרוע!!!

למה אתם חייבים להיות דבעים כאלה ?

וכן המהירות היא אחד הגורמים העיקרים לתאונות.

הם יודעים על מה הם מדברים ואתם מזיינים את המוח בשטויות שלכם כי אתם חושבים שאתם נמצאים באיזה סרט של מהיר ועצבני ומנסים לשכנע את המדינה שזה בסדר לנסוע על 140 בישראל, אז זהו שלא! זה לא בסדר, אתם בניתם את המדינה ? את הכבישים בארץ ? אתם? לא! אתם סתם חבורה של מושפעים שרוצים לנסוע על 200 קמ"ש כי ראיתם יותר מידי טלוויזיה .

אם כל הנהגים בארץ היו שומרים על החוק כלומר על המהירות המותרת ולא לעבור עליה , בעיר ובכביש הראשי אז המודעות שלהם לסביבה היתה רחבה יותר והם היו שמים לב לסביבה בצורה טובה יותר ובככה אחוז התאונות היה יורד.

אבל לא אתם טיפשים בראש אז אתם מרשים לעצמכם לעבור על החוק ועוד מתלוננים , רוצים מהירות ? תעברו לחו"ל, לא?! שם הרי טוב יותר . לכו לארה"ב שאתם עליה כל כך חולמים ושם יתנו לכם בתחת ברחוב אחרי שישדדו אותכם .

אני עוד מעט בן 18 וישלי רישיון מגיל 17, אני נמצא כל היום על הכביש כבר 5 חודשים ללא המלווה ובחיים לא עברתי על המהירות המותרת ובחיים לא הייתי מעורב בתאונה.

ואני רואה את אותם מפגרים שטסים במהיריות, מה זה נותן לכם ?אורגזמה ימתרוממים רוצחים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הרווחת את הזכות להגיב בכלל ועל אחת כמה וכמה באופן שבו אתה מגיב. אתה חסר ניסיון, חסר ידע ומה שגרוע יותר, חסר הבנה. האופן שבו אתה מתבטא רק ממחיש את זה. או, לחלופין, אתה שתול. אחד מהשניים.

כתב פעם dorki, שמהירות סבירה היא אותה מהירות בה היית נוסע ללא מד המהירות. מהירות 90 בכביש מהיר היא בוודאי לא אותה מהירות. אתה, לעומת זאת, כולך מלא זעם צדקני (שזה הסוג הגרוע ביותר) ודי ילדותי ובטוח שכל היתר טועים, לא רק זה, אתה מרשה לעצמך להתבטא באופן שעדיף שתשמור לחברים שלך. אתה מדבר ללא ידע (זה נראה מדבריך ולו מהאמונה העיוורת שלך במקבלי ההחלטות. אם היית יודע איך באמת, למשל, מתקבלות ההחלטות על בניית הכבישים בארץ ולדוגמא מחלף אלוף שדה וגשר גלילות החדש או אפילו מחלף הצ'ק פוסט בחיפה, המנוגדים לכל היגיון, לא היית אומר את מה שאמרת). אתה מדבר ללא ניסיון, שכן חצי שנה על ההגה, עם תאונות או בלי, זה כלום. ממש כלום. כמו שכתבתי, הכי גרוע שאתה מדבר בחוסר הבנה, שכן אתה מסרב לחשוב לעומק ומתרכז בלהדוף, בלגדף ורק דבר אחד אתה לא עושה - לנמק.

המפגרים, לטענתך, נוסעים במהירות סבירה לחלוטין בכבישים טובים מספיק לכך בעוד אתה, המנוסה (בכל זאת, חמישה חודשים בלי תאונה זה לא צחוק :?), מפריע להם. אתה, שכל המדד שלך הוא מד המהירות, חושב שזה מה שמציל אותך. אתה די מסכן, האמת, כי אתה לא יודע מה באמת חשוב ומה באמת אתה צריך לעשות וממה להיזהר ולמה לשים לב.

כמו שכתבתי פעם לפני כן, מי שמדבר בססמאות זה בד"כ אותו אחד שאין לו הסבר לדבריו וזה אתה ומר fs1600. אנא מכם, תפטרו אותנו מתגובות כגון אלה.

ועכשיו, ברשותכם ובניגוד למר שברולייט, אלך לי לקבל אורגזמה (גם אם לא מאחורי ההגה). אולי זה מה שחסר לך...

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*** תוכן ההודעה נמחק ***

1. קרא את כללי הפורום.

2. אם אינך יודע להתבטא בלי קללות - אל תכתוב פה.

3. אם אתה מתקשה בכתיבה ברורה בעברית - בקש עזרה ממבוגר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי נמאס מהדפוקים האלה שאומרים בחו"ל ככה ובחו"ל ככה!!!

למה אתה חושב שבחו"ל יותר טוב? בחו"ל הרבה יותר גרוע!!!

למה אתם חייבים להיות דבעים כאלה ?

וכן המהירות היא אחד הגורמים העיקרים לתאונות.

הם יודעים על מה הם מדברים ואתם מזיינים את המוח בשטויות שלכם כי אתם חושבים שאתם נמצאים באיזה סרט של מהיר ועצבני ומנסים לשכנע את המדינה שזה בסדר לנסוע על 140 בישראל, אז זהו שלא! זה לא בסדר, אתם בניתם את המדינה ? את הכבישים בארץ ? אתם? לא! אתם סתם חבורה של מושפעים שרוצים לנסוע על 200 קמ"ש כי ראיתם יותר מידי טלוויזיה .

אם כל הנהגים בארץ היו שומרים על החוק כלומר על המהירות המותרת ולא לעבור עליה , בעיר ובכביש הראשי אז המודעות שלהם לסביבה היתה רחבה יותר והם היו שמים לב לסביבה בצורה טובה יותר ובככה אחוז התאונות היה יורד.

אבל לא אתם טיפשים בראש אז אתם מרשים לעצמכם לעבור על החוק ועוד מתלוננים , רוצים מהירות ? תעברו לחו"ל, לא?! שם הרי טוב יותר . לכו לארה"ב שאתם עליה כל כך חולמים ושם יתנו לכם בתחת ברחוב אחרי שישדדו אותכם .

אני עוד מעט בן 18 וישלי רישיון מגיל 17, אני נמצא כל היום על הכביש כבר 5 חודשים ללא המלווה ובחיים לא עברתי על המהירות המותרת ובחיים לא הייתי מעורב בתאונה.

ואני רואה את אותם מפגרים שטסים במהיריות, מה זה נותן לכם ?אורגזמה ימתרוממים רוצחים ?

או כן... שפוך עלינו מעט מחוכמת הכביש והנסיון העשיר שלך בתור נהג. דווקא יותר מציק לי שאחרי 5 חודשי נהיגה אתה מרשה לעצמך לדבר כמו שאתה מדבר. אלוהים יודע איך תתנהג על הכביש כשתהיה "נהג מופלג" עם שנתיים של נהיגה.

Chevrolet Silverado 2500HD - 2015 - LTZ

TW: Morel Supremo Piccolo | MID: Morel CDM 880 | MIDBASS: ScanSpeak Silver

SUB-WOOFERS: 2X JL Audio 10TW3 - Original Under The Seat StealthBox

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נמצא על הכביש מגיל 16 וחצי, היה לי חודשיים קטנוע 50 סמ"ק ואז היה לי אופנוע כביש 125 סמ"ק שנמכר אחרי שנגמרו לי 3 חודשים של המלווה למכונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...