Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים: " מהירות מופרזת היא הסיבה העיקרית לתאונות"

S^M
שימו לב! השרשור הזה בן 5400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

וואו!! אתה ממש "חי" על הכביש... שאפו!

בוא, תקדיש מס' דקות, תקרא ותקבל קצת מושג על המדינה שבה אתה חי: משהו שפורסם לפני קצת יותר משנה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3539819,00.html

Chevrolet Silverado 2500HD - 2015 - LTZ

TW: Morel Supremo Piccolo | MID: Morel CDM 880 | MIDBASS: ScanSpeak Silver

SUB-WOOFERS: 2X JL Audio 10TW3 - Original Under The Seat StealthBox

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו לא תאונה אחת?! כל ה-5 חודשים?!?! פשש כבוד.

במילה אחת, אתה אדיוט.

אתה אדיוט שחושב שהוא הכי תותח בעולם כי יש לו פז"מ של יום וחצי על הכביש. בכל זאת, זה הרי פז"מ!

אני נוהג משנת 2003.

ואני לא מפסיק להידהם מכל המטומטמים שלידי ומכל הדברים ההזויים שקורים.

עם כל הניסיון המועט שיש לי.

יש פה נהגים עם ניסיון של 40 שנה, הם יכולים להרשות לעצמם להגיב בביטחון עצמי כמו שאתה, ילד, הפגנת פה. לך אין זכות דיבור עדיין בכלל.

כשתתבגר, תגיב.

ועוד הפוזות והקללות שלך.

לא מוצא חן בעיניך מה שאחרים אומרים? נו בטח, הם הרי לא יודעים כלום, כי הם לא בדיעה שלך. לא נורא. לא מוצא חן בעיניך, בעייה שלך- אתה לא חייב להגיב. ובטח שלא בצורה כזו.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נמצא על הכביש מגיל 16 וחצי, היה לי חודשיים קטנוע 50 סמ"ק ואז היה לי אופנוע כביש 125 סמ"ק שנמכר אחרי שנגמרו לי 3 חודשים של המלווה למכונית.

תירגע, בן אדם. נהג רגוע ושקול במהירות גבוהה בטוח יותר מאחד מתלהם שרק מחפש מי מעצבן אותו, גם כאשר הוא לעולם לא עובר על המהירות המותרת בנתיב השמאלי...

תחשוב על זה - ותמתן בבקשה את התבטאויותיך הגסות והאלימות כלפי עמיתיך לפורום.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם לא קולטים שזה פשוט לא משתלם להם להפחית בכמות התאונות? כולם, גם אור ירוק וגם ההל"ב יודעים מצויין שרוב התאונות לא נגרמות בגלל מהירות.

אלא מה? שכחתם שממשלת ישראל היא גוף שקיים למטרות רווח, ומחפשת להרוויח בכל דרך.

ניקח דוגמא:

תאונה ממוצעת עם נפגעים וטוטל לוס. מי מרוויח מזה:

שוטר

נהג אמבולנס

רופא בבית חולים

קופת חולים

חברת ביטוח (היא תגדיל למבוטחים את הפרמיה)

גרריסט

שמאי רכב

סוכנות רכב/סוחר רכב משומש (כאן אני מדבר על מקרה טוטל לוס, צריך רכב חדש, לא?)

משחטת רכב (לזה שהלך טוטל לוס). כאן יש גם אופציה שהרכב ישוקם ויימכר ע"י סוחר רכב משומש

עורך דין (במשפט)

חברת תקשורת (על כל השיחות שיצטרכו להוציא לבעלי המקצוע הנ"ל)

מדינה מכל האגרות והקנסות

ואת הרשימה אפשר להאריך כרצונך. עכשיו מה המדינה מרוויחה מזה? פשוט מאוד, כולם, או כמעט כולם משלמים מס כזה או אחר. אם לא תהיה פרנסה לכל האנשים האלה, המדינה לא תרוויח מזה כסף, ולכן למדינה לא משתלם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער על צורת הדיבור שלי מקודם .

אבל שנות הניסיון הרבות שאתם מדברים עליהם לא מראה על שום דבר .

כדוגמה חבר של המשפחה שהוא בן 50 ומשו נמצא על הכביש בערך 30 שנה + והוא עבר מלא תאונות , תאונה אחת אני אפילו הייתי איתו באוטו וזה היה לפני כמה שנים עוד כשהייתי קטן, עוד תאונה שידועה לי קרתה כאשר אמא שלי הייתה איתו באוטו וזה רק התאונות שהיו קשורות אליי ולאחרונה הוא עבר שוב תאונה עם האוטו של העבודה ולקחו ממנו תאוטו והוא עכשיו בביה"ח בשיקום או משהו כזה לא יודע בדיוק מה עבר עליו .

וכן הוא נוהג כבר 30 שנה ויותר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי נמאס מהדפוקים האלה שאומרים בחו"ל ככה ובחו"ל ככה!!!

למה אתה חושב שבחו"ל יותר טוב? בחו"ל הרבה יותר גרוע!!!

למה אתם חייבים להיות דבעים כאלה ?

וכן המהירות היא אחד הגורמים העיקרים לתאונות.

הם יודעים על מה הם מדברים ואתם מזיינים את המוח בשטויות שלכם כי אתם חושבים שאתם נמצאים באיזה סרט של מהיר ועצבני ומנסים לשכנע את המדינה שזה בסדר לנסוע על 140 בישראל, אז זהו שלא! זה לא בסדר, אתם בניתם את המדינה ? את הכבישים בארץ ? אתם? לא! אתם סתם חבורה של מושפעים שרוצים לנסוע על 200 קמ"ש כי ראיתם יותר מידי טלוויזיה .

אם כל הנהגים בארץ היו שומרים על החוק כלומר על המהירות המותרת ולא לעבור עליה , בעיר ובכביש הראשי אז המודעות שלהם לסביבה היתה רחבה יותר והם היו שמים לב לסביבה בצורה טובה יותר ובככה אחוז התאונות היה יורד.

אבל לא אתם טיפשים בראש אז אתם מרשים לעצמכם לעבור על החוק ועוד מתלוננים , רוצים מהירות ? תעברו לחו"ל, לא?! שם הרי טוב יותר . לכו לארה"ב שאתם עליה כל כך חולמים ושם יתנו לכם בתחת ברחוב אחרי שישדדו אותכם .

אני עוד מעט בן 18 וישלי רישיון מגיל 17, אני נמצא כל היום על הכביש כבר 5 חודשים ללא המלווה ובחיים לא עברתי על המהירות המותרת ובחיים לא הייתי מעורב בתאונה.

ואני רואה את אותם מפגרים שטסים במהיריות, מה זה נותן לכם ?אורגזמה ימתרוממים רוצחים ?

במידה ולא היתה כותב שאתה בן ... ,18 בטוח היתי מבין זאת לבד ע"פ חכמת החיים בכתיבה . ואלל.ה פחות משנה רישיון והניסיון שלך מלמד הרבה. כולם דפוקים ואתה "הזהג הנהיר " 2009 נוסע במהירות חוקית בכל מצב. בטח יש סתימה בדוד האגזוז ברכב שאתה לוקח מאבא שלך , היצתברות רצינית של פיח בגלל שלא לוחצים על הגז מעל 50 קמ"ש . ניראה לי או יותר נכון נישמע לי כי אתה מפריע לתנועה בכבישים מהירים בגלל נסיעתך במהירות חוקית .ובגללך הדיווח כל בוקר על פקקים בגלגלץ . מענין מתי יעצרו אותך על הפרעה לתנוע , גם על כך יש דוחות . סע כל בוקר בכביש 1 100 קמ"ש וניראה אם לא זורקים אותך מהכביש . למה אני מחזיק אופנוע שסוגר( 260 קמ"ש )כשכל פעם אני ניתקע אחרי שומרי חוק כמוך שנוסעים 80 בכביש של 100 קמ"ש בצד שמאל של הכביש , למה אני מחזיק גם מאזדה , בטח שלא ליסוע אחריך . ילד תיתגיס כבר לצבא ותיתבגר ותתחיל להיתיחס לכללי הפורום.

יהיה טוב, רק לא ידוע למי ומתי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם לא קולטים שזה פשוט לא משתלם להם להפחית בכמות התאונות? כולם, גם אור ירוק וגם ההל"ב יודעים מצויין שרוב התאונות לא נגרמות בגלל מהירות.

אלא מה? שכחתם שממשלת ישראל היא גוף שקיים למטרות רווח, ומחפשת להרוויח בכל דרך.

ואת הרשימה אפשר להאריך כרצונך. עכשיו מה המדינה מרוויחה מזה? פשוט מאוד, כולם, או כמעט כולם משלמים מס כזה או אחר. אם לא תהיה פרנסה לכל האנשים האלה, המדינה לא תרוויח מזה כסף, ולכן למדינה לא משתלם.

כנראה שאתה באמת גר במאדים, כי לא יתכן שהרגע רמזת שלממשלת ישראל יש אינטרס בעידוד תאונות דרכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא? המשטרה צריכה תעסוקה, כי רק פעילות מצדיקה את קיומה ומביאה תקציב. כך שגם אם האינטרס אינו ישיר, הוא קיים.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער על צורת הדיבור שלי מקודם .

אבל שנות הניסיון הרבות שאתם מדברים עליהם לא מראה על שום דבר .

כדוגמה חבר של המשפחה שהוא בן 50 ומשו נמצא על הכביש בערך 30 שנה + והוא עבר מלא תאונות , תאונה אחת אני אפילו הייתי איתו באוטו וזה היה לפני כמה שנים עוד כשהייתי קטן, עוד תאונה שידועה לי קרתה כאשר אמא שלי הייתה איתו באוטו וזה רק התאונות שהיו קשורות אליי ולאחרונה הוא עבר שוב תאונה עם האוטו של העבודה ולקחו ממנו תאוטו והוא עכשיו בביה"ח בשיקום או משהו כזה לא יודע בדיוק מה עבר עליו .

וכן הוא נוהג כבר 30 שנה ויותר .

הדוגמה שאתה נותן, מעבר לעובדה שהיא עצובה, מצביעה על אדם מועד לפורענות ללא קשר למהירות נסיעתו. יודע מה, אני אפילו משוכנע שהוא אינו מהממהרים. אבל:

-כנראה שמידת הריכוז שלו נמוכה והוא אינו ממוקד בכביש, בפרט כשיש עימו עוד מישהו ברכב

-יתכן ויש לו בעיית ראיה שהחוק אינו מודע לה(הוא ידרש לבדיקת ראיה רק בגיל 65)

-אינך יודע אם הוא נוטל תרופות כלשהן

-דיברת על רכב מהעבודה. אולי הוא על הסלולרי כל הזמן

ניתן למנות עוד מספר סיבות מדוע אין קשר בין נסיעה במהירות גבוהה מהמותר לבין המקרה הרנדומלי הזה. בקיצור, קח טיפ לחיים. תבדוק, תחקור, תחשוב עצמאית ואל תבלע את כל מה שמאכילים אותך בכפית.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדוגמה שאתה נותן, מעבר לעובדה שהיא עצובה, מצביעה על אדם מועד לפורענות ללא קשר למהירות נסיעתו. יודע מה, אני אפילו משוכנע שהוא אינו מהממהרים. אבל:

-כנראה שמידת הריכוז שלו נמוכה והוא אינו ממוקד בכביש, בפרט כשיש עימו עוד מישהו ברכב

-יתכן ויש לו בעיית ראיה שהחוק אינו מודע לה(הוא ידרש לבדיקת ראיה רק בגיל 65)

-אינך יודע אם הוא נוטל תרופות כלשהן

-דיברת על רכב מהעבודה. אולי הוא על הסלולרי כל הזמן

ניתן למנות עוד מספר סיבות מדוע אין קשר בין נסיעה במהירות גבוהה מהמותר לבין המקרה הרנדומלי הזה. בקיצור, קח טיפ לחיים. תבדוק, תחקור, תחשוב עצמאית ואל תבלע את כל מה שמאכילים אותך בכפית.

לא נתתי את הדוגמה בהקשר למהירות הנסיעה.

נתתי את הדוגמה הזאת כי אתם מדברים על ניסיון ועל שנים וכו' וכו' ופוסלים אותי עקב זה ש"אין לי ניסיון" בגלל שאני בן 18 בקרוב. אז נתתי דוגמה על בן אדם עם ניסיון עשיר על הכביש ויותר מ30 שנות נהיגה ולמרות הניסיון שלו עושה תאונות על ימין ועל שמאל.

כמו כן , אני מצטער על הדברים שנאמרו ע"י קודם, מצטער על השפה הבוטה שלי ועל ההתבטאות שלי כלפי חברי הפורום כאן ובכללי.אני מבקש סליחה ומבקש ממכם לא לקחת את זה אישי הדברים נאמרו כתוצאה מכעס ועצבים אבל הפירוט לא רוולנטי לרגע זה לכן אני אמנע מלפרט את הסיבות לכעס והעצבים שיצטברו בתוכי באותו זמן.

לכן אני רוצה שתדעו, כל אלה שפניתי אליהם ודיברתי כלפיהם בגנאי שזאת לא הייתה הכוונה שלי כלל וכלל ושאני לא אדם כזה שמשתמש בשפה וצורת דיבור כזאת ביום יום.

לסיכום אני מקווה שאתם מבינים ותקבלו את ההתנצלות שלי ותדעו להפליג ולסלוח.

מצטער מקרב לב,

באהבה רבה, דוקטור סבא. סתם חעחע : ) מוש מוש?! פוש פוש?! סתם סתם ..

בחזרה לדיון..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באהבה רבה, דוקטור סבא. סתם חעחע : ) מוש מוש?! פוש פוש?! סתם סתם ..

אתה באמת לא מבין... חבל. מה גם שאני אפילו לא בן 30. טוב, מילא.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כן מבין , למה אתה מחליט בשבילי ?

כן הבנתי, הפסקתי לנבל את הפה, התנצלתי נגמר. מה אתה רוצה עוד? שאני אתחיל לבכות ? מה יש עכשיו חוק שאוסר לצחוק ?

לא מבין אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה שתבין שלא הכל בחיים זה בדיחה. זה בסדר להיות בן 17, זה לא בסדר לחשוב, גם לא בגיל 60, שאתה הכי חכם מכולם. זה גם לא בסדר להתעלם מחשיבותה של מילה, במיוחד אחרי שהיא נאמרה. עוד פחות בסדר זה להראות שאתה מתנצל ואז לזלזל.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כן מבין , למה אתה מחליט בשבילי ?

כן הבנתי, הפסקתי לנבל את הפה, התנצלתי נגמר. מה אתה רוצה עוד? שאני אתחיל לבכות ? מה יש עכשיו חוק שאוסר לצחוק ?

לא מבין אותך.

תחליט אתה מבין אותו או לא מבין אותו?:roll:

ALFA ROMEO MITO 1.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...