Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

די נראה רכב של מתקן מיוחד כלשהו אמריקאי... כלומר- לא שייך לצה"ל...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

היום בבאר שבע

הפרייטליינר הזה היה מועמד אפשרי להיות שלי- אך רצו עבורו סכום שלא ממש תואם את המצב, ובמיחד לא את מה שיכלתי ורציתי לשלם עבורו- וטוב מאד שככה כי אחרת הייתי מפספס בגללו את שלי! בסכום הזה עוד ימשיך לעמוד הרבה זמן לדעתי...:roll::cry: עצוב לי שמשאיות האמריקאיות הכי יפות שהיו בארץ (לטעמי כמובן)- הולכות ונעלמות להן כי אין להן כבר שום ערך...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המשאית הצבאית - ללא מספר רישוי , היו בפנים חילים זרים , מה שהדהים אותי זה התאוצה שלי

אני עם האקסנט שלי לא הדבקתי אותה ..פשוט מדהים ..

חלגבי הפרייטליינר - אכן משאית יפיפיה ועם נוכחות מדהימה .. חבל שתגרט לברזל בסוף ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה, למה הייתי חייב עכשיו להתקל בזה למה?!? -היה אחד כזה במצב יותר טוב בחיפה במגרש הברזל- ולא הצלחתי להציל אותו!!!:cry: :cry: :cry:

http://www.youtube.com/watch?v=pZewMFRXKxQ&feature=related

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא איש של משאיות (למרות שעובד עם 15 כאלה) וגם לא איש של סטטיסטיקה, אבל לא יכול להתעלם מהעובדה שהשישרשור הזה נצפה יותר ממיליון פעם !!! :shock::shock::shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הופתעתי שהמאנים הצבאיות עוד נוסעות .. ועוד מובילות טנקים !

הערה: בתמונות היפות רואים נגמ"ש כבד, לא טנק. משקלו בערך 40-60 טון..

שאלה - האם גם אצל קבלן אזרחי ה-MAN היה שורד כמו מאק DM שעדיין מסתובב בכבישים?? התשובה בגוף השאלה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בעליות לירושלים..

הופתעתי שהמאנים הצבאיות עוד נוסעות .. ועוד מובילות טנקים !

מצטער על האיכות

לא נראה לי שהמאן הזאת עוד מובילה :cry:

אחרי כמה קילומטרים ממקום צילום התמונה (ליד שורש) התחיל לצאת מיסוך עשן כבד מאגזוז והמאן נעצרה בשוליים.

נראה כאילו הלך מנוע.....

מעניין אם ישפצו אותה.

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתם לב שהשירשור הזה מתקרב למיליון צפיות?

מעניין אם המונה יתאפס או ימשיך למיליון! - רן

סתם ממשיך..... :lol:

BMW R75/6 1976 מקסים לאחר שיפוץ, AUDI 100 GL 1974 בתחילת שיפוץ ופיאסטה MKII 1986 יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז הבלייזר הזה בשבילך משאית הא חח

מכיר את הג'יפ והוא גם למכירה עכשיו ביד 2

זה גיר רגיל???

בבעלותי BmW 518 1982

:-D.ואני מהמפגש הצפוני.:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי וואי כמה הספקתי היום ..

ברחבת משרד הרישוי בחולון .. עדין עם המספר הצבאי

DM600, אולי פליטי חיל האוויר, איך מעלים על הכביש?? אם זה ליד משרד הרישוי אז אולי לתת למשאית דחיפה קטנה לכיוון עמדה מס' 1 :-) ושם כבר יחתמו על מה שצריך.. למה לא? הבעלים הקודם טיפל בזמן, החליף מה שצריך. :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...