Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה זה מגיע לי? חוויות מה S-3

celica gt-i 16v
שימו לב! השרשור הזה בן 5788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

PAVI, שלך גם כחולה לא ?

בהרבה אתרים היה כתוב שהדגם הזה יגיע עם ה Sטרוניק, עובדתית כשאתה מחפש משהו באתר של אודי, אתר יכול למצוא כבר את 5 דלתות בקלות, אבל שום זכר לשילוב המנוע וגיר רובוטי.

ד"א אני מצאתי את ה S3 חזקה משמעותית מ A3 טורבו רגילה, במיוחד במהירויות של הילוך שלישי ומעלה.

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 221
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלי נראית כמו בהודעה המקורית (Sprint blue) רק עם באקטים ועוד כמה פיצ'פקעס. לא נהגתי על 2.0T אבל הייתה לי GTI - היא חזקה יותר, אבל לא במידה רבה.

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על הלבנה שלך, היא באמת יפה בלבן.

הצמיגים שלך זה ה RE050, במידה שונה אומנם ממה שהיה לי בסובארו אבל אני מניח שההתנהגות שלהם דומה, אני אהבתי אותם.

עד פברואר ה S3 הגיעה עם קונטיספורט2, לפי מבחנים של EVO הם טיפה עדיפים על ה RE050.

לאחרונה החלפתי מידות קיצוניות לרכב אחר, מצאתי אך ורק פילוט ספורט של מישלין בפחות מ 2000 שקל לצמיג, לא מצאתי שום דבר אחר במידות האלה (נורא רציתי GOODYEAR אסימטרי, אין במידה הזו בארץ)

אם אתה מחליף את ה 050 שלך תזרוק לי אותם פה בחניה אני אעשה מהם נדנדות לחצר.

לדעתי לא יעלה לך יותר מ 8000 ש"ח (ושוב לדעתי אין סיבה)

עם כמה ק"מ קיבלת את הרכב על השעון ???

תהיה בטוח שהילד שקרע לך אותו במסירה לא שמעה על זה שכתוב בהוראות לעשות הרצה למנוע

(וגם לא מי שמוסר לך את האוטו שבטח אמר לך "אחי אתה יכול לקרוע אותו מהרגע הראשון")

תודה :)

אז איפה הפירלי נכנסים בסיפור? לי אמרו שהיא מגיעה כיום או עם ברידג'סטון או עם פירלי.

כשנגיע לגשר נחצה אותו, בתקווה שיקח לי הרבה זמן להגיע לגשר.

קיבלתי את הרכב עם כ-35 ק"מ כאשר אמרו לי שהרוב המוחלט שייך להרצה שעשו במפעל.

לא חושב שמישהו קרע את הרכב. זה לא שלא יצא להם לנסוע על S3 וגם מי שמסר לי אותו היה באמת מקצועי.

הוא זה שאמר לי לא לעבור את ה3000 סל"ד ב1000 ק"מ הראשונים ועוד "טיפים" איך לשמור על הרכב.

בכל אופן, אני כבר על כמעט 300 ק"מ והכל בתוך העיר ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי את הרכב עם כ-35 ק"מ כאשר אמרו לי שהרוב המוחלט שייך להרצה שעשו במפעל.

לא חושב שמישהו קרע את הרכב. זה לא שלא יצא להם לנסוע על S3 וגם מי שמסר לי אותו היה באמת מקצועי.

הוא זה שאמר לי לא לעבור את ה3000 סל"ד ב1000 ק"מ הראשונים ועוד "טיפים" איך לשמור על הרכב.

אין כזה דבר "הרצה במפעל". כל הק"מ האלו נעשו על ידי האנשים הטובים ש"טיפלו" ברכב לפני שנמסר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אחרי שהרכב עבר 34.9 ק"מ במנתק, צריך לאזן קצת עם נסיעה בסל"ד נמוך :-P

סתם, סתם. תתחדש. ק"מ קצת גבוה, אבל יכול להיות שכך נהוג בפולקסווגן/צ'מפיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיל, 35 ק"מ לרכב חדש זה מוגזם (את הפביה קיבלתי עם 13 ק"מ, לדוג').

ואתה יכול להיות בטוח שאיזה ילדון נהג בה ולא התייחס בכלל לעניין ההרצה...

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, 35 ק"מ זה גבוה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיל, 35 ק"מ לרכב חדש זה מוגזם (את הפביה קיבלתי עם 13 ק"מ, לדוג').

ואתה יכול להיות בטוח שאיזה ילדון נהג בה ולא התייחס בכלל לעניין ההרצה...

דווקא כי זאת S3 הוא קיבל אותה עם 35 ק"מ.

חבר שלי שהזמין לפני 8 9 שנים סקודה ניו פליסיה מודל 2001 אומר שהוא קיבל את האוטו עם 300 ומשהו ק"מ על השעון כי הביאו את האוטו מאילת ולא על מובילית. מוזר...

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כזה דבר "הרצה במפעל". כל הק"מ האלו נעשו על ידי האנשים הטובים ש"טיפלו" ברכב לפני שנמסר לך.

בטוח? זה לא נשמע לי הגיוני...

הרי כן עושים לו הרצה במפעל, לפי מה שידוע לי, אז הקילומטראז' אמור לגדול.

לא מצאתי בספר רכב שום איזכור לצורך בהרצה או משהו בסגנון.

תשמע, אם אתה אומר לי שנהגו על הרכב 35 ק"מ ב-א-ר-ץ, אני הולך לעשות להם בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיל, חלק גדול (מאוד) מה-35 ק"מ האלה נעשו בארצנו...

המנוע עובר הרצה במפעל - האם זה אומר שהוא עובר את ההרצה לפני הרכבתו ברכב?

הרי הרכב אמור לצאת מהמפעל עם ק"מ אפסי :-o

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האומנם? רשום את זה איפשהו?

באמת... כל אחד אומר דברים אחרים.

לא רשום בשום מקום אם צריך לעשות לו 1000 ק"מ הרצה. לא רשום אם הוא עובר הרצה במפעל.

לא רשום שהוא יוצא עם 0 ק"מ מהמפעל. לא רשום כלום על החלק הזה, בשום מקום!

אין שום דבר להגיד נגד המילה שאומרים לי בסוכנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שיש כזה דבר "הרצה במפעל"

נוסעים עם הרכב בכדי לבדוק אותו,

זה לא שהוא יוצא מהפס יצור,

ולא זז יותר עד שהוא מגיע ללקוח.

וזה בכלל לא קשור רק למנוע,

אלא לעוד הרבה דברים,

כמו כיוון פרונט, תקינות בלמים, העברת הילוכים וכו'..

דברים שניתן לבדוק רק באמצעות נסיעת מבחן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בספר רכב דף שמדבר על הרצה. 1,000 ק"מ עדינים (אני לא זוכר אם מציינים שם כמה סל"ד), ואז להגביר בהדרגתיות במשך 500 נוספים. אני נשארתי מתחת 3500 ב-1,000 הראשונים, ואחרי זה מתחת ל-6,000, ובכל מקרה לא לאורך זמן.

אין כזה דבר הרצה במפעל, ובמיוחד לא כזאת שתעלה את מניין הק"מ (מה, הם מסיימים להרכיב את הרכב, ואז יוצאים לסיבוב באוטובאן? אם אי פעם מישהו יטרח וידאג להרצה במפעל, תהיה בטוח שהמנוע לא יהיה מורכב ברכב בזמן אותה הרצה).

גם אני קיבלתי את הרכב עם ק"מ מוגזם, משהו כמו 18. אין עם מי לדבר, חבל אפילו לטרוח; אם שואלים, מקבלים תשובה טיפשית (כמו זאת שגיל זכה לה - "הרצה במפעל". נו באמת.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...