Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ ZX Volcane. האשכול המלא.

פידג'ין
שימו לב! השרשור הזה בן 5792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלב ראשון בפחחות התחיל היום ויסתיים מחר.. יישור הפח... לא הרבה עבודה, כיון שהרכב די שמור מבחינת מבנה ולא עבר תאונות, אבל עדיין... רכב בתל אביב.. :)

הנה תמונה קטנה, פלוס בונוס, מכונית שכנה.. מובטח פרס (טפיחה על הכתף) למנחש הראשון את דגם הרכב..

phase1_5.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 172
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קורבט (וויי , בדיוק 5 תוים, איזה קטע :wink: )

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפנה למחלקה הטכנית של פג'ו סיטרואן מורשה ובקש הדפס של המנועים שמותר לך לשים באוטו.

משהו כמו 40 שקל.

למה מי מת, שאדם שרוצה לדעת מה המנוע שהוא יכול להכניס לרכבו, ישלם על חתיכת דף מסכנה (או כמה דפים, זה לא משנה) 40 ש"ח? 40 ש"ח יכולים לכלכל משפחה שלמה באפריקה! (או: שוד לאור היום).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פרארי .

אגב איפו העבודה נעשת ?

לפי איך שזה נראה, בכל הארץ :)

הצביעה בתל-אביב/יפו. עבודה עצמית במושב במרכז, שינויי קוסמטי אפשרי אוליי באשקלון, שינויים וחלקים, בארץ ובחו"ל.. חלקם עכשיו בדרך מחו"ל..

לדוגמא...

- ספויילר עליון (כנף למען האמת, דגם 16V)

- מוט ייצוב

- פנסים קדמיים ואחוריים (משהוא מיוחד למדי..)

- שתי ערכות HID (Xenon) 6000K

- זוג פנסי ערפל חדשים

בהמשך, מערכת פליטה חדשה, עיצוב פנים חדש, הנמכה/Coilover ועוד כמה שינויים.

אני מתלבט כרגם בין שני צבעים..

הראשון - כחול מטאלי (Lazullite blue) מיוחד למדי, עם אפקט פנינה:

175258.jpg

השני - Palladuim Silver.. (ואני יודע שברור כשמש שהוא, אפילו יותר מהקודם, נראה טוב על SLR Mclaren ועל Volcane זה לא יהיה בדיוק אותו הדבר, אבל בכל זאת...)

mercedes_mclaren_in_dubai_9.jpg

אשמח מאד לשמוע את דעותיכם בנדון.. רעיונות, דעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאפ, וולקן זה לא בדיוק "חץ כסף" והכחול יחמיא לה יותר. גם דיברת על העובדה שאתה רוצה צבעים שיהיו מוכרים בארץ כולל קוד, קשה לי להאמין שהרבה מכירים את הקוד של המקלארן הזאת בארץ...:wink:

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאפ, וולקן זה לא בדיוק "חץ כסף" והכחול יחמיא לה יותר. גם דיברת על העובדה שאתה רוצה צבעים שיהיו מוכרים בארץ כולל קוד, קשה לי להאמין שהרבה מכירים את הקוד של המקלארן הזאת בארץ...:wink:

האמת היא שאין בדיוק בעיה לאתר קוד של כל צבע שהוא. מעט חיפוש ברשת ובמאגרי מידע. וניתן למצוא זאת די בקלות..

לדעתי הכחול הרבה יותר יפה.

:-)

אכן, גם אני החזקתי בדיעה שהאפור יותר "סולידי"והכחול יותר מתאים. אמנם הוא יותר אפור כסוף/מבריק מאפור פשוט, אך עדיין.

אבל... לבסוף גיבשתי דעה כי הכחול מעט כהה, מעט צעקני ויומרני.. חיפשתי צבע שהוא הכלאה בין שני הצבעים ולבסוף בחרתי צבע אחר... Zirconi Metallic (Code: JHV)

לצבע המדוייק זה הגעתי די במקרה. ראיתי לפתע מכונית חונה בצבע שקלע בדיוק לטעם שלי.. לאחר בירורים מייגעים איתרתי את שם וקוד הצבע.

הנה דוגמא מאד גסה של איך הצבע אמור להיראות על ZX.

דוגמא זאת יצרתי ב-Photoshop על מנת לדמות, אפילו אם באופן גס למדי איך תיראה המכונית בצבע האמור:

zarconi.jpg

הנה להשוואה המכונית האפור ובככול מטאלי:

metallicblue.jpg

silver.jpg

בקרוב, עדכון תמונות של הרעב בשלב הפחחות/צבע..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב... קוד הצבע..

Palladium Silver Metallic = 792

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החכמתי ולמדתי, לדעתי למרות היומרנות הצבע הכחול מתאים כאן לא פחות מהתכלת הבהיר, האוטו שיצא לך הוא לא זאב בעור כבש והחצאיות\פגושים שאתה רוצה והולך לשים לא יתנגשו לדעתי עם "יומרנות" הצבע.

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי.. עידכון תמונות..

הרכב לאחר Sanding ראשוני.. נשארה החלקה אחרונה ו-Sanding סופי.

קרוב מאוד לצביעה (השבוע).

המון אבק.. אפילו אפשר לרשום הודעות על החלון ;)

phase2_1.jpg

phase2_2.jpg

phase2_3.jpg

phase2_4.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החכמתי ולמדתי, לדעתי למרות היומרנות הצבע הכחול מתאים כאן לא פחות מהתכלת הבהיר, האוטו שיצא לך הוא לא זאב בעור כבש והחצאיות\פגושים שאתה רוצה והולך לשים לא יתנגשו לדעתי עם "יומרנות" הצבע.

אהה :) לא.. אני לא מתכוון לשים את החצאית והפגושים הנ"ל. התמונה היא של ZX אקראי, שהשתמשתי בה לצורך בדיקת צבע בלבד. אכן, אלו מעט "יותר מידי" מבחינה חיצונית ולעת עתה אני לא משנה את מבנה הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי היום סוזוקי באלנו ממודל 2000~2001 בערך בצבע ממש דומה למה שאתה מחפש, כחול מטאלי יפה, בהיר יותר מה אימפרזות. תנסה אולי למצוא את הקוד צבע שלה גם כן, להרחיב לך את האופציות.

כזה בערך

יואב

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...