Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יום צילומים מטורף PART 2

Ruslan
שימו לב! השרשור הזה בן 6306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שטויות במיץ .

אתם רוצים להגיד לי שכל אלה שנפגשים להם בנס - הרים ושאר ירקות , לא נחשבים ל " פושעים " , עפ"י הגדרתכם ? הם נמצאים בכביש בדיוק כמו חברי מועדון יפני נט .

אז נכון - גם אני לא ראיתי בעין טובה את ה " לחיצות " הללו באמצע הכביש , אבל - אל תעשו מהם שעיר לעזאזל .

זה שראיתם שם איביזה טורבו ולא 306GTI6 לא אומר שאחד טוב יותר מהשני . לא צריך לצאת במסע העלבות כלפי כל אחד .

רוצים להעיר ? תעירו - אבל אל תזלזלו באף אחד , כולנו חובבי אותו ספורט , למרות שחלק מהאנשים לא חובב את הכוח אלא את ההתנהגות , אין לכם סיבה לחשוב שמי שמעדיף ענף אחר בספורט , הוא נחות יותר .

למחשבה . :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא ראיתי סירטון אבל כל הכבוד על התמונות, הרעיונות ממש יפה.

ההונדה, מזכירה לי למה אני קורע את התחת כל יום בעבודה, חלום מוטורי, יצירת אומנות יפנית.

כל הכבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטויות במיץ .

אתם רוצים להגיד לי שכל אלה שנפגשים להם בנס - הרים ושאר ירקות , לא נחשבים ל " פושעים " , עפ"י הגדרתכם ? הם נמצאים בכביש בדיוק כמו חברי מועדון יפני נט .

אז נכון - גם אני לא ראיתי בעין טובה את ה " לחיצות " הללו באמצע הכביש , אבל - אל תעשו מהם שעיר לעזאזל .

זה שראיתם שם איביזה טורבו ולא 306GTI6 לא אומר שאחד טוב יותר מהשני . לא צריך לצאת במסע העלבות כלפי כל אחד .

רוצים להעיר ? תעירו - אבל אל תזלזלו באף אחד , כולנו חובבי אותו ספורט , למרות שחלק מהאנשים לא חובב את הכוח אלא את ההתנהגות , אין לכם סיבה לחשוב שמי שמעדיף ענף אחר בספורט , הוא נחות יותר .

למחשבה . :idea:

+1.....

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הבחורות - הן נראות בסדר (לא יותר מדי לטעמי) אבל יש להן בעיה גדולה מאוד - עם הבעת פנים אחת פשוט לא עושים יום צילומים. היופי בדוגמניות הוא שבשינוי קל של הבעת הפנים יוצאת תמונה עם תחושה שונה לגמרי. ובטח לא עם פנים שנראות "זעופות" עם מה שקוראים לו באנגלית POUTY LIPS. לעומת הבחורות, הצילומים יפים מאוד.

לגבי הסרטון - אם זה היה סרטון מערד או ממנחת פיק לא היו יורדים עליכם כ"כ כי אלה מקומות נטושים. ואם לא לימדו אתכם לשים חגורות - אז חבל לי על האימהות שלכם.

וזה בלשון המעטה.

CHEERS

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד אתה רושם את זה

אחרי כל התקיפות של ספורט מוטורי וכו... עם אתם תראו לי סרט אחד של כל מעודון בארץ! או אפילו בחול שלא מראים לחיצות של רכבים ובכבישים עם תנועה פי כמה וכמה מהכביש הזה אז לא יודע יותר מה להגיד!

מצד שני זה אחד מתנאי הקבלה למועדון.

"כל הנהיגה תתבצע בזהירות ולפי חוקי התנועה במסגרת פעילויות המועדון."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אלה שאני מכיר שנוסעים לשם, חוגרים תמיד !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיביזה יצאה מלכה, השאירה את כולם מאחורה. חוץ מהאימפרזות, כמובן.

הפונטו GT הראתה שהקופה היא רק פוזה ותו לא :-o

מכוניות יפיפיות אחת אחת !

ואין כמו ולא יהיו כמו SUBARU :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר, קודם כל מדובר על כביש שאכן נמצא באזור תעשיה אך כביש כמעט ולא פעיל ובמקרה הטוב עוברת מכונית ביום.

לערנו במדינה שלנו אין כבישים המיועדים לדברים כאלו או אחרים לכן אנשים תמיד מנסים למצוא את הכבישים הכי פחות פעילים ובעלי תנועה דלילה.

לכן לדעתי האישית עדיף לעשות דברים כאלו בכבישים שמוכרים שהם כמעט ובלי תנועה מאשר להתחיל להתפרע בכבישים עם תנועה.

יותר מכך כאשר רכבי ספורט נפגשים פה כבר מתחיל "אקשן" כך זה היה כך זה יהיה.

כמו שחלקינו אוהבים תחום אחד אחרים אוהבים תחום שני ואין מה לעשות עם זה.

טוב חזרה לנשוא.

כמו שכבר אמרתי יום הצילומים לא נועד "ללחיצות" אבל כמו שרשמתתי לפניכן שכאשר רכבי סםורט נפגשים תמיד צריך להיות קצת "אקשן"

סליחה, אבל הכבישים שנבחרו בסרטון הם ממש לא "הכי פחות פעילים". גם אם צריך להשקיע (להשקיע, לא לבזבז) דלק כדי לנסוע לכבישים יותר בטוחים (יש כאלה בשפע באזור הדרום, עם שדה ראייה רחב ובלי צמתים. כל צומת הוא סכנה יותר גבוהה לתאונה) - אז משקיעים. אני לא יודע איך זה בצפון, אבל באיזור השרון ואפילו ליד הבית שלי (אשקלון קריית גת) יש כבישים מתאימים - וגם ריקים (כמעט) לגמרי בשעות מסויימות. ועוד לא דיברתי על כך שבכבישים בסרטון יש מדרכה ואין שוליים - אפס מרחב ביטחון.

נק' למחשבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב - הבחור בסיויק TYPE R הרס אותי מצחוק - " לא נכנס שני ... " . :lol:

אופיר - לגבי ההערה על החגורות , אני מסכים .

מעבר לזה הדעה שלי נשארת זהה .

שמע, אני ממש לא נגד מהירות - וגם דראג זה סוג של ספורט. אני חושב שאם הסרטונים היו מצולמים באיזה כביש נטוש, עם שוליים רחבים, כביש של 100 או 90 נניח (ולא 50 או 70) - לפחות חצי מהתגובות היו אחרת. :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הבחורות - הן נראות בסדר (לא יותר מדי לטעמי) אבל יש להן בעיה גדולה מאוד - עם הבעת פנים אחת פשוט לא עושים יום צילומים. היופי בדוגמניות הוא שבשינוי קל של הבעת הפנים יוצאת תמונה עם תחושה שונה לגמרי. ובטח לא עם פנים שנראות "זעופות" עם מה שקוראים לו באנגלית POUTY LIPS. לעומת הבחורות, הצילומים יפים מאוד.

CHEERS

אם במקרה יש לך VOD, תסתכלי את הסטנד-אפ החובב שם מהקאמרי. אחת שם ממש מתארת את התופעה הזו ממש טוב, וזו אגב מגמה עולה וגואשת בכל תמונות המועדונים שקיימים. לתפוס משהו ולנפח שפתיים!

התמונות מצולמות בטעם, וממש יפות. מעגן הדיג?

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוסף תמונות של מכוניות ובחורות עם "אופי ספורטיבי":lol: אבל COME ON אנחנו כול כך רחוקיים מהספורט המוטורי האמיתי ושלא נדבר על שיפורים...

לסיכום עבודה יפה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלק הראשון של הסרטון בסדר החלק של המירוצים גועל נפש

אגב - הבחור בסיויק TYPE R הרס אותי מצחוק - " לא נכנס שני ... " . :lol:

קל להצחיק אותך אה

חברים יקרים,

בקשר לנהגים שנאמר "ילדים קטנים שרק קיבלו רשיון" אז כאן אתם טועים רוב הנהגים עברו נהיגה מתקדמת ויותר מכך... אבל זה לא נושא לדיון.

תעביר לדקה 9:21 ותראה את השלט היפה של נהג חדש על האיביזה הכחולה.

אתה טועה..וגם נהג עם הכשרה כמו שאתה אומר היה נוסע עם חגורה מה הכמה שם לא עשו.

וגם אם שמתם לב בדקה 4:51 האיביזה הצהובה עושה עוקפת בתוך צומת.(מי שלא מבין מה הבעיה שיגש לעשות תאוריה מחדש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...