Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המדריך המלא לשימור צבע הרכב בפנאטיות

שימו לב! השרשור הזה בן 2256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

bonivoni, הוא חולה. :loco:

אגב, עידן, שים לב שבעקבות הפוליש או הווקס עלול להווצר מצב שבו חלק אחד יהיה בעל גוון צבע שונה מהאחר (מבריק, או כהה יותר משאר הרכב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 417
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פרוייקט ניקוי מדהים לאסטרה VXR בחול.

רק קיבל את הרכב מהסוכנות וכבר מתחיל בהברקות.

(מקווה שמותר להביא את זה בנושא)

קראתי קצת על תהליך העבודה ואני חייב לציין שלא הבנתי על מה כל ההשקעה באיזון עובי הצבע והלכה (עניין של מיקרונים). מדדו, חישבו, בדקו, הזינו נתונים למחשב וכל זה בשביל מה?!

ואז בדקתי קצת על החומרים בהם השתמשו. הווקס שבו השתמשו בתהליך הסופי מתיימר, על-פי מחירו והרכב לו יועד, להיות הטוב ביותר. מחירו (של הווקס, כן?!) עומד על לא פחות מ-7100 פאונד (לפחות יש מילוי חינם לכל החיים). קצת לא שפוי כל העסק הזה.

Morel Dotech + MT22 - JBL 75.4 - Hertz ES250

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בשטיפת הרכב היקרה בעולם, הדבר הופיע כאן מס' פעמים כבר, אולי לא נתקלת בזה.

להלן קטע הוידאו :

http://www.youtube.com/watch?v=wHGbIjvDZYg דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היי,

ברכבי מספר שריטות ושיפשופים מהבעלים הקודמים.

האם החומר הזה של קארפלאן, בצבע רכבי, יכול לסייע בטישטושן?

ואיך החומר הזה בתור ווקס?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה,ינוסה,ואעדכן.

אם כבר הוקפץ,אז אני אעדכן,

השתמשתי בטי קאט-מסיר שריטות של קארפלן+ווקס שלהם(אוראל המליץ לי),הכתמים ירדו!

בנוסף,קניתי שמפו פולימרי שלהם,ואני יכול להגיד שאני מאוד מרוצה.

תודה.

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את המדריך ועוד חלק מהתגובות המעניינות והחכמתי מאוד ממש עזר .

שאלה קטנה בקשר לשמפו של הרכב מכייון שעוד לא הבנתי האם במקרה של שמפו זה מומלץ להשתמש באחד נטול שם (ייעודי לרכב כמובן) או שזה לא משנה .

כי חשבתי לקנות אולי של קארפלן או אחת החברות השניות שהועלו פה (STP , TURTLE) במידה ויש או אחרים , ואז אבא שלי אמר לי שיש לו אחד חדש רשום עליו "דלקול Ultra Car Super Wash " ולמטה Car Shampoo + Wax מה דעתכם ?

לחפש מותג או במקרה של השמפו זה לא משנה ?

ועוד שאלה קטנה בקשר לספוג שרוחצים איתו את הרכב איזה סוג מומלץ ? כי יש גם בהום סנטר כפפה כזו נראה לי מספוג או כותנה לא זוכר מחר אני ילך לקנות אותה , איזה אני צריך לקנות כדי שלא יהיו לי שריטות ?

צבע שחור מטאלי .

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוטו דיפו יש מן ספוג כזה שבצידו השני יש עליו רשת בד, זה יוצר חיספוס שיוריד ליכלוכים קשים

ולא ישרוט את הרכב.

לגבי השמפו- יש כל הזמן מבצעים בהומסנטר או אייס, תקנה מאחת החברות המוכרות, השאר ממש לא משנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה אבל ענית לי בעקיפין אפשר להגיד .

השאלה שלי האם השמפו הנ'ל

דלקול Ulara Car Wash

שמפו + וקס מרוכז וריחני

זה מה שרשום עליו האם השמפו הזה ספציפי הוא טוב ונשתמש בו עד שהוא יגמר ואז נקנה חדש ?

ואם אפשר המלצה לשמפו שאתם ממליצים עליו .

בקשר לספוג כדי להיות בטוח , יש איזה סוג מסוים של ספוג למשל כותנה או סוג אחר של ספוג שהוא מומלץ או שזה לא משנה ?

כי לא בטוח שיצא לי ליסוע לאוטו דיפו מטירת כרמל בשביל ספוג של 10 שקל , אז חשבתי לקנות מהום סנטר או אייס או אולי על יד מסעדת מקסים מי שמכיר שם גם יש חנות של מוצרים לרכב .

דעתכם ?

שוב תודה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבדקתי לגבי המוצרים של DUPONT TEFLON .

החברה הזאת תאגיד כימי ענק בן 100, המצאות כמו TEFLON , LYCRA , NEOPRENE יצאו מבית הזה .

לא הייתי מזלזל .

http://en.wikipedia.org/wiki/Du_Pont

בכל זאת היום קניתי CARPLAN מהיבואן .... (זול יותר ומלא המלצות פה בפורום... )

:roll:אני מניח שנבדוק את DUPONT בפעם הבאה ... או שמישהו עשה איתו ניסוי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול בצהריים ראיתי חירבון בגודל של דינוזאור על האוטו , מסתבר שזה היה איזה עורב (או נשר) שחירבן לי על המכסה מנוע , הרכב לפני שבועיים עבר צבע ופחחות , לא רציתי בשיא השמש לשפוח מים על המכסה ולנסות לקלף את זה מפחד שלא יהיה גווית חום , או שריטות .

בערב רחצתי את האוטו והכל ירד אבל שמתי לב שנשארו כמה כתמים של החירבון אחרי הרחיצה והייבוש , יש לכם רעיון מה לעשות כדי לנסות להוריד את זה ?

או לחכות שלאט לאט זה ירד משטיפה לשטיפה ?

אגב ווקס יעזור במקרה הזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קניתי רכב שנת 94 לאחרונה.. שלא היה מי יודע מה מטופח.. מהי העזרה הראשונה הממולצת?

ושלא תגרום ניקיון גם לכיס..

תודה

הרכב הוא פיאסטה לבנה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...