Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המדריך המלא לשימור צבע הרכב בפנאטיות

שימו לב! השרשור הזה בן 2246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 417
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה על התשובה.

השאלה האם שווה את ה- 110 ש"ח (כולל משלוח), ומה קורה כאשר אני צריך "לחדש" את הציפוי?

צריך לבצע רק את הנאנומרי, או, ווקס ואז נאנומרי?

את הציפוי תעשה אחת לחצי שנה - בנוסף לווקס.

בין לבין תעשה אך ורק ווקס (ממליץ על האוטופיניש טפלון של קארפלאן).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבקש בהכנעה המלצה על ווקס ייעודי לצבע מטאלי. תודה.

נסה את טרטל ווקס המטלי (אריזה בצבע תכלת) או זה עם תוספת הטפלון (אריזה בצבע כחול כהה). שניהם ע"פ הצהרת היצרן ומנסיון טובים לצבע מטלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה יש לי שאלה קטנה לפני שאני מבצע את הווקס (לקראת החורף) .

קניתי ווקס של FORMULA 1 הבקבוק הצהוב (רציתי של הצב TURTLE) אבל היה איזה מיליון דגמים ולא ממש החלטתי מה עדיף אז קניתי את הפורמולה .

ולשאלה האם הכפפה שקניתי (למרות שאתם לא רואים אותה) היא טובה ?

רשום עליה : כפפת כותנה לשטיפה + פוליש של חברתה CARSMART , Wash Mitt . (מאוטו דיפו) .

כי הבנתי שצריך מכותנה מלאה לא ? אז איך אני יודע שזאת אכן כותנה מלאה ?

ובקשר למריחה , אחרי השטיפה של הרכב אני מייבש לחלוטין ואז מורח עם הכפפה את הווקס ? ולא מייבש עם איזה סמרטוט נוסף או פשוט עם הצד השני של הכפפפה , כי יש לה שני צדדים .

והאם מישהו יודע אם אפשר למרוח ווקס גם על הטמבון (שחלקו צבוע מטאלי , צבע שחור) עם הווקס של פורמולה ? מזיק לא מזיק ?

תודה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה את טרטל ווקס המטלי (אריזה בצבע תכלת) או זה עם תוספת הטפלון (אריזה בצבע כחול כהה). שניהם ע"פ הצהרת היצרן ומנסיון טובים לצבע מטלי.

ווקס טוב מאד,אני משתמש בו כבר 4 שנים על הרכבים שהיו לי,יש גם את הוורסיה של המישחת מריחה עם הכפפה אשר מגיע יחד.

עלות של כ65 שח.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הציפוי תעשה אחת לחצי שנה - בנוסף לווקס.

בין לבין תעשה אך ורק ווקס (ממליץ על האוטופיניש טפלון של קארפלאן).

תודה. אני מזמין את זה כבר עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי ווקס של FORMULA 1 הבקבוק הצהוב (רציתי של הצב TURTLE) אבל היה איזה מיליון דגמים ולא ממש החלטתי מה עדיף אז קניתי את הפורמולה .

רשום עליה : כפפת כותנה לשטיפה + פוליש של חברתה CARSMART , Wash Mitt . (מאוטו דיפו) .

ובקשר למריחה , אחרי השטיפה של הרכב אני מייבש לחלוטין ואז מורח עם הכפפה את הווקס ? ולא מייבש עם איזה סמרטוט נוסף או פשוט עם הצד השני של הכפפפה , כי יש לה שני צדדים .

והאם מישהו יודע אם אפשר למרוח ווקס גם על הטמבון (שחלקו צבוע מטאלי , צבע שחור) עם הווקס של פורמולה ? מזיק לא מזיק ?

תודה .

מישהו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה .

מחר בבוקר אני עושה ווקס , אם עדיין יש פה מישהו שיכול לתת לי הלוואה של חצי מליון , בעצם טעות שלי זה לא הלוואה רק תשובה או שתיים וזה לא עולה כסף , ככה שאני לא יעשה טעויות בפעם הראשונה שאני עושה ווקס לאוטו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש תווית שתציין את מרכיבי הכפפה.

אילו צדדים?

יש הבדל ביניהם?

אם תוכל להעלות תמונה זה יהיה פשוט יותר.

כל עוד אתה מורח ווקס על צבע רכב,

אין שום בעיה.

לא למרוח ווקס על פסי מגן.

תודה .

בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה .

עוד משהו קטן .

אחרי שאני מורח את הווקס עם הכפפה , אני צריך לייבש עם משהו (כי רשום בהוראות של פורמולה 1 שאחרי שמרחתי את החומר הוא התייבש אני צריך לנגב בעזרת מטלית רכה )

איזה מטלית בדיוק ? והאם אפשר לעבוד עם הצד השני של הכפפה (זו כפפה כותנה שני צדדים) כלומר אני ימרח עם צד אחד ואחרי שזה התייבש אני ינגב עם צד שני .

וכמה זמן צריך לחכות שזה התייבש ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרת שאתה עושה למחרת? :roll:

באיזה כפפה מדובר?

כנראה שבאמת צריך למרוח עם צד אחד,

ועם השני לנגב אחרי הייבוש.

בעניין זמן ההמתנה - יכול להיות שמצויין,

אך אתה כבר תראה את החומר מתקשה ותבין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...