Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקט שיפוץ - פרוד אסקורט MK1

max
שימו לב! השרשור הזה בן 4644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ומה אני צריך להגיד
סלח לי כי פשעתי.....אני חוזר ללנטיס.... ( מלח מים מלח מים )

מקס העם דורש תוכניות וסרטוטים למכונת ניקוי החול!

( או שזה פשוט אקדח מיוחד מחובר לקומפרסור עם צינור בתוך דלי עם חול יעודי ?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא צריך תוכניות וסירטוטים וזה לא איזה המצאה של מקס או משהו כזה,ואפילו כבר הבנת לבד איך זה עובד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי כי פשעתי.....אני חוזר ללנטיס.... ( מלח מים מלח מים )

לא לזרוק לי מלח ומים על הלנטיס!:twisted: זה הרכב היחיד הלא-חלוד, שיש לי! אני עוד צריך אותו!:-D

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך תוכניות וסירטוטים וזה לא איזה המצאה של מקס או משהו כזה,ואפילו כבר הבנת לבד איך זה עובד..

נו, אז הסבר על האקדח המיוחד.

או שפשוט ניגשים לחנות כלי עבודה ומבקשים "אקדח מיוחד" ? :wink:

ואם כבר, איזה עוצמת קומפרסור דרושה כדי לבצע ניקוי כזה באופן יעיל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום מקס...

ראשית, כל הכבוד על ההשקעה.

שנית, האם זו פרסומת סמויה לפוקס שמה, באחת התמונות?

ודבר אחרון, אל תהיה אופטימי לגבי 60 כ"ס באסקורט. ה-1.3 מגיעה עם 47 סוסים. סוסי פרא, אבל 47...

יואל.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אקדח אוויר פשוט ,אבל מה יש לו מין יציאה שיונקת חול שרצוי אגב שיהיה נקי מאוד,אפשר לחבר אותו לכל קומפרסור ולא צריך איזה בהמה ,פשוט ככל שההספק שלו גבוה יותר כך הניקוי חול יתבצע בהתאם.

לגבי איפה אפשר לרכוש אני לא כל כך יודע מכוון שאצלנו בבית זה קיים כבר שנים ואין לי מושג מאיפה הגיע אלינו ,אבל תעשה איזה סיבוב בחנויות כלי עבודה ,לא נראה לי שזה כלי כ"כ נדיר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK, אז כך.

מכונה לניקוי חול זה שני קומפרסורים קטנים מחוברים יחד (2 ו-3 כ"ס) - זה מה שהיה לנו, כל אחד עם בלון 25 ליטר + אקדח ניקוי חול שעולה 120 ש"ח.

החול הוא חול רגיל, מסונן פעמיים. דרושה כמות עצומה של חול, העבודה היא קשה ביותר, אפילו אנחנו לא תיארנו שזה יהיה כל כך ארוך. אבל! וזה אבל רציני - ניסינו במקביל דיסק, מכונה חשבלית עם נייר זכוכית, מה לא - שום דבר לא נותן תוצאות מדהימות כמו חול. המתחת נשארת נקיה, הוא מגיע לכל מקום, הוא לא מוריד שיכבת מתכת!

להלן "תחנת המשאבות":

f40_111.jpg

להלן דוגמא: מסביב המקום כפי שהוא היה במקור, באמצע לאחר ניקוי:

f44_105.jpg

חכמת פורד אסקורט: עדיף 60 סוסים שעובדים בשבילך מאשר 120 שאתה עובד בשבילהם.

חכמת מרצדס W116: אין דבר כזה "شيخ לשעבר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום מקס...

ראשית, כל הכבוד על ההשקעה.

שנית, האם זו פרסומת סמויה לפוקס שמה, באחת התמונות?

ודבר אחרון, אל תהיה אופטימי לגבי 60 כ"ס באסקורט. ה-1.3 מגיעה עם 47 סוסים. סוסי פרא, אבל 47...

יואל.

יואל, תודה, אבל יש לי באמת די הרבה ניסיון עם פורד ומנוע XFLOW. כיוון נכון, הצתה נכונה (אלקטרונית), קרבורטור נקי (עדיף WEBER DGV) - ואני עומד בקצב, אפילו קצת מעל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לכם,:mm_yeah::mm_yeah:

נהנה מהתמונות:mm_yeah:,

החשוב ביותר-

מיד בגמר ניקוי החול יש לצבוע על מנת לא לקבל שוב חלודה.

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו מקס אני מוריד את הכובע מהראש ועוד כמה מהבויידם. פשוט מדהימה העבודה שאתם עושים.

רציתי לדעת אם ניסיתם מברשת נחושת, אני ניקיתי ג'אנט צבוע עם ראש נחושת מחובר למקדחה והוא ביצע את העבודה במהירות רבה. סתם בשביל הסקרנות....

אם תצטרך עזרה במשהו אני לשירוותך. שיהיה המון המון בהצלחה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

כל הכבוד!! גם מעניין, גם כיף ...והכי חשוב - לבד.

אני בטוח שהתוצאה תהיה בהתאם.

בהצלחה!

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו מקס אני מוריד את הכובע מהראש ועוד כמה מהבויידם. פשוט מדהימה העבודה שאתם עושים.

רציתי לדעת אם ניסיתם מברשת נחושת, אני ניקיתי ג'אנט צבוע עם ראש נחושת מחובר למקדחה והוא ביצע את העבודה במהירות רבה. סתם בשביל הסקרנות....

אם תצטרך עזרה במשהו אני לשירוותך. שיהיה המון המון בהצלחה.

תודה, הקרדיט מגיע בעיקר לחברים שלי ולאישתי שסובלת את כל הבלגן הזה... בנצי, תאמין לי, ניסינו הכל: עם מברשת או דיסק או כל דבר שמסתובב מהר יש שתי בעיות: אחד - היא מחממת את הפח ויש סכנת גלים ובועות, שתיים - גם אם נדמה שהחלודה ירדה, אם מסתכלים מקרוב, רואים נקודות קטנות וזה גם בגלל שבפח יש מין שקעים קטנטנים כאלה שמברשת פשוט לא מגיעה לשם - וחול מגיע לכל מקום.

במקביל מתבצעת עבודת ריפוד. קנינו את כל הבדים, ומושב נוסע קידמי כבר מוכן, מחר תהיה תמונה - יצא משהו מהמם! המושבים הקידמיים הם של סיירה 3 דלתות (!) :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדם ברור לי מהי מכונת ניקוי חול אבל רציתי יותר פרטים על הסט אפ.

אם 2 ו 3 כ"ס הספיקו זה מעולה!

חשבתי שצריך יותר כוח....

חול רגיל? לא אמורים לעשות את זה עם חול מיוחד?

איזה חול בדיוק ? חול ים?

לשטחים גדולים 4.5 עם ראש ליטוש ( עם שערות מסובבות לא חופשיות כי הם הולכים מהר! ) עובד די טוב אבל לא הכי מהר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר בניקוי חול עסקינן - עד אזיה מרחק ניתן להגיע עם הניקוי , אני מאמין שזה פונקציה של לחץ, גודל דיזה וסוג החול אבל באמצעים ביתיים ניתן לנקות במרחק מטר מהמפעיל בהנחה שהתהליך בתוך צינור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...